Forum: Concursuri Covorul Rosu - Favorite Movie Star....

  • blanitza
    blanitza

    Dragii si dragele mele,
    Va rog din inima sa ma iertati ca a trecut ceva vreme de cand deja ar fi trebuit sa va invit la Gala, acum insa - it's show time!!!
    Parte eu, parte juriul care-a fost in vacanta, ne-a facut sa intarziem putin momentul prezentarii castigatorilor nostri, si sper din toata inima ca ne veti ierta, de-altfel juriul a fost format din doar 4 jurati, nu din 5, insa nu este un impediment, punctajele sunt frumoase si arata cu prisosinta in ce masura concursul nostru a depasit standardele in imaginatie si fantezie creatoare, cum s-a si vazut la votare.
    Acum, cateva detalii legate de modalitatea pe care-am adoptat-o pentru realizarea clasamentului - creatiile au obtinut fiecare cate-un punctaj format din punctele acordate de juriu, la care s-au adaugat voturile dvs., iar in situatiile de balotaj s-a luat in considerare punctajul juriului.
    Asadar, ca sa n-o mai lungesc, iata castigatorii nostri - din listingul urmator veti vedea ca absolut toate creatiile au castigat, iar noi, cei care am participat la acest eveniment in orice forma(organizatori, public, juriu), suntem cu totii mai bogati in FRUMUSETE SI DARUIRE!!!

    Sooooo, THE WINNERS ARE........

    1. Mihaela - www.breslo.ro/Product/Amza_680534
    121 puncte - 96 p / 25 v
    2. Silvia - www.breslo.ro/Product/Set-Ingrid------colier-statement-si-cercei_695560
    120 puncte - 90 p / 30 v
    3. Monica - www.breslo.ro/Product/COLIER-ELISABETH_680508
    108 puncte - 92 p / 16 v
    4. Gabys - www.breslo.ro/Product/May-It-Be-set-cutie-carte-i-pandantive-pentru-ea-i-el---Particip-la-Concursul-Favorite-Movie-Star_690638
    107 puncte - 93 p / 14 v
    5. FoamBubbles - www.breslo.ro/Product/Dreaduri-Jack-Sparrow--Concurs-Favourite-Movie-Star_693247
    102 puncte - 83 puncte / 19 v
    6. Cristina - www.breslo.ro/Product/Choker-dantela-rosie---Moulin-Rouge---REZERVAT_689315
    101 puncte 86 p /15 v
    7. Odilia - www.breslo.ro/Product/Bijuterie-de-inspiratie-dacica---Participa-la-Concursul-Favourite-Movie-Star_693686
    98 puncte - 77 p / 21 v
    8. Eluneara - www.breslo.ro/Product/Mother-of-Dragons---Participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_694166
    97 puncte - 87 p / 10 v
    9. Lenke-Rosina - www.breslo.ro/Product/My-little-Miss-Darcy---jacheta-paltonas---PARTICIPA-LA-CONCURSUL-DE-PE-FORUM-FAVOURITE-MOUVIESTAR_694467
    96 puncte - 88 p / 8 v
    10. Sorinuta - www.breslo.ro/Product/Pisica-alba---pisica-neagra---Geanta---Participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_686948
    96 puncte - 79 p / 17 v
    11. Laura NaturaArt - www.breslo.ro/Product/Pandantiv-Thorns_683966
    88 puncte - 81 p / 7 v
    12. GabyS - www.breslo.ro/Product/Colier-Infinite-greys---Particip-la-Concursul-Favorite-Movie-Star_690270
    87 puncte - 75 p / 12 v
    13. Foxy - www.breslo.ro/Product/Alice-in-tara-minunilor--pentru-concurs-Favorite-Movie-Star_688580
    87 puncte - 71 p / 16 v
    14. Monica Sugestive - www.breslo.ro/Product/From-Tara-with-Love---pentru-concurs-Favorite-Movie-Star_683099
    87 puncte - 70 p / 17 v
    15. Marcela - www.breslo.ro/Product/Beetles_688654
    79 puncte - 74 p / 5 v
    16. Natalia - www.breslo.ro/Product/The-Great-Seducer---Participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_692389
    79 puncte - 72 p / 7 v
    17. Natalia - www.breslo.ro/Product/PRETTY-IN-RED---participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_691955
    78 puncte - 75 p / 3 v
    18. Alexandra - www.breslo.ro/Product/Pacala-participa-la-concursul-de-pe-forum_695061
    78 puncte - 71 p / 7 v
    19. Alina Gema - www.breslo.ro/Product/Dansatori-pe-plaja_690833
    76 puncte - 68 p / 8 v
    20. Alexandra Happy - www.breslo.ro/Product/Bridal-Tiara---participa-la-concursul-Favourite-Movie-Star_695216
    70 puncte - 61 p / 9 v
    21. Mirela - www.breslo.ro/Product/THE-DREAMCOLIERParticipa-la-Concurs-Favorite-Movie-Star-pe-Forum_692862
    68 puncte - 68 p / 0 v
    22. Carmen - www.breslo.ro/Product/Palarie-Scarlet-Pentru-Concursul-Favorite-Movie-Star_674862
    68 puncte - 60 p / 8 v
    23. Catalina - www.breslo.ro/Product/Forever-Young-rezervat_675981
    63 puncte - 60 p / 3 v
    24. Foxy - www.breslo.ro/Product/De-sange-albastru---pentru-concurs-Favorite-Movie-Star_685233
    63 puncte - 59 p / 4 v
    25. Ligia - www.breslo.ro/Product/BREATHLESSSSSSSS-for-ever---bratara-si-cercei-concurs-Favorite-Movie-Star_689075
    61 puncte - 57 p / 4 v
    26. Carmen - www.breslo.ro/Product/Minnie--pernita-jucarie--Participa-la-Concursul-Movie-Star_692449
    52 puncte - 51 p / 1 v
    27. ThingsWeLoveToday - www.breslo.ro/Product/Colier-Gladiator---Participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_693329
    54 puncte - 50 p / 4 v
    28. Eluneara - www.breslo.ro/Product/Twilight-inspired-jewels--Participa-la-concursul-Favorite-Movie-Star_694155

