Forum: Orice altceva Cu care din creatiile tale te mandresti cel mai mult?

  • InsideWood
    InsideWood

    Aveti un produs pe care il puteti alege ca si "cel mai cel"? puneti-l aici sa il vada toata lumea!

    05.02.2010, 15:22:20
  • scharmen
    scharmen

    wow, ce faina idee!
    www.breslo.ro/Product/organza-si-flori_90428
    nu ma mandresc cel mai mult cu el ptr ca am altele de o complexitate mult mai mare decat acesta, produse pe care nici macar nu am apucat sa le postez aici pentru ca s-au si vandut, dar, imi este cel mai drag... nu stiu de ce ... poate ca e foarte finut si delicat...

    dar tu? care e cel mai drag ptr tine? sau cu care te mandresti?

    05.02.2010, 15:35:15
  • InsideWood
    InsideWood

    Nu am vrut sa incep cu exemplul meu:) Din ideiile pe care le-am pus in practica pana acum, de acest model www.breslo.ro/Product/A008_123278 sunt cel mai multumit, din cauza complexitatii, materialelor diferite pe care le-am folosit si designului pe care de mult timp il aveam schitat dar nu l-am putut pune in practica din cauza unei probleme tehnice.

    05.02.2010, 16:01:39
  • Dora1
    Dora1

    din magazinul meu, sa zicem ca ar fi aceasta
    www.breslo.ro/Product/icoana---Fecioara-Maria---Prodromita_1448

    dar nu ma mandresc..mandria e pacatoasa...sunt doar incantata c-am reusit s-o realizez :) si nu-i singura, ci a saptea cu model si dimensiune oarecum asemanatoare, dar de culori diferite

    05.02.2010, 18:22:57
  • handMADEina
    handMADEina

    La cerceii astia m-am gandit mult, i-am migalit cu drag si... imi place ce-a iesit:
    www.breslo.ro/Product/Fata-verde-cu-parul-padure_122679

    05.02.2010, 22:25:02
  • BlueArinne
    BlueArinne

    Mie combinatia asta de culori imi place cel mai mult cum a iesit:
    www.breslo.ro/Product/SET-COD-S610_70895

    05.02.2010, 22:51:04
  • tzuki333
    tzuki333

    am si eu niste preferinte in magazinul meu, pentru ca nu am mai facut niciodata asa ceva si pentru ca sunt dedicati persoanei pe care o iubesc eu...www.breslo.ro/Product/PARASUTIST_116493

    05.02.2010, 23:15:37
  • tzuki333
    tzuki333

    pentru handMADEina- da, mi-au atras atentia cercelusii tai, sunt superbi! fetita de acolo imi aminteste de cineva cunoscut- nu spun cine! :)

    05.02.2010, 23:16:47
  • tzuki333
    tzuki333

    tot ce s-a afisat mai sus arata extraordinar, multe din produsele voastre sunt pe lista favoritelor mele, cel putin...

    05.02.2010, 23:18:15
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Personal imi place cum mi-a iesit colierul acesta:
    www.breslo.ro/Product/Colier-Des-reves-enchaines_125019
    Mi se pare fragil si feminin!
    Dar de fiecare data cand scot o colectie noua parca exista ceva care imi place si mai mult:))))....asa ca e relativ!Ce modesta sunt!Pun suflet ca si voi...si pe masura ce ma perfectionez cred ca e normala senzatia!

    07.02.2010, 11:22:39
  • alexandragatin
    alexandragatin

    Eu sunt indragostita de fiecare obiect din colectia mea de accesorii din piele, in care am pus mult suflet, insa preferatii mei cred ca sunt acesti cercei: www.breslo.ro/Product/obsesii-cercei_124853 . Sunt simpli, feminini si de efect.

    07.02.2010, 16:58:04
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Topicul asta e dragut, hai sa-l aducem inapoi sus! :)

    Ma atasez si eu foarte tare de lucrurile pe care le fac, mai ales daca le migalesc mult. Dar daca ar fi sa aleg un singur produs, ar fi www.breslo.ro/Product/Herbst-Brosa-din-fetru-in-forma-de-frunza_88558 Am lucrat la ea 3 zile si m-am bucurat de fiecare colt de frunza care a iesit cum trebuie :)

    07.03.2010, 20:04:43
  • JoliesseDesign
    JoliesseDesign

    Eu imi iubesc foarte tare papuselele mele Joliesse :)...imi vine foarte greu atunci cand le vand, dar ma si bucur ca sunt iubite de cele care le poarta..:). Si astazi parca m-a lovit ceva foarte greu in cap cand la targul ILoveHandmade am gasit cateva replici fidele la o expozanta...am zis ca moooor..sper sa nu se mai intample :)

