Forum: Suport Breslo :(( cum editez si eu sectiunea politica magazinului

  • DeaDia
    DeaDia

    cum editez si eu sectiunea "politica magazinului", am postat un produs si nu am scris tot ce trebuia pe acolo si acum nu mai pot sa scriu detali despre produs, deci....cine ma ajuta si pe mine??:((::((:((:((

    Si de ce la avatar apare inactiv???? OFFF BLONDO!!!!

    09.08.2010, 08:54:38
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Dea, la avatar aparea inactiv pana s-a activat contul tau de forum. Acum a disparut, vezi?

    Ca sa editezi detalii despre UN SINGUR PRODUS: click pe Magazin in drepta sus (trebuie sa fii logata in cont) > clikc pe Lista mea de produse > cauti produsul pe care vrei sa-l editezi (daca ai mai multe, trebuie sa navighezi printre ele folosind sagestile din josul paginii) > click pe produs> Schimbi ce trebuie schimbat (descriere, titlu etc) si dai neaparat click pe "Salveaza" (butonul verde de pe acceasi pagina)
    Apoi mergi neaparat la pasul 4." Verifica si Salveaza" si apesi si acolo Salveaza.


    Ca sa schimbi Politica Magazinului (care contine detalii generale despre plata, livrare, returului etc care se aplica tuturor produselor) mergi la fel in Magazin > Optiuni Avansate > Politica Magazinului > completezi datele si dai click pe butonul verde de "salveaza".

    09.08.2010, 10:50:01
  • DeaDia
    DeaDia

    Ms mult :D

    12.08.2010, 13:48:15