    Asadar, acestia sunt invingatorii nostri si le urez din inima FELICITAAAARI!!!
    Ati creat, ne-am distrat, am votat, am adunat, si-acum a venit si timpul sa impartim:) Dupa cum spuneam si-n topicul de votare, Dumnezeu a fost darnic cu noi toti - voi ati creat frumusete si arta, iar premiile si cadourile au venit in fiecare zi, si mai vin si maine chiar, asadar, eu voi prezenta acum numai premiile pentru podium Juriu/Public, urmand ca maine sa va prezint si restul de premii care-abunda in concursul nostru, si pentru care vreau sa multumesc din inima tuturor sponsorilor nostri!!! Sa fiti sanatosi, sa fiti generosi, sa fiti inspirati si numai bine si frumos sa va-ntampine oriunde, asa cum ati facut voi din concursul nostru o gradina de floare si bunatate!!!

    Asadar, iata premiile pentru podiumurile noastre, oferite cu dragoste si din toata inima, si constand in materiale din magazinul www.breslo.ro/Shop/blanitza

    Locul I - Mihaela - 50 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/mielena

    Locul II - Silvia - 40 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    Locul III - Monica - 30 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/monicasandica

    Pentru castigatorii desemnati prin voturile dvs., am hotarat sa acord premii de popularitate, sa le zicem asa, dupa cum urmeaza :

    Miss Popularity I - Silvia - 40 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    Miss Popularity II - Mihaela - 30 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/mielena

    Miss Popularity III - Odilia - 25 Ron materiale
    www.breslo.ro/Shop/Kalimera

    Asadar, va invit sa pasiti pe-al nostru Covor Rosu, care-acum este de faot o minune de COVOR OLTENESC....
    http://www.youtube.com/watch?v=hmpAOumvugQ&feature=relmfu

    Maine voi continua listingul de premii, care-s multe, multe, multe, asadar, va invit sa ne calcati pragul, sa va bucurati si sa ne bucurati!!!

