Forum: Orice altceva Cum se poate sa-ti apara ca ai magazinul suspendat dar sa primesti comanda si sa-ti si fie acceptata comanda?

  • Artisan
    Artisan

    Acum doua zile am incercat efectuarea platii pentru magazin, dar din cauza conxiunii a intervenit o eroare, vazand ca nu-mi mai apare ieri ca ar fi suspendat am presupus ca este ok. Acum cand am verificat mail-ul am vazut ca as avea o camanda la bascuta verde, am intrat-suspendat pentru neplata, comanda acceptata, produsul disparut din magazin. Cum este posibil asa ceva? Am scris deja mail celor din echipa Breslo.

    15.01.2011, 00:47:25
  • Artisan
    Artisan

    Mi-a spus Elena ca produsul dispare in momentul in care se da comanda pe el.

    15.01.2011, 01:02:27
  • marybijou
    marybijou

    Da, clientii pot face o comanda, insa aceasta nu poate fi vizualizata de catre vanzator.
    In acceasi situatie ma aflu si eu, desi eu am platit taxa de joi, si acum tot cu magazinul suspendat apar. Adevarat, eu nu am trimis mail sa anunt ca am platit taxa, credeam ca apare ca si platita fara sa anunt.
    Din cate stiu, inainte apareau 0 produse in magazinele suspendate. Acum vad ca ele (produsele) sunt vizibile, dar ca si vanzator si proprietar al magazinului nu poti vizualiza comenzile, prin urmare nu le poti accepta/anula , si deci nu poti vinde.
    Sper sa se rezolve curand.

    15.01.2011, 15:06:43