Forum: Bug-uri De ce nu pot plasa comanda catre un anumit magazin?

  • kestii.trestii
    kestii.trestii

    Deci... De ce nu pot plasa comanda catre un anumit magazin?

    Apas "trimite", apoi omuletul verde alergand si... surpriza... produsele sunt tot in cos!!!!!!! :DD

    09.12.2011, 21:23:06
  • kestii.trestii
    kestii.trestii

    catre alte magazine se poate

    09.12.2011, 21:23:47
  • Live
    Live

    Posibil ca acel magazin să fi expirat şi, până când plăteşte şi se înregistrează plata, nu poate primi comenzi.

    10.12.2011, 00:05:04
  • VintageSH
    VintageSH

    Am si eu aceeasi problema...tot incerc sa plasez comanda si nu se intimpla nimic. Este ceva problema cu serverul? Stiu sigur ca magazinul de unde vreau sa cumpar este activ!

    10.12.2011, 00:19:03
  • MargicaFermecata
    MargicaFermecata

    Nici la mine in magazin nu se pot plasa comenzi de ieri dupaamiaza...:(((( Am clienti care mi-au scris ca incearca sa lanseze comanda dar nu reusesc... Si nu se pune problema de cont expirat sau magazin inchis...Ce este de facut?

    10.12.2011, 09:15:13
  • PersonalitySupplier
    PersonalitySupplier

    si aici la fel :( daca e urgent ...eu invit clientii pe mesagerie cu linkuri si nr de bucati ... pana luni cand sper sa se ia masuri ...

    10.12.2011, 11:12:26
  • Breslo
    Breslo

    Fixed. Mai incercati o data?

    10.12.2011, 11:41:24
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Alaltaieri am patit si eu sa nu pot plasa o comanda...

    Tot imi spunea sa verific cosul... L-am reverificat de 5 ori :)))

    Bineinteles ca era totul in regula, nu se vanduse nimic intre timp...

    In fine ...

    M-am uitat eu la ce am in cos si am decis ca ma pot lipsi de un element ...L-am sters si am lansat comanda: a mers! :)))
    Cred ca nu se potrivea cu restul comenzii :)))) Oricum nu era nici musai, nici cine stie ce, erau de umplutura... dar totusi ...Daca nu aveam la ce sa renunt, mai adaugam ceva :)))

    Am verificat apoi sa vad daca respectivele "disparusera" din magazin, si nu, erau acolo :D

    Ciudat...

    Ieri in schimb, la alte magazine, n-am mai avut nici o problema la lansarea comenzilor :)

    10.12.2011, 12:08:40
  • MargicaFermecata
    MargicaFermecata

    S-a rezolvat, intr-adevar! :) Multzu'

    10.12.2011, 14:36:47