    07.03.2010, 21:24:59
  • alinapanait
    alinapanait

    uau. eu nici nu sesizasem topicul asta :P

    si cum astazi sunt mandra de ceva... there it is :
    www.breslo.ro/Product/Brosa--dantela--ceramica_136190

    :)

    07.03.2010, 22:02:30
  • kittenhood
    kittenhood

    dintre produsele pe care le am pe breslo momentan imi e f draga balerina www.breslo.ro/Product/Balerina_122059 pt ca am conceput-o in ideea de delicatete-feminitate-gratie iar produsul final a iesit asa cum l-am gandit

    08.03.2010, 15:08:59
  • Androix
    Androix

    Ce sa zic, sunt foarte dragute produsele voastre preferate.
    Nu sunt lipsita de modestie, nu stiu daca se poate interpreta asa, dar eu nu am putut sa aleg nimic cu care sa ma mandresc aici. Pentru ca TOATE produsele care mi-au iesit din maini imi plac. Pana si pe cele care la inceput m-au facut sa zic ca nu au iesit tocmai cum imi imaginasem si nu ma entuziasmau am ajuns sa le iubesc si sa le vad frumusetea :)

    De dragul topicului aleg totusi aceasta bratara pentru ca este ca un vis de neatins pentru mine. Face parte din categoria de produse pe care le indragesc cel mai tare, bijuteriile din sarma de modelaj, si cu toate astea cand ma apuc sa modelez ceva mai complex cum e de exemplu o bratara nu-mi iese si pace. Nici macar una in genul asteia n-as putea sa reproduc :)
    www.breslo.ro/Sold/Androix/Bratara-din-sarma-argintata_17116

    08.03.2010, 16:06:24
  • zozole
    zozole

    @Androix - Mie imi plac foarte mult medalioanele tale din murano sub forma de stelute.
    @JoliesseDesign - Mi se pare foarte frumos ca ti`ai gasit un obiect "al tau" pe care sa il personalizezi dupa voie, dupa stare,etc.
    Sunt atat de multe de zis despre fiecare dintre voi si despre produsele voastre,dar nu asta este ideea topicului.
    Mie cel mai mult imi plac acesti cercei din "colectia mea" www.breslo.ro/Product/Cercei-lut-pictati-manual_89999 !

    08.03.2010, 16:19:26
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Eu iubesc caciulitele mele cu animalute .Pun mult suflet si e ca o joaca atunci cand le fac mutitele si apo ma disteaza ceea ce iese.

    08.03.2010, 19:22:58
  • DomnisoaraBabacilu
    DomnisoaraBabacilu

    Aaaa, ce topic frumos :D Printre preferatele mele sunt multe din preferatele voastre :D

    Mie una imi plac la nebunie lucrurile pe care le-am facut dupa ce mi le-am dorit eu, ca sa zic asa. :D Intr-un timp aveam o obsesie legata de carusele, si dupa ce am cumparat cateva sa fac si eu, n-a mai ramas niciunul pentru mine, dar toate au fost in probe, asa ca mi-am astamparat nebunia legata de ele.

    Totusi, cred ca cel mai mandra sunt de brosa asta www.breslo.ro/img/order/breslo-93192-product.jpg ma mai uit cateodata la ea, prototipul, pe o hartie de caiet si cu multe stersaturi a ramas la mine, asa ca ma pot bucura si eu de ea, si Luciana, la care a ajuns. E vorba si de migala, si de atentie, oricum dintre toate preferatele mele cele mai multe sunt cele care au o legatura cu ceai (in toate formele lui:)), dar in privinta lucrursoarelor cu fetite, cel mai mult imi plac din cauza lor, au cel mai delicioase moace, iar fetitele astea in cani mi se par irezistibile. Sunt genul de personaje pe care daca le-as avea in preajma si ar fi vii, sau cel putin jucarii, le-as trange in brate si le-as povesti cate in luna si in stele, si-am fi cele mai bune prietene : ) Deh, copilul din mine :))

    Aaa, si-mi mai plac pisicile, din acelasi motiv de "moaca" :D

    Cred ca topicul asta, desi e frumos, e.. greu. E dificil sa alegi doar un produs de care esti cel mai mandra, pentru ca toate investim atentie si drag in produsele noastre : )

    10.03.2010, 09:24:26
  • anamanole
    anamanole

    Daca ar fi sa aleg un singur produs, ar fi www.breslo.ro/Product/brau-brodat_107578, pentru ca cel mai mult imi place sa creez modele de broderii aplicate. Pe de alta parte,trebuie sa recunosc ca cele mai bune si mai frumoase lucruri pe care le-am creat nu apar pe breslo. Au fost facute la comanda ( cu asta ma ocup, fac hainute la comanda). Intotdeauna ma ajuta sa cunosc destinatara unui produs si sa-i simt personalitatea. In felul asta, ceea ce creez ne va reprezenta in egala masura pe amandoua.

