Forum: Idei si sugestii Comentarii la produse

  • ArtAnda
    ArtAnda

    Nu stiu daca s-a mai discutat, dar ar fi foarte de folos un sistem de a adauga comentarii si a impartasi pareri la cate un produs anume.

    05.04.2012, 22:57:12
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    da, da, da, mi se pare foarte misto ideea!

    11.04.2012, 23:58:06
  • badaboom
    badaboom

    Pe aceeasi idee as merge in cazul produselor vandute (si care nu sunt unicat, bineinteles) sa apara undeva feedback-ul acordat - sau comentariul utilizatorului-cumparator la adresa produsului achizitionat.
    ...Nu stiu cat de constructiva ar fi ideea acordarii de comentarii de genu "superb mirific frumos/ nasol urat naspa" fara a fi de fapt in cunostiinta de cauza.

    23.04.2012, 17:05:58
  • Kalimera
    Kalimera

    Ar fi utila o astfel de facilitate.. In unele situatii, gen cosmeticale etc, ar fi minunat daca producatorul ar raspunde la vedere unor intrebari puse de publicul vizitator, fara sa fie nevoie ca primul sa raspunda in privat (mesagerie Breslo) la aceleasi intrebari - de nenumarate ori. Se plictiseste omul sa repete. Bine, ar putea sa modifice descrierea produsului, in sensul completarii cu informatiile cel mai des cerute spre lamurire. La un moment dat se va fi terminat si lista de intrebari si raspunsuri, nu?
    .. Desi, ca sa exasperezi producatorul, il mai poti intreba, de exemplu, si formula chimica pentru sapunul cu levantica sau compozitia aliajului din accesoriile metalice :D

    23.04.2012, 21:53:53
  • user56829
    user56829

    si eu sunt pro

    03.05.2012, 10:14:04
  • gemsgems
    gemsgems

    Asta e tricky. :P Ar fi super intr-o lume ideala. :D Dar in lumea noastra, or sa fie doua variante:

    1. Comentariile vor fi acceptate sau respinse de catre cel care are magazinul. Caz in care probabil ca vor fi publicate doar cele pozitive.

    2. TOATE comentariile vor fi publicate, caz in care rautatile nu vor mai fi doar pe forum si mesaje private. :P

    Nu stiu daca sunt pro sau con. :))

    03.05.2012, 10:18:28
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Din motivele enumerate de gems eu sunt contra ;-)

    04.05.2012, 18:48:04
  • Kalimera
    Kalimera

    asa este... intr-o lume ideala ar fi fost ok... la cate 'frecusuri' pe motive de plagiatura am observat ca se isca, ar fi chiar nepotrivit sa se mai creeze inca un camp de batalie pentru reprosuri si vanitati...

    04.05.2012, 19:48:29