    15.09.2012, 22:19:31
  • cattie
    cattie

    FELICITARI CASTIGATOARELOR!!!!

    15.09.2012, 23:14:01
  • blanitza
    blanitza

    Trebuia eu sa fac si-o isprava, si-am facut-o chiar lata acuma, de numa' numa'...
    Este foarte posibil ca-n seara asta la ora 24, magazinul blanitza sa apara cu 0 produse, pentru ca spre necazul meu, am facut plata vineri, si pana se verifica ea, adica luni sper, sa apara asa incepand cu 16 septembrie...
    Daca nu mor de suparare, dar n-am ce sa fac, este vina mea intrutotul si mi-o asum, insa daca devine indisponibil, va rog sa nu va impacientati, de luni va fi la dispozitia dvs., pentru premii, premii, premii....

    15.09.2012, 23:19:18
  • blanitza
    blanitza

    Fetelor, eu cred in minuni, si-acum mi s-a intamplat una, pentru care TREBUIE sa multumesc din inima echipei Breslo, raman profund indatorata!!!
    Asadar, dragele mele, si azi, si maine, vizionam premii, mai am tot felul de surprize, voi spune repede, urmand ca maine sa le si prezint - premiu special pentru creatia si creatoarea de pe locul I - Mihaela, si inca 2 premii pentru persoane care-au votat in concursul nostru, asadar, stati pe-aproape!!!

    16.09.2012, 00:06:11
  • mielena
    mielena

    Mulţumesc cu plecăciune, în faţa juriului şi a celor care au votat! Adâncă plecăciune în fata izvorului de frumos al tuturor lucrărilor înscrise. Bravo!
    Mă bucur enorm, nu atât pentru premii, cât pentru raza de lumină, memoria lui AMZA!
    Sunt emotionata... si când văzui clasamentul, simţii, auzi, simţii cum îmi fuge preşu' ăsta roşu di sub ţurloaie... şi căzui in admiraţie pentru inimoasa organizatoare...:)

    16.09.2012, 09:23:09
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari castigatoarelor! Un concurs de suflet, cu lucrari de tinut la inima!

    16.09.2012, 09:37:52
  • Kalimera
    Kalimera

    Mielena-Mihaela, fata taichii, mor de nerabdare, auzi, mor de nerabdare sa vad noua tema de concurs, pe care ai s-o propui! :)))
    Felicitari pentru rezultatul deosebit!:) Mi-e tare drag sa vad ca Amza n-a fost uitat, iar tu l-ai readus printre noi cu lucrarea ta inedita, migaloasa, cu o prezentare pe masura! Felicitari!:)

    Silvia & Monica... dragele mele... felicitari pentru minunatiile pe care le-ati creat! Sunteti grozave!!! :*

    Felicitari, fetelor!! Tuturor! Ati fost la super - inaltime si de aceasta data! :)

    Gabitza-blanitza, multumim din suflet pentru daruirea si generozitatea cu care organizezi aceste concursuri - prilej de stimulare a creatiei si de consolidare a unei comunitati care aduce la lumina frumosul. Multumim pentru tot!:*

    16.09.2012, 10:22:00
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Buna dimineata!
    Si e buna dimineata,nu atat pt faptul ca sunt pe podium,ci pt ca ador clipele astea cand toata lumea se bucura si se felicita.
    Multumesc mult tuturor celor carora le-a placut lucrarea mea pana acolo incat s-o voteze,multumesc Gabitzei pt ideea care ne-a provocat dar si pt premii si le felicit din inima pe Mielena si pe toate celelalte castigatoare.
    Aceleasi felicitari sincere si meritate pt toate concurentele.

    16.09.2012, 10:26:42
  • NaturaArt
    NaturaArt

    Felicitari tuturor si multumiri Blanitzei pentru un concurs de nota 10! :)

    16.09.2012, 10:38:00
  • foxyilina
    foxyilina

    felicitari castigatorelor si tuturor concurentilor care au facut o treaba absolut minunata!! si blanitzei pt meticuloasa organizare :)

    16.09.2012, 12:08:37
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari, fetelor! Ati fost minunate! :D

    16.09.2012, 12:11:54
  • raven
    raven

    Felicitari castigatoarelor, Blanitzei, si voua, tuturor care ati recreat atmosfera incendiara de pe covorul rosu!! Blitzuri si sampanie, va rugam!!

