Forum: Concursuri Decernarea Premiilor ovocari Breslase (Berbec) : PERSONALITATI CELEBRE, FORMA SI CULOARE

  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Mult asteptatul final al editiei dedicate zodiei Berbec a “Provocari Breslase” a sosit! Cu surle si trambite si covorul rosu, cu haine de gala si podoabe ales mestesugite, cu sampanie si toast, o petrecere in toata regula!
    Pentru ca avem cu ce sa ne mandrim! O mica parte din cei mai buni creatori de la noi fie ne-au incantat privirile cu minunatele lor creatii divin inspirate, fie au fost cei ce si-au pus in joc toate cunostintele si seriozitatea in a evalua fiecare lucrare in parte!
    Inca un pas a fost facut si ma bucur din nou vazand atatea opere de arta stranse laolalta! E o onoare sa le privim, sa le admiram si sa ne bucuram ca fac parte din comunitatea noastra si au curajul si increderea de a se intrece pe sine, in primul rand!

    ____________________ DECERNAREA PREMIILOR . CLASAMENT

    227 puncte

    Silvia Motovelet:
    Aries www.breslo.ro/Product/Aries---Concurs-bijuterie-Personalitati-celebre-in-zodia-Berbec_608050
    - Premiul I (Bijuterii) - premii oferite de www.samargelim.ro (100 lei), www.izvoruldeperle.breslo.ro (50 lei) si www.siana.breslo.ro (20% reducere)
    - 8 voturi (pe forum la votul publicului)
    www.jewelswithlove.breslo.ro

    Adela Petcu:
    Aretha www.breslo.ro/Product/Aretha--Concurs-Bijuterie-Personalitati-celebre-in-zodia-berbec--Indisponibil-momentan_608118
    - Premiul I (Bijuterii) - premii oferite de .breslo.ro (100 lei), www.izvoruldeperle.breslo.ro (50 lei), www.siana.breslo.ro (20%reducere)
    -Premiul de popularitate (Bijuterii, 11 voturi pe forum), premiu oferit de www.accesorii.bijuterii.breslo.ro(50 lei)
    - www.treasureofpirates.breslo.ro

    223 puncte

    Ravai Nagy Aranka:
    Peisaj cu arbori rosii: www.breslo.ro/Product/Peisaj-cu-arbori-rosii---Concurs-Decoratiuni-Reprezentarea-prin-culoare-a-zodiei-berbec_608102
    - Premiul I (Decoratiuni), premii oferite de www.cryssta.breslo.ro (100 lei), www.hobbyshop.breslo.ro (50 lei) si www.carla69.breslo.ro ( www.breslo.ro/Product/Bufnita-Premiul-I-pentru-concursul-Decoratiuni-zodia-berbec_608597)
    - Premiul de popularitate (decoratiuni, 7 voturi), premiu oferit de www.zoxy.breslo.ro (50 lei)
    - www.textile-art.breslo.ro

    204 puncte

    Sorina Dumitrescu:
    Sub semnul focului www.breslo.ro/Product/Sub-semnul-focului---Concurs-decoratiuni-Reprezentarea-prin-culoare-a-zodiei-Berbec_607612
    -Premiu special (Decoratiuni), premii oferite de www.cryssta.breslo.ro (50 lei) si www.hobbyshop.breslo.ro (20 lei)
    - 3 voturi (pe forum la votul publicului)
    - www.soso07.breslo.ro

    201 puncte

    Ravai Nagy Aranka:
    Sunflowers: www.breslo.ro/Product/Sunflowers---Concurs-Bijuterie-Personalitati-Celebre-in-zodia-Berbec--Vandut_607380
    -Premiul al II-lea (Bijuterii), premii oferite de www.samargelim.ro (75 lei), www.hobbyshop.breslo.ro (30 lei) si www.siana.breslo.ro (reducere 20%)
    - Premiul de popularitate (Bijuterii, 11 voturi pe forum), premiu oferit de www.cryssta.breslo.ro (50 lei)
    - www.textile-art.breslo.ro

    200 puncte

    Sorina Dumitrescu:
    Locul meu in univers: www.breslo.ro/Product/Locul-meu-in-univers---Concurs-bijuterie-Personalitati-celebre-in-zodia-Berbec_607599
    - Premiul al III-lea (Bijuterii), premii oferite de www.andysim.breslo.ro (50 lei), www.izvoruldeperle.breslo.ro (20 lei) si www.siana.breslo.ro (reducere 20%)
    - 8 voturi (pe forum la votul publicului)
    - www.soso07.breslo.ro

    195 puncte si 7 voturi (pe forum la votul publicului)

    Cleopatra Cosulet (www.cleopatra5.breslo.ro)
    Inima: www.breslo.ro/Product/Inima---Concurs-Personalitati-Celebre-in-Zodia-Berbec---sectiunea-Bijuterie_604084

    193 puncte si 6 voturi (pe forum la votul publicului)

