Forum: Concursuri Concurs TOAMNA

  • leonarda
    leonarda

    Mi-am inscris in concurs lucrarea "Zi de toamna",sectiunea -decoratiuni si arta plastica. Au inceput voturile,am vazut ce 18 participanti,si as vrea sa stiu,de ce nu este si lucrarea mea .
    Daca ceva am gresit,imi cer scuzele de rigoare,si va multumesc.

    27.11.2013, 15:25:23
  • soso07
    soso07

    Buna, Leonarda ! Inscrierile in concurs au fost pana pe 25.11, ora 24.00. Postand pentru prima data pe forum (asa cred ca s-a intamplat), administratorii Breslo verifica mesajul tau si el apare mai tarziu. Altfel nu-mi explic de ce nu vad inscrierea ta. Acum este cam tarziu sa mai modificam ceva, dar ai din partea mea un premiu de DEBUT si te asteptam cu drag la editia de IARNA. Urmareste cand va fi lansat concursul si mai vorbim !!!
    Te anunt cand postez premiul in magazinul meu :)

    28.11.2013, 11:21:34
  • soso07
    soso07

    Este vorba de creatia ta :
    www.breslo.ro/Product/Zi-de-toamna-Participa-la-concursul-TOAMNASectiuneaDecoratiuni-si-Arta-plastica_1039521

    Nu stiu cand ai postat, era bine sa fi vorbit din timp. Chiar imi pare rau !

    28.11.2013, 11:25:32
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Leonarda, lucrarea ta nu pare a fi inscrisa. Ca sa fie inscrisa trebuia sa pui un link cu produsul tau in cadrul unui mesaj la topicul Concurs Toamna - Decoratiuni si Arta. Daca lucrarea este doar adaugata in magazinul tau nu puteam sti ca vrei sa participi.

    Cum soso este draguta iti va acorda un premiu de incurajare.

    Imi pare rau ca nu a fost inregistrata. Dar vor mai fi concursuri si vei sti cum sa procedezi.

    28.11.2013, 11:44:16