Forum: Suport Breslo Comentarii utilizatori noi

  • Live
    Live

    În cât timp sunt aprobate şi apar comentariile utilizatorilor care scriu pentru prima oară pe forum? La secţiunea "Bine ai venit" e un mesaj care de vineri aşteaptă să i se dea drumul. La secţiunea de oferte, userul andruk a scris un mesaj pe un subiect de-al lui Goodchoice şi pe unul de-al meu. Ieri. E client nou înregistrat. I-am trimis mesaj privat, întrebând ce a vrut să-mi comunice. Nu am primit răspuns. Poate că nu ştie să folosească mesageria Breslo...

    06.06.2011, 12:58:01
  • FalushtainInc
    FalushtainInc

    Am si eu o problema similara. Luni am deschis un thread nou, continand un anunt referitor la un targ handmade. E joi, si anuntul meu inca nu a fost aprobat de un administrator. Cand o sa devina activ anuntul? Dupa ce se termina targul?

    07.07.2011, 22:11:23
  • lucutza55
    lucutza55

    cum fac rost de "bresloi" ca sa-mi sponsorizez produsele?

    21.07.2011, 07:44:46
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Lucutza, pe viitor deschide o noua discutie pentru intrebari noi.

    Mergi in Contul Meu > Publicitate > Cumpara Breslei. Acolo poti alege metoda de plata, cati Breslei vrei sa cumperi samd.

    21.07.2011, 19:56:18
  • LILI.MagazinulDeBijuterii
    LILI.MagazinulDeBijuterii

    Ziua buna, oameni buni ! Chiar nimeni nu-mi poate spune cat ar trebui sa astept pentru a mi se publica o oferta pe Forum ? Am incercat sa o postez ieri si simt cum imbatranesc uitandu-ma la ea cat de inactiva este, asteptand sa o verifice un Administrator ... evident, cand ii va veni vremea publicarii, nu va avea nici o sansa sa stie cum este pe prima pagina ... ca sa nu mai spun de sansa ca ea sa mai fie valabila .... sau ma-nsel ? ... Daca stiam, demaram aceasta complicata operatiune inca de saptamana trecuta ...

    24.07.2011, 19:05:47
  • LILI.MagazinulDeBijuterii
    LILI.MagazinulDeBijuterii

    Revin ... Sunt in aceeasi situatie ... Este a treia zi de cand astept sa mi se activeze o oferta ! ... recunosc ... nu ma asteptam sa gasesc atata tacere .. am senzatia de neputinta ... ca toate mesajele mele se duc in neant ...
    Daca acea verificare cade in sarcina unei singure persoane, ce pare depasita de situatie, de ce nu poate fi adoptata o alta solutie, de ex.: solicitarea activarii printr-un mesaj, e-mail, ceva de acest gen ?... inteleg (daca inteleg bine) ca riscul sa patesti astfel exista numai la prima postare pe Forum ... sau nu ?
    Daca tot suntem „boboci”, de ce o fi atat de greu sa ni se dea o sansa ?

    25.07.2011, 17:44:13
  • LILI.MagazinulDeBijuterii
    LILI.MagazinulDeBijuterii

    Multumesc !...

    26.07.2011, 09:51:03
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Revin cu o precizare si anume: in weekend sunt sanse mici sa se aprobe comentariile noi :)

    26.07.2011, 20:11:23