    11.03.2010, 10:55:35
  • dabitza
    dabitza

    eu sunt incepatoare in margelit, iar bijuteriile mele nu sunt atat de elaborate ca ale voastre. Acum sunt in perioada in care prefer turcoazul si prin urmare, cel care imi place cel mai mult este acesta www.breslo.ro/Product/colier_137478

    11.03.2010, 13:15:43
  • laurela
    laurela

    Buna tuturor si felicitari pentru minunatele creatii realizate de voi. Acest produs pentru mine este foarte special pentru ca l- am realizat cu multa dragoste. Va invit sa il vedeti. Multumesc.
    www.breslo.ro/Product/Madonna-Indurerata_66815

    11.03.2010, 22:34:45
  • Lauralia
    Lauralia

    In acest moment, asta: www.breslo.ro/Product/Mari-imaginare---colier-unicat_137481 Pentru ca iubesc marea si culoarea verde-turcoaz (e o nuanta foarte speciala de turcoaz, nu stiu cum sa-i spun!) si pentru ca am castigat cu el challenge-ul de pe , ceea ce imi doream de mult.
    Dar banuiesc ca in curand ultimul colier pe care il voi termina va deveni noul meu preferat... cam asa mi se intampla de-obicei!

    13.03.2010, 00:05:49
  • Veronique
    Veronique

    Mie momentan imi place acest produs :) www.breslo.ro/Product/Bentita-Is-spring-time_135352
    Dar probabil ca dupa ce ma voi ocupa de o noua "colectie"altul va fi preferatul meu.

    13.03.2010, 21:45:46
  • allyingraphicland
    allyingraphicland

    Buna tuturor si felicitari pentru lucrarile prezentate mai sus, toate mi se par foarte inspirate si dragutze, cat despre produsul meu preferat...as putea spune ca e Alice- www.breslo.ro/Product/Alice-in-Graphicland_136311 ...probabil pentru ca visez la ea din copilarie si pentru ca de-abia acum am reusit sa o fac sa fie cat mai aproape de fetita pe care mi-o imaginam atunci cand ascultam vinilul cu povestea lui Lewis Caroll...

    14.03.2010, 00:16:05
  • AllThePrettyLittleThings
    AllThePrettyLittleThings

    Eu sunt la inceput, deci nu prea am cu ce sa ma laud :). Cel mai mult imi place aceasta bratara: www.breslo.ro/Product/Frunzele-Toamnei_136262 . Desi, de fiecare data cand fac ceva nou, devine preferatul meu, bratara aceasta mi-am imaginat-o mai demult, si am "suferit" ingrozitor pana am gasit tot ce-mi trebuia ca sa iasa "asa cum trebuie".

    14.03.2010, 01:06:09
  • mihaalex
    mihaalex

    Foarte dragute toate produsele de aici. Va inteleg perfect atunci cand povestiti ca va atasati de micile capodopere, mai ales atunci and le gandesti si migalesti indelung...dar nimic nu se compara cu bucuria si mandria de a le vedea purtate/folosite cu mare placere de cine le-a achizitionat.
    Daca ar fi sa aleg un produs din colectia mea de suflet, as alege aceasta cana pentru care nu am avut nici un model final in minte cand am inceput-o dar s-a conturat pe parcurs. Imi era tare draga si aproape ca nu prea vroiam sa o scot la vanzare sau macar sa nu o dau oricui (nu stiu dc ati avut aceasta senzatie) dar am luat-o totusi la targul ILoveHandmade. M-am bucurat tare mult cand s-a indeptat catre ea o frantuzoaica care a luat-o pentru ea si era extrem de incatata de achizitie :)).
    www.breslo.ro/Product/Cana-Ceai-Rise-and-Shine_119810

    15.03.2010, 11:16:23
  • angeloartzone
    angeloartzone

    Va las sa redescoperiti lumea fascinanta a copilariei
    www.breslo.ro/Product/Toy-chest_64111

    15.03.2010, 16:43:27
  • bendismoon
    bendismoon

    Sunt foarte frumoase si potrivite alegerile voastre. Chiar sintetizeaza fiecare esenta magazinelor voastre. Le-am trecut mai pe toate la Favorite :) .