    16.09.2012, 13:00:46
  • carla69
    carla69

    Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor!!!Imi pare rau ca n-am reusit sa particip,altadata.

    16.09.2012, 13:16:45
  • monicasandica
    monicasandica

    MUTUMESC FRUMOS celor care m-au votat,organizatorilor,...felicitari castigatoarelor!

    16.09.2012, 13:21:52
  • blanitza
    blanitza

    Fetele, EU VA MULTUMESC, si-o fac din inima, pentru ca sunteti atat de "indelung rabdatoare" - numai dragostea este asa, iar aici a fost DRAGOSTE - pentru film, actori, amintirile noastre dragi care ne-au marcat copilaria, am vazut asta la tot pasul si-n toate creatiile, FELICITARI SI SAMPANIE, CA LA OSCAR!!!
    Daca nu mor literalmente, exact cand sa-mi primesc musafirii de Gala, cu toate frumusetile pe care le am special pentru ei, eu am 0 produse!!! Sincer, e prima oara-n doi ani jumate cand mi se-ntampla, au fost cam multe pe capul meu in ultima vreme, sa zicem ca am ceva circumstante, va rog sa ma iertati... asa ca va invit pe maine, sper, plus ca mai am fel de fel de listat, ma refer la premii...
    Alina Gema, daca nu vii sa-ti comanzi donutul de cuart pe care l-am adus special pentru tine la Varaaa, MA SUPAR PE TINE!!! Bineinteles, maine, ca astazi, inca o data FELICITARI pentru un eveniment superb, ce mi-a oferit atat, atat de multa bucurie si frumusete, VA MULTUMESC!!!!

    16.09.2012, 15:03:05
  • foxyilina
    foxyilina

    dupa cum am promis, ofer un premiu pentru locul 3
    monica.. ma bucur ca iti ofer tie acest premiu, ai fost una dintre preferintele mele in acest concurs, felicitari! nu stiu cat de mult este pe gustul tau, dar ti-l ofer cu mare darg :)
    www.breslo.ro/Product/premiu-concurs_691152
    te astept in magazinul meu sa comanzi produsul

    16.09.2012, 16:44:21
  • foxyilina
    foxyilina

    si premiul pentru un client care a votat in concurs il ofer lui m0t0b33
    multumesc pentru vot :)

    www.breslo.ro/Product/premiu-concurs_691155
    te astept sa comanzi pandantivul din magazin

    16.09.2012, 16:51:40
  • soso07
    soso07

    Gabitza, multumesc pentru covorul rosu - astazi am implinit 17 ani de casnicie :) Felicitari pentru un concurs minunat, cu atatea povesti fascinante !!!

    Odilia, nu scapi asa usor de mine :) Am zis si eu ca ofer un premiu pentru locul 7 si, ghici, cine e persoana vinovata ? Te astept cu drag sa comanzi brosa :
    www.breslo.ro/Product/Brosa-cadou-concurs--Favorite-Movie-Star_691248

    16.09.2012, 19:14:29
  • monicasandica
    monicasandica

    FOXYILNA multumesc foarte frumos,sant foartye incantata de premiu si chiar imi place mult!

    16.09.2012, 19:19:14
  • nicolebijou
    nicolebijou

    Felicitari pentru toata lumea!!!!

