Forum: Orice altceva Curs croitorie Bucuresti fara calificare

  • pinkyanca
    pinkyanca

    Buna,

    Mi-ar placea si mie sa invat croitorie, insa nu ptr calificare, ptr mine ca hobby, sa -mi pot face si eu cate ceva mai simplu sau macar sa ajustez. Aveti idee unde pot face astfel de cursuri in Bucuresti, dupa-amiaza, ca in timpul zilei sunt la servici.

    Am gasit pe net la Sala Dalles, insa e cam scump ptr mine.

    va multumesc

    03.02.2012, 18:28:43
  • nimerinco
    nimerinco

    predau croitoria la ucecom bucuresti daca doresti sa inveti mai cauta cel putin 5 candidati si va predau si dupa amiaza sau seara cum puteti

    25.04.2012, 18:35:23
  • nimerinco
    nimerinco

    pot sa va predau cursuri la 2 1/2 sau la 4 1/2 croitorie dupa comanda tel 0740843444

    25.04.2012, 18:37:30
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Ai putea sa faci un curs de calificare in croitorie, e mai ieftin si, la sfarsit, daca nu te prezinti la examen, nu-ti iei diploma (desi, ea nu strica). Nu te obliga nimeni sa-ti iei diploma sau sa profesezi, oricum.
    Pana la urma n-are importanta ca tu nu vrei sa profesezi, la cursurile de calificare inveti tot ce trebuie si asta e tot ce conteaza, nu?

    25.04.2012, 21:09:57
  • kittenhood
    kittenhood

    si pe mine m-ar interesa un astfel de curs, de calificare sau nu, dar in Cluj :D

    30.04.2012, 22:23:58
  • whiteazd
    whiteazd

    Eu am gasit un curs de croitorie foarte interesant si care mi s-a parut foarte convenabil ca bani, chiar ieftin. Este organizat de un atelier care face camasi pe comanda. Detalii gasiti aici: www.academiadecroitorie.blogspot.com sau pe siteul atelierului www.gabrielbespoke.com

    23.05.2012, 18:47:18
  • MonicelliBijoux
    MonicelliBijoux

    Merci mult pentru informatie , si pe mine ma intereseaza. Weekend placut !

    26.05.2012, 13:19:22
  • teodoraa
    teodoraa

    Buna,

    Ma intereseaza si pe mine sa urmez un curs de croitorie. Puteti sa-mi recomandati vreunul in Bucuresti?

    Multumesc din suflet.

    09.11.2012, 00:06:09
  • andra1
    andra1

    Un curs de croitorie bun, aplicat, ieftin si flexibil ca program:

    http://www.creativearts.ro/curs-de-croitorie/

    02.02.2013, 20:33:00
  • adinatudor
    adinatudor

    Buna,

    Eu zic sa incercati si la Institutul de Moda Salomeia Truta unde veti invata sa realizati 5 prosuse cap-coada inclusiv tiparul la ele , pe masurile voastre.
    Cursul este 80 % practic si o sa va ajute in scurt timp sa realizati singure multe din hainutele la care ati visat.
    La sfarsit veti primi diploma de calificare ANC 2014 cu antetul Min. Muncii si Educatiei deci daca vreti sa va facti un PFA ( ca mine ) o sa aveti nevoie de ea !
    Vrei sa aflati mai multe atunci intrati pe canalul de fileme de la acest curs si nu numai de la el de pe You Tube si o sa vedeti ce se face la institut : http://www.youtube.com/channel/UCKWPxixIo57ebJuDQYVRDAg
    Pentru cele ce vor sa vada toate cursurile organizate de institut va invit pe pagina lor oficiala: www.institutuldemoda.ro

    08.01.2014, 23:33:16
  • ionescuflorin
    ionescuflorin

    Am vazut ca cei de pe http://studiaform.ro/ ofera cursuri de calificare in conditii foarte avantajoase. Prin ele, orice persoana va avea posibilitatea de a obtine o noua meserie si de a gasi mult mai repede un loc de munca. Meseriile sunt diversificate iar acest lucru inseamna ca orice persoana va avea posibilitatea de a face ceea ce isi doreste si sa obtina o calificare intr-un domeniu de interes. Daca doriti sa participati la cursurile de calificare, este indicat sa utilizati urmatoarele date:
    Telefon: 0757 182 930 / 0742 571 381 / 0742 571 381
    E-mail: [email protected]
    Website: www.studiaform.ro

    23.06.2016, 09:21:05
  • Aureliaaa
    Aureliaaa

    Buna, m-ar interesa un astfel de curs. Propun ca cei care si-au exprimat dorinta de a participa la un astfel de curs sa formam o grupa si sa incepem cat mai curand. Multumesc! :)

    01.07.2016, 12:00:20
  • Maya.Gabriela
    Maya.Gabriela

    Fetelor ați găsit ceva? Și pe mine ma interesează un curs de croitorie!

    08.12.2016, 10:37:28
  • dmsilviu
    dmsilviu

    ATELIER CROITORIE ANGAJEAZA PERSONAL CU EXPERIENTA:
    Angajam croitorese cu experienta in executarea operatiunilor pentru produse in serie mica si mare, experienta pe masini de cusut industriale: liniara, triplock, butoniera, etc.
    Zona Sos. Chitilei, Sector 1, Bucuresti. Program de lucru de luni pana vineri, 8 ore pe zi, salariu atractiv si conditii de munca excelente.
    Pentru persoanele din provincie se ofera cazare.
    Detalii la telefon 0766.440.694 sau puteti trimite CV pe mail la [email protected]

    03.05.2017, 16:12:41