    Irina Lupusavei (www.ilupusavei.breslo.ro)
    Maisha: www.breslo.ro/Product/Maisha---Concurs-Bijuterie-Personalitati-Celebre-in-zodia-Berbec_604471

    180 puncte si 6 voturi (pe forum la votul publicului)

    Monica Iacovenco (www.sugestive.breslo.ro)
    Dominatrix: www.breslo.ro/Product/Dominatrix---Concurs-Personalitati-Celebre-in-zodia-Berbec--Sectiunea-Bijuterii_603644

    178 puncte si 4 voturi (pe forum la votul publicului)

    Mirela Lupuletu (www.made4you.breslo.ro)
    Lovely Flowers www.breslo.ro/Product/Lovely-Flowers---Concurs-Personalitati-Celebre-in-zodia-Berbec---Sectiunea-Bijuterii_595075


    ALTE PREMII:

    Premii pentru persoanele ce au votat:
    - laruca: 25 lei oferit de www.samargelim.ro
    -kalimera: 25 lei oferit de www.cryssta.breslo.ro
    - tunder: premiu oferit de www.gemsgems.breslo.ro

    Cea mai tare berbeaca (concurent din zodia berbec): premiu oferit de www.carla69.breslo.ro
    www.breslo.ro/Product/Breloc-Semn-berbecPremiu-pentru-concursul-zodiacal-berbec_608888

    Premii de promovare: toti concurentii acestui concurs vor avea promovare pe Breslo prin magazinul www.provocaribreslase.breslo.ro (proportional cu punctajele acumulate): 1 zi (pana in 195 puncte, inclusiv), 2 zile (196-210 puncte), 3 zile (>211 puncte). Promovarea se va realiza pe parcursul celei de-a doua jumatati a lunii in curs.
    De asemeni, magazinele acestora vor fi promovate suplimentar pe pagina de facebook.

    07.05.2012, 00:28:08
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    ____________________ PARTENERI: SPONSORI

    Si e o onoare sa avem atatia oameni ce ne sustin pentru a ne dezvolta abilitatile, creativitatea, pasiunea si proiectele!

    Adalee:
    www.breslo.ro/Shop/Adalee este alaturi de noi inca de la inceput si va fi in continuare! O persoana de exceptie, profesionista, avand un magazin cu o gama larga de furnituri si atent aprovizionat, ce sustine cu generozitate premiul I la categoria Bijuterii, in valoare de 100 lei.

    Accesorii Bijuterii:
    www.breslo.ro/Shop/accesorii.bijuterii pe langa sustinerea prin sponsorizare a avut placerea de a face parte din juriu s
    i a evalua aceste fabuloase lucrari! Sper sa o avem alaturid e noi in continuare si la urmatoarele editii! Magazinul accesorii.bijuterii asigura furnituri dintre cele ami variate si mai deosebite! Cu generozitate sustine Premiul publicului, in valoare de 50 lei!

    Breslo,
    www.breslo.ro, sustine cu mult entuziasm si incredere acest proiect, oferind gazduire gratuita a magazinului Provocari Breslase!


    Carla Stiopei,
    www.breslo.ro/Shop/carla69, alaturi de Simona si Alina(gemsgems) a participat activ la organizarea si jurizarea acestei editii, ma bucur mult ca am facut parte din aceeasi echipa, fiind o persoana pe care stii ca te poti baza, un om de exceptie, generoasa, ce ofera premii cu dragoste create de ea, pentru premiul I al sectiunii decoratiuni si un premiu pentru cel(cea) mai tare berbec(berbeaca)

    Crista:
    www.breslo.ro/shop/cryssta un magazin cum nu e altul, o persoana exceptionala in spatele lui! Salivez de fiecare data cand intru in magazin si incerc sa gasesc solutii sa accelerez realizarea atelierului ce il visez pentru a ma putea aproviziona dupa placul inimii de la Crista . Cu mare drag si generozitate sponsorizeaza acest concurs cu premii in valoare de 225 lei (la ambele categorii).

    Darisim Bijoux:
    www.breslo.ro/Shop/andysim2005 Simona, o creatoare talentata si sarguincioasa, a ajutat mult in acest concurs, si-a pus la lucru abilitatile organizatorice si a fost foarte activa in definitivarea regulamentului editiei si in cautarea sponsorilor, dar si sustinerea morala si evaluarea lucrarilor :p Cu drag si generozitate ofera premiul III la sectiunea bijuterii, in valoare de 50 lei.


    Draga noastra Gem (de Dude! ), zisa si Alina.
    www.breslo.ro/Shop/gemsgems cu drag si entuziasm a luat parte la organizarea acestei editii, la gasirea sponsorilor, evaluarea lucrarilor - totul facut cu seriozitate maxima dar si inseninand concursul cu felul ei de-a fi! Cu mare drag ofera un premiu unui client ce a sustinut concursul votand!

