• oldhabitss
    oldhabitss

    elou la toata lumea ( adica buna voua ;)) ) deci sunt noua pe aici, deci as avea maaare nevoie de comentariile voastre. ce va place din micul meu atelier, ce nu va place si mai ale de ce? :D
    cum spuneam si in alt post, va astept la intrarea in atelierul meu cu un ceai rece si si dorinica de discutii ::)

    va pupacesc :D

    30.07.2012, 21:03:02
  • foxyilina
    foxyilina

    buna. e ok ca ai facut poze artistice, arata foarte bine. parerea mea este ca ar trebui sa mai faci o varianta de fotografie pentru fiecare produs, mai putin prelucrata, pentru ca potentialul cient sa vada cat mai bine si mai clar produsul pe care il pui spre vanzare.
    ma dau si eu cu parerea :) succes

    30.07.2012, 22:35:01
  • oldhabitss
    oldhabitss

    elou :) merci mult pt sfat. la aia ma gandeam si eu, sa fac niste poze simple cu produsele :) iti urez o zi racoroasa

    31.07.2012, 14:52:12
  • VanillaCream
    VanillaCream

    Si eu sunt de acceasi parere ca si Foxiylina, pozele poate mai clare si mai multe detalii despre produs.(Nu ca ale mele ar fi prea grozave), insa lucrul asta mi-a sarit in ochi la prima vedere.
    Eu iti doresc succes, vanzari mari si cliente serioase.
    PS si rabdare, ti-o spun din proprie experienta

    01.08.2012, 20:44:06
  • oldhabitss
    oldhabitss

    deci mai multe detalii .. ok ... am notat :D asta cu rabdarea :)) incerc sa am ... tu cum ai reusit?

    02.08.2012, 19:57:33
  • ALSI
    ALSI

    Imi place mult lantisorul cu pisicuta! E foarte dragut! Succes! :)

    22.08.2012, 09:21:35
  • oldhabitss
    oldhabitss

    hehehhe este unul dintre preferate :d

    03.09.2012, 12:45:28
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Si eu sugerez sa folosesti toate cele 4 poze disponibile pentur fiecare produs.

    O poza simpla pe fundal alb, fara efecte + o poza macro, cu un detaliu al produsului in prim-plan ar complete frumos pozele pe care deja e ai.

    Am vazut ca la multe produse ai indicat dimensiunile in cm, ar treui sa compeltezi informatiile si la celelate produse. Daca nu vrei sa te limitezi numai la Bucuresti cu livrarile ar trebui sa indici si constul de livrare pentru alte localitati in profilul de livrare.
    Sper sa-ti fie de folos remarcile mele :) Pe Breslog (blog) sunt de asemenea multe articole utile despre cum sa-ti imbunatatesti magazinul.

    03.09.2012, 15:33:48
  • oldhabitss
    oldhabitss

    multam fain pentru sfaturi :) o sa ma apuc sa modific/adaug :D

    05.09.2012, 14:40:09