    Eu insa nu prea stiu ce sa aleg, mai ales ca sunt la inceput.
    Imi place patul ca doar l-am facut sa dorm in el :) si am muncit din greu, dar parca acum somnul e mai dulce.
    Imi plac sirena si inorogii ca le-am facut pentru un suflet drag mie.
    Fiecare lucru are povestea lui. Si cum spunea mihaalex, dupa ce le fac, as vrea sa le pastrez pe toate pentru mine.

    Cred ca o sa pun totusi calendarul, pentru ca realizarea lui m-a purtat prin toate pozele anului trecut si fiecare alegere inseamna o amintire.
    www.breslo.ro/Product/Calendar-personalizabil-2010-retro-colorat_125978

    19.03.2010, 13:46:41
  • tzuki333
    tzuki333

    Hey, bendismoon,super tare ideea cu patul!!! imi place, daca as mai sta in Brasov, nu as ezita sa il iau...felicitari, frumoase si celelalte produse!

    19.03.2010, 15:20:47
  • Agatha1
    Agatha1

    Acesta colier este printre preferatele mele,desi as avea altele mult mai frumoase.www.breslo.ro/Product/colier-crosetat_132583(inca nu le-am expus)

    Draga Lauralia imi place nespus de mult colierul tau,este foarte foarte frumos!!! Complimente!

    20.03.2010, 15:31:06
  • yria170683
    yria170683

    Buna, am gasit aici creatii si idei impresionante. Va felicit!
    Iata si o creatie de-a mea, : www.breslo.ro/Product/brosa-sp69_139057

    22.03.2010, 14:50:31
  • lycurycy18
    lycurycy18

    am si eu ceva care imi place cel mai mult si la care am muncit cu drag 4 zile :) www.breslo.ro/Shop/lycurycy18/Mobila-pictata_3449 ......trebuia sa fie un proiect mai mare, dar din cauza crizei am fost nevoita sa renunt...

    22.03.2010, 16:29:22
  • accesoriilelumac
    accesoriilelumac

    mi-am dorit de mult sa am o brosa cu gheisa...si am si realizat-o... www.breslo.ro/Product/brosa-vintage-gheisa_142762

    24.03.2010, 12:12:16
  • accesoriilelumac
    accesoriilelumac

    am facut si o "expozitie" (doua liste pe treasury) cu produsele cu care ne mandrim :)

    24.03.2010, 12:38:04
  • tzuki333
    tzuki333

    frumoasa brosa cu gheisa, mac, felicitari! si multumim ptr ideea ta cu listele!

    24.03.2010, 14:52:28
  • accesoriilelumac
    accesoriilelumac

    multumesc. nu am putut sa ma abtin. cand am vazut atatea lucruri frumoase si atatea persoane care chiar au dat tot ce e mai bun am zis ca toata lumea trebuie sa vada aceste creatii

    24.03.2010, 17:17:15
  • nastureicolorati
    nastureicolorati

    Sunt foarte frumoase creatiile voastre.
    Dintre produsele mele, favoritul meu este acest colier www.breslo.ro/Product/Colier-dantelat_142946

    24.03.2010, 22:24:06
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    imi place subiectul , foarte interesant, si mi e imi place aceasta rochie, www.breslo.ro/Product/Rochie-Dochia_191783

    31.07.2010, 10:54:28
  • LaliDesign
    LaliDesign

    Imi este greu sa aleg un singur produs! Toate imi sunt la fel de dragi!
    www.breslo.ro/Product/SET-TANGO_190515

    31.07.2010, 13:44:44
  • Laruca
    Laruca

    A fost multa munca si pentru mine a fost o provocare, deci iata: www.breslo.ro/Product/Speranta-de-viata-bratara-din-peridot-si-citrin_189048

    31.07.2010, 19:51:21
  • punctG
    punctG

    Noi suntem destul de multumiti de icoana aceasta
    www.breslo.ro/Product/Icoana-Maica-Domnului-Povatuitoarea-Vanduta_168910
    Ne-a luat ceva mai mult de 2 luni, 2 oameni si o bona care a stat cu aia mici, nu am putea zive ca ne mandrim cu ea dar este foarte complexa din multe puncte de vedere, din punct de vedere al tehnicilor folosite si al virtuozitatii realizarii

    01.08.2010, 11:19:18
  • banana
    banana

    Masuta de mic dejun. Dintre toate creatiile la ea am lucrat cel mai mult ca numar de ore.

    www.breslo.ro/Product/Tava-breakfast-in-bed-unicat_167788

    03.08.2010, 21:12:13