Forum: Suport Breslo Cum e cu feedbackul?

  • dulinszky.vanda
    dulinszky.vanda

    Buna!..Uite am vandut un produs si am vrut sa las..un feedback,,cumparatorului..de bine, si nu stiu cum sa fac..Am intrat la ea pe pagina.la feedback..si am dat la plusu ala,,si nimic...si am vazut ca voi si scrieti mesaje!As dori un sfat!

    28.05.2010, 18:24:10
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hey!

    Ca sa lasi un feedback trebuie sa intri la tine pe pagina:)
    Merge asa: te duci la My Breslo (dreapta sus), apoi dai pe Feedback si acolo o sa vezi Tranzactii care asteapta feedback. Gasesti comand apentur car elais feedback, selectezi poztiv (speram noi), si daca vrei, scrii si un mic text. Mie personal imi plac mai mullt feedbackurile care au si text, asa ca meru scriu ceva. Daca dai feedback neutru sau negativ oricum e obligatoriu sa scrii motivul. Si dupa ce ai scris, dai click pe "Adauga Feedback".
    Apoi feedbackul pe care la-i dat apare la "Feedback finalizat".

    E si un video despre asta in sectiunea ajutor: www.breslo.ro/Help/video/?id=7

    28.05.2010, 19:50:13
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    * edit, ca am scris in graba: gasesti comanda pentru care lasi feedback. sa se inteleaga dom'ne ce am vrut sa zic :))

    28.05.2010, 19:51:57
  • dulinszky.vanda
    dulinszky.vanda

    Ms mult! Gata am reusit,,,,nu m am gandit sa dau la pagina mea la feedback! Ms mult de sfat!Era de ok feedbacku la client si intr-adevar si mie imi plac mesajele!

    28.05.2010, 21:02:03