Forum: Idei si sugestii Comentarii despre produse

  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    ar fi interersant pentru cei ce vand sa aiba posibilitata sa citasca mesaje/comentarii de la vizitatorii magazinului. Ceea ce as vrea sa sugerez este sa existe o fereastra de comentarii fie in cadrul fiecarui magazin, fie pe pagina fiecarui produs (undeva la subsol)
    o idee.

    25.01.2010, 21:02:13
  • DonaCristina
    DonaCristina

    Mi se pare o idee foarte buna (intrasem in contul meu "croita" sa propun asa ceva).
    Cred ca ar fi util sa se poata scrie un comentariu la fiecare produs....parerea mea :)

    26.01.2010, 12:22:36
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Si mie mi-ar placea sa pot lasa cateva randuri la fiecare produs.

    27.01.2010, 17:58:04
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    da, si sa las, dar si sa citesc despre ale mele :)

    27.01.2010, 22:55:04
  • handMADEina
    handMADEina

    Mie mi se parea buna avertizarea aceea, vezi ca ai "n" feeddbak-uri necompletate. Dadeai clic pe textul respectiv si-ti aparea fereastra cu feedbackurile necompletate. Cred ca multi clientii noi, care n-au avut timpul sau curiozitatea sa faca "sapaturi", nici nu stiu ca se poate lasa feedback pentru produsele pe care le-au achizitionat.

    28.01.2010, 09:48:31
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Sincera sa fiu....nu-mi place cum arata pe prima pagina a magazinului "No feedback"....dar...nah! n-am de ales

    28.01.2010, 13:09:12
  • bilanka
    bilanka

    Sunt noua,foarte noua si nici experienta preturilor nu o am.Am inceput sa confectionez dintr-o joaca si...m-am trezit vinzind.Ceea ce as dori este sa stiu daca preurile puse de mine la diverse produse sunt corecte.Nu as vrea sa fie nici prea scumpe dar..pur si simplu as dori sa se poata vinde.
    Cind o sa aveti putin timp si interes mi-ar place o parere sincera.
    Multumesc.

    29.01.2010, 19:06:03
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @bilanka: intrebarea ta trebuie pusa in sectiunea "feedback" a forumului. Deschide te rog un subiect nou acolo, vei primi sigur multe sfaturi utile.

    29.01.2010, 19:52:20
  • bilanka
    bilanka

    Asa am facut.Multumesc.

    30.01.2010, 08:44:17