Forum: Suport Breslo Comenzi

  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Va rog faceti ceva cu noua fata a ferestrei de comenzi!Era mult mai bine inainte cand vedeam cand e vizualizata,cand a fost trimisa..

    28.11.2014, 09:21:49
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Alt chin e sa scrii 100 de mesaje ca sa poti termina o idee.Groaznica si restrictia cu 255 de caractere.Incep sa ma simt ca inainte de '89!
    Continui ideea cu comenzile....Acum e un chin sa afli ceva legat de comanda noua.Si,daca mai ai si un postas asa cum il am eu si nu lasa avizele,avem toate sansele ca pachetele sa plece retur.

    28.11.2014, 09:23:25
  • 4handmade
    4handmade

    Problema urgenta!
    Nu dispar produsele comandate din magazin! Pe stoc nu mai sunt, dar se vad in continuare! Daca cineva vrea sa plaseze o comanda pt ca ii plac unele produse pe care le vede, cand incepe comanda vede ca de fapt nu e pe stoc!

    28.11.2014, 10:03:12
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Da,am observat si eu,chiar m-am pacalit si am comandat cate ceva,ca sa ma trezesc ca,de fapt,nu mai sunt pe stoc.

    28.11.2014, 10:36:39
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Da, foarte anevoioasa noua pagina pentru comenzi. Un inchide - deschide, inchide - deschide incontinuu.

    Era de preferat versiunea anterioara. Deschideam comanda, aveam tot ce imi trebuia acolo.

    28.11.2014, 11:44:01