Forum: Idei si sugestii COȘ CUMPĂRĂTURI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Live
    Live

    Ne-am întors în timp exact cu ceva ce nu trebuia???? Văd că s-a modificat coșul de cumpărături. Nu ar fi fost nimic, dacă nu s-ar fi modificat, în sensul revenirii la ceva ce noi am vrut schimbat, anume modul în care se face o comandă. De ce s-a întâmplat modificarea? Era foarte comod să comanzi de la fiecare magazin în parte, fără să mergi pe 100 de pagini pt a comanda ceva!!!!
    Nu mai înțeleg ce se întâmplă aici...:(

    03.12.2013, 18:45:01
  • tiny.treasures
    tiny.treasures

    Ce s-a schimbat? la mine e la fel ca inainte... Sau nu imi dau eu seama de modificari

    03.12.2013, 18:49:44
  • Live
    Live

    Ia încearcă să pui un produs în coș!:)

    03.12.2013, 20:50:25
  • user61482
    user61482

    Eu nu observ nicio schimbare. Merge ca inainte ...

    03.12.2013, 21:04:34
  • Live
    Live

    În momentul în care pun un produs în coș, mă duce automat în coșul de cumpărături, care are înfățișarea pe care o avea mai demult, cu toate produsele în partea stângă. Ca să comand indiferent din ce magazin, îmi cere să dau click pe „Mergi la casă”, mai departe apar datele mele și, dacă totul e ok, zice „Mai departe” și...mai departe nu mai merg, că nu știu dacă nu cumva ajung să trimit comanda.
    Oare numai eu sunt călător în timp?

    03.12.2013, 21:15:24
  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    Nici eu nu am observat nici o schimbare. Cosul a ramas la fel, iar daca adaug un produs nu ma duce direct la cos.

    03.12.2013, 21:37:52
  • Bijuteria.Ta.eu
    Bijuteria.Ta.eu

    Si eu am patit odata asa dar am dat sign out si m-am logat din nou....si s-a rezolvat.
    Si acum trebuie sa fac la fel cand schimb pozele.

    03.12.2013, 21:58:39
  • Breslo
    Breslo

    Mai pateste cineva asta?

    Live, trimite-ne te rugam un printscreen, sa ne dam seama unde e problema. (pe mail, la [email protected])
    Spune-ne si ce browser folosesti, si ce versiune a lui, si ce pluginuri sau extensii ai instalate pe el.
    Cosul pare ok din cate vedem. Cel mai probabil e o problema de compatibilitate cu ceva de pe calculatorul tau.

    Bijuteria-Ta-eu, cand s-a intamplat asta? Ai patit fix ce descrie Live, sau a fost diferit?

    PS: LIVE, TE RUGAM NU MAI SCRIE CU CAPSLOCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne-am speriat in ultimul hal cand am vazut titlul :)

    04.12.2013, 09:57:10
  • Bijuteria.Ta.eu
    Bijuteria.Ta.eu

    am patit exact ca in descrierea facuta de Live dar am considerat ca este o eroare de la mine sau conexiunii net....si m-am delogat si apoi cand am intrat iar totul ok
    ....in prezent nu pot fixa poza dorita ( daca aleg din cele trei o alta poza care vreau sa fie in panoul principal mi-o schimba doar in sectiunea de schimbare imagini) cand dau salveaza ...nu se schimba nimic ramane mereu aceeasi poza initiala) ....se rezolva doar cand o sterg si adaug iar pozele......

    04.12.2013, 14:17:21
  • Live
    Live

    Nu scriu de obicei cu Caps, dar am „strigat” ca să fiu aproape sigură că vede careva.:)
    Folosesc Mozilla.
    Am făcut un Print Screen. O să încerc delogare și relogare și, dacă se menține beleaua, trimit mail.

    04.12.2013, 19:02:45
  • Breslo
    Breslo

    Ok, asteptam deznodamantul. Bijuteria-ta-eu, tu tot Mozilla folosesti?

    05.12.2013, 10:17:16
  • Bijuteria.Ta.eu
    Bijuteria.Ta.eu

    nu ...eram pe android de pe tableta....

    05.12.2013, 10:47:56