Forum: Idei si sugestii Comezile in varianta printabila

  • magazinuldemargele
    magazinuldemargele

    Ca magazin de furnituri gasesc actualul mod in care primesc comenzile foarte incomod de printat ... Daca primesc o comanda cu mai multe produse si vreau sa printez comanda (ca sa nu fac 'n ture de la calculator la dulapul in care tin produsele) ajung sa printez o gramada de pagini pe care textul este doar o coloana in partea dreapta ... Nici macar nu apare denumirea produsului in intregime ...

    Cred ca ar fi mai comod de printat daca numele si datele clientului ar aparea in partea de sus a paginii (ca un antet) si sub el produsele cu denumirea intreaga si cantitatea comandata ...

    02.11.2012, 09:45:05
  • ButicBoem
    ButicBoem

    Daaaa, subscriu. Eu acum copiez informatiile din site intr-un word in care fac modificari incat sa il pot printa cum trebuie. In plus, ne-ar fi de ajutor si atunci cand trimitem comenzi sa atasam cumparatorului hartiuta cu comada :)

    20.11.2012, 22:59:14
  • Fine.Things
    Fine.Things

    eu as vrea sa-mi pot lista comanda facuta (deci, ca si client) !!
    consider c-ar fi foarte utila aceasta facilitate, mai ales cand se aplica discount-uri diferentiate la produse, fiindca mi-as putea calcula cat va fi acea reducere per total comanda.
    sistemul de calcul al lui Breslo nu face asta automat, adica nu afiseaza acest discount (nicicum).

    08.12.2012, 16:08:12
  • user61482
    user61482

    Ceva noutati in acest sens pe cand? Multumesc.

    17.09.2013, 09:25:02
  • Breslo
    Breslo

    Pregatim un set mai mare de imbunatatiri, in multe dintre sectiunile siteului. Insa date fiind reactiile primite la ultimele schimbari facute, am decis ca e mai simplu pentru utilizatori sa le implementam pe toate in acelasi timp.

    Deci va mai dura putin, dar multumim pentru feedback si puteti fi siguri ca vom tine cont de el.

    24.09.2013, 14:49:00
  • furnituri4biju
    furnituri4biju

    Breslo: Va rog nu uitati de aceasta sugestie ;)

    05.12.2013, 10:00:31