    Foxylina, esti ocupanta locului 13 si te astept la mine in magazin sa-ti comanzi premiul. Sper sa-ti placa.
    www.breslo.ro/Product/Cercei---Premiu-pentru-locul-13-in-concursul-Favorite-Movie-Star_691528

    16.09.2012, 20:04:24
  • foxyilina
    foxyilina

    ooo, suuuper draguti cercei :D multumesc mult de tot. te rog sa-i pastrezi, desi imi inchipui ca multa lume a pus ochii pe ei :) eu plec din tara peste doua zile, si voi fi plecata o saptamana. cand ma intorc iti fac o vizita in magazin. multumesc inca o data :*

    16.09.2012, 20:24:33
  • carmenn
    carmenn

    buna fetelor! acum am sosit si eu de la vie...felicitari castigatoarelor si multumiri sponsorilor... eu beau must si pap pastrama...a iesit un must foarte gustos si dulce avand in vedere ca sunt soiuri diferite de struguri albi si negri...:)

    16.09.2012, 21:16:57
  • Kalimera
    Kalimera

    soso!! nici nu ma gandeam sa scap de tine!!:)) si nici nu mi-am dat seama ca, fiind pe locul 7, sunt fericita beneficiara a brosei careia i-am dat tarcol dupa tarcol.. :)) multumeeeessccc!! :))) si La Multi Ani!! sa fiti fericiti inca 170 de ani de aici inainte!!:)

    16.09.2012, 21:48:04
  • Kalimera
    Kalimera

    carmenn, ce bine e de unii...must... pastrama... mor de pofta!!:))

    16.09.2012, 21:48:56
  • carmenn
    carmenn

    lasa ca si Sorina m-a terminat pe mine cu chiftelutele din peste...numai la ele m-am gandit...cu prima ocazie fac si eu...

    16.09.2012, 21:53:45
  • user33709
    user33709

    Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor!

    Asa cum am promis, premiile oferite de mine:

    1) - premiu pentru pozitia numarul 10( zece ) in concurs
    www.breslo.ro/Product/Buchet-de-clopotei---Va-fi-oferit-ca-premiu-pentru-locul-10-in-cadrul-concursului-Favorite-Movie-Star_685759

    2) - premiu pentru penultima pozitie in concurs
    www.breslo.ro/Product/Pisica-Aristocrata---Set-ce-va-fi-oferit-ca-premiu-pentru-penultima-pozitie-in-cadrul-concursului-Favorite-Movie-Star_685845

    3) - premiul pentru originalitate/ incadrare in tema merge la
    www.breslo.ro/Product/Colier-Infinite-greys---Particip-la-Concursul-Favorite-Movie-Star_690270
    Te astept, Gabriela draga, in magazin pentru a-ti ridica premiul. Acesta este
    www.breslo.ro/Product/Tranquility---EsarfaColier---Premiu-Concurs-Favorite-Movie-Star_693757
    Felicitarile mele!

    4) - un al doilea premiu pentru originalitate merge la
    www.breslo.ro/Product/Set-Ingrid------colier-statement-si-cercei_695560
    Bravo Silvia! Premiul oferit de mine este
    www.breslo.ro/Product/Bella---Premiu-Concurs-Favorite-Movie-Star_697683

    5) - premiu pentru client votant merge la Pupi. Acesta va primi:
    www.breslo.ro/Product/Clopotei-rosii---Premiu-clienti-Votanti-Concurs-Favorite-Movie-Star_691317

    6) - un al doilea premiu pentru client votant merge la simonikb, care va primi
    www.breslo.ro/Product/Trandafiri-Albi----Premiu-clienti-Votanti-Concurs-Favorite-Movie-Star_691324

    7) - si, bineinteles, premiu pentru moderatoare
    www.breslo.ro/Product/Monets-Dream---Premiu-pentru-moderatoarea-concursului-Favorite-Movie-Star_692068
    Felicitarile mele Gabi draga!

    16.09.2012, 21:59:47
  • foambubbles
    foambubbles

    Felicitari castigatoarelor si organizatoarei, care a facut o treaba de nota 10! :)

    16.09.2012, 22:52:03
  • soso07
    soso07

    M-am uitat de zece ori sa ma conving ca sunt pe locul 10 :) Si este adevarat, am primit un premiu minunat !!! Multumesc mult, mult de tot, Aura - bookgirl !!!

    Must, pastrama, deja imi ploua in gura :) Eu am facut placinta cu mere si s-a mancat toata :)
    Odilia, sa te bucuri de brosa ! Iti cumparasem o cutiuta de la mare si nu stiam ce sa pun in ea :))

    16.09.2012, 22:53:29
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Si eu m-am uitat de doua ori ca sa fiu sigura ca e numele meu in dreptul cercelusilor celor roz si delicati ca niste flori de cires japonez!Multumesc mult de tot,Aura,te asigur ca-i voi purta cu cel mai mare drag!

    Dupa cum am promis si eu,ofer un premiu acelei creatii care din pura intamplare s-a clasat pe ultimul loc!Si,dupa cum ma asteptam,pe ultimul loc e o creatie foarte frumoasa,care merita sa nu treaca neobservata.
    Premiul il voi posta maine si consta in margele de nisip,ceva furnituri metalice si margelutze,plus ceva surpriza:))

    16.09.2012, 23:24:19
  • user33709
    user33709

    Sorina, Silvia...Felicitari! Ma bucur mult ca va sunt pe plac!

    17.09.2012, 00:48:52
  • ThingsWeLoveToday
    ThingsWeLoveToday

    Felicitari castigatoarelor si organizatoarei! Multumesc frumos pentru premiu, ador pisicutele! :D

    17.09.2012, 06:38:40
  • TimeToCraft
    TimeToCraft

    Buna dimineata! Felicitari tuturor! A fost un concurs foarte interesant, chiar si urmarit doar de pe margine :)
    Rog ocupantele locurilor 4 si 5, adica GabyS si FoamBubbles, sa purceada la ridicarea premiilor din www.breslo.ro/Shop/timetocraft# , adica furnituri in valoare de 30 lei pentru fiecare.
    O saptamana buna tuturor!

    17.09.2012, 09:24:52
  • user33709
    user33709

    ThingsWeLoveToday, nici ca se putea mai bine! Ma bucur ca iti place!

    17.09.2012, 10:11:24
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Buna dimineatza! Ce de surprize placute!!! Nu-mi vine sa cred!
    De cand admir eu creatiile romantice bookgirl si acum nu-mi vine sa cred ca acel superb colier-esarfa va fi al meu :)! Multumesc din suflet, Aura!
    Multumesc mult de tot, Ana Manole, e un premiu neasteptat, un adevarat rasfat shoppingul in magazinul TimeToCraft :)!

    17.09.2012, 10:19:52
  • foambubbles
    foambubbles

    Oh, wow! Ce surpriza frumoasa! Multumesc mult pentru premiu! Chiar zilele trecute adaugasem in cos niste produse din magazinul TimeToCraft si aveam de gand sa finalizez comanda zilele acestea. :D Ce potrivire! Multumeeesc!

    17.09.2012, 11:39:46
  • NaturaArt
    NaturaArt

    Am si eu de oferit, cu mult drag, doua premii. Asa cum am anuntat de la inceput, unul dintre ele merge la Blanitza, pentru toata disponibilitatea extraordinara si munca ei de moderator:

    www.breslo.ro/Product/REZERVAT-Colier-One-summer-night_692040

    Cat despre celalalt premiu, care consta in cumparaturi din magazinul meu in valoare de 30 lei, am spus ca va merge catre o presoana pe care o voi alege eu. Am ales-o pe GabyS, cu incantatorul ei set "May it be", pentru ca e... din lumile mele. :)

    Blanitza si GabyS, va astept pe la mine oricand, sa va comandati darurile.
    Va imbratisez si va doresc o zi frumoasa!

    17.09.2012, 12:54:53
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Ce frumos!!!Premii multe,superbe,oferite din inima!!!Sa aveti toata saptamana asa!!!

    17.09.2012, 13:33:48
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Multumesc din suflet, NaturaArt! Si eu am simtit ca lumile noastre se intersecteaza, fie cele fantastice, fie cele strabatute de nostalgia sfarsitului de vara si inceputului de toamna, iar premiul ma bucura nespus :)!

    17.09.2012, 14:08:31
  • carla69
    carla69

    Mama ce de premii,o tineti numai intr-o sarbatoare!!!!

    17.09.2012, 14:18:40
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Am revenit cu pozele premiului!
    www.breslo.ro/Product/Premiu-la-concursul-Movie-star---pt-Eluneara_707234
    Deci,premiul e oferit cu toata dragostea Elunearei www.breslo.ro/Shop/eluneara.bijoux .
    Te astept sa-l comanzi din magazin!

    17.09.2012, 15:58:46
  • HappyAccesories
    HappyAccesories

    felicitari fetelor!

    17.09.2012, 16:08:04
  • eluneara.bijoux
    eluneara.bijoux

    Felicitari tuturor ,castigatoarelor , clientilor , tuturor participatilor , organizatoarei ! si Nu in ultimul rand multumesc Jewels(Silvia) . Chiar nu ma asteptam! Mi-ai luminat saptamana (mai ales ca sunt in plin stres cu examenele )! Multumesc mult!

    17.09.2012, 16:13:03
  • Pupi
    Pupi

    M-am uitat de doua ori si nu-mi venea sa cred ce cadou frumos am primit eu de inceput de an scolar (eu sunt profa). Imi cer iertare, BOOKGIRL, dar am deschis calculatorul abia astazi pe seara. Multumesc frumos. Sunt extrem de dragalasi cercelusii, iar mie imi plac cerceii in mod deosebit. Esti foarte generoasa. Multumesc frumos inca o data.

    17.09.2012, 18:01:38
  • rosegarden
    rosegarden

    Felicitari fetelor!!!Blanita si tie!si multumim clientelor pentru voturi!
    ...si un inceput de scoala voios.!.pt cine incepe scoala :D

    17.09.2012, 18:37:39
  • mirelamohjazi
    mirelamohjazi

    Felicitari tuturor. premiul meu , Colierul randunicii, vreau sa;l daruiesc domnisoarei din spatele magazinului FoamBubbles, care m a fermecat cu poza ei /
    Va pup, cu drag, tastatura aceasta mi e straina rau;

    17.09.2012, 19:34:00
  • blanitza
    blanitza

    Maaaaama, ce nebunie si efervescenta de premii, am citit tot pe nerasuflate, si cum de vreo ora sunt activa iar - parca am fost blocata la mantinela zilele-astea, asa m-am simtit, trebuie sa va multumesc din suflet ca ati venit si-ati scris voi ce si cui ati hotarat sa oferiti!!!
    Nu stiu cum fac, da' fiecare zi e PLINA, plus ca astazi AM INCEPUT SCOALAAAAA, a fost o frumusete si-o nebunie si-acolo, si spre marea mea bucurie, pe la 7 se reactiva si magazinul meu, asadar m-am grabit sa pun ce mai aveam. Dispar nitel, ca pic de foame pe tastatura, but I'll be baaack, with another cartoon show!!!!

    17.09.2012, 20:17:19
  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Felicitari tuturor, un concurs minunat, imi pare rau ca nu am apucat sa particip, data viitoare nu lipsesc :)

    17.09.2012, 20:43:43
  • foambubbles
    foambubbles

    oh.. Multumesc frumos, Mirela! Chiar nu ma asteptam sa castig atatea, desi n-am castigat concursul. :)
    Multumesc mult, fetelor! Si celor care m-au votat si celor care m-au premiat. Promit ca primul concurs la care am participat nu va ramane si ultimul. Sunt prea frumoase concursurile organizate de breslasi. Nici nu stiam ce pierdeam. :)

    18.09.2012, 12:34:13
  • simonikb
    simonikb

    Buna fetelor! Draga bookgirl, in primul rand scuze pentru ca abia acum am intrat pe forum si am vazut ce surpriza placuta ma asteapta. Sunt adorabili cercelusii tai si ma bucur enorm ca ii voi purta eu, mai ales ca imi plac extraordinar de mult florile. Multumesc din suflet pentru cadoul minunat.
    Salutare tuturor si toate cele bune!

    18.09.2012, 19:46:52
  • user11913
    user11913

    Buna seara si felicitari castigatoarelor!
    Am oferit si eu un premiu care trebuie sa ajunga la cineva hotarat de Blanitza! Dupa ce s-a hotarat, invit cu mult drag castigatoarea sa-l comande din magazinul meu :)
    Va doresc o seara minunata si astept noua tema de concurs .
    Delia

    18.09.2012, 20:38:54