    Hobbyshop,
    www.breslo.ro/Shop/hobbyshop, un magazin vesel si optimist, ce sustine cu pasiune pasiunea noastra pentru handmade prin oferta deosebita de furnituri si unelte , ofera cu generozitate premii in valoare de 100 lei (la ambele categorii)

    Izvorul de Perle
    www.breslo.ro/Shop/IzvorulDePerle - o persoana fina, cu mult bun gust, lucru care se observa lejer din primele clipe in magazinul ei, unde gasim mereu furnituri de o calitate exceptionala, atent selectionate si cu adevarat deosebite. Fiind si o persoana generoasa, ofera premii in valoare de 120 lei (pentru premiile I si III, la categorie Bijuterii)

    Samargelim,
    www.samargelim.ro, sposnorul nostru din afara Breslo, parte a juriuliui acestei editii, incantat de ideea acestui concurs si de comunitatea Breslo, ofera premii in valoare de 200 lei (la sectiunea Bijuterii). Este un profesionist, oferta de furnituri a magazinului este generoasa, ca de altfel si premiile!

    Siana
    www.breslo.ro/shop/siana, o persoana delicata si de incredere, cu un magazin de exceptie in care gasim cele necesare pentru partea de prezentare a lucrarilor noastre, ofera cu generozitate si drag reducere de 20% castigatorii aflati pe podium!

    Zoxy,
    www.breslo.ro/Shop/ZOXY, un magazin in care pasiunea se afla la ea acasa, cu produse de exceptie, ofera cu generozitate un premiu in valoare de 50 lei la sectiunea decoratiuni.

    07.05.2012, 00:28:46
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    ____________________ PARTENERI: JURIU
    Alaturi de noi, au fost cu mare drag si membrii juriului, au apreciat , au admirat, au evaluat si ne-au sustinut intru totul in acest proiect! Le mutlumesc frumos pentru ca si-au rapit din timp si au acceptat slujba (deloc usoara) de a juriza aceste lucrari! La ce standarde s-au impus prin aceste lucrari, cu siguranta s-au ivit dificultati la evaluare, insa acestia au dus la capat totul cu brio!

    Eugenia Ghica (www.breslo.ro/Shop/bohemiansin), castigatoarea primei editii a Provocari Breslase, Zodiacul Breslo

    Gabriela Safta (www.breslo.ro/Shop/gabys), locul II la prima editie a Provocari Breslase, Zodiacul Breslo

    Camelia Bretan(www.breslo.ro/Shop/camelia.handmade), locul III la prima editie a Provocari Breslase, Zodiacul Breslo

    Raluca Minut (www.breslo.ro/Shop/laruca) , mentiune la prima editie a Provocari Breslase, Zodiacul Breslo

    Alina Mihai (www.breslo.ro/Shop/gemsgems), moderatoare concurs Zodia Berbec

    Carla Stiopei(www.breslo.ro/Shop/carla69), moderatoare concurs Zodia Berbec

    Simona Andrei (www.breslo.ro/Shop/andysim2005), moderatoare concurs Zodia Berbec

    George Apreutesei ( www.samargelim.ro), sponsor concurs Zodiacul Breslo

    Diana Ciulei ( www.breslo.ro/Shop/accesorii.bijuterii), sponsor concurs Zodiacul Breslo

    07.05.2012, 00:29:02
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Acestea fiind spuse, va multumesc tuturor pentru aceasta experienta minunata! E o reala placere sa lucrez cu asemena oameni si ma bucur ca am de unde invata lucruri noi!
    Va doresc mult succes si va astept cu mare drag la cea de-a III-a editie a Provocari Breslase, dedicata zodiei Taur:

    www.breslo.ro/Forum/Provocari-Breslase-TAUR--PERSONALITATI-CELEBRE-PLANETE-SI-ELEMENTE_topic_7678


    De asemeni va reamintesc ca ne puteti sustine si prin like/favorite, share, comment:

    Magazin Provocari Breslase: www.breslo.ro/Shop/provocaribreslase
    Pagina de facebook: https://www.facebook.com/ProvocariBreslase
    Pagina evenimentului pe facebook: https://www.facebook.com/events/277821815641496/


    Si pentru ca se apropie ziua mea, pregatesc o surpriza: facem (un alt fel de) petrecere !

    Sa aveti o saptamana minunata!!

    Cu drag,

    Andra

    07.05.2012, 00:29:34
  • gemsgems
    gemsgems

    Ai uitat de un premiu!

    Tan-ta-na-nam! Premiul pentru cea mai organizata organizatoare a vreunui concurs cu zodii merge la Andra! :))

    Banuiesc ca n-ai avut timp sa-l vezi pana acum, cu toate astea pe cap. :D

    www.breslo.ro/Forum/Concurs-Anotimpuri---PRIMAVARAAA---Sectiunea-Arta-Plastica-si-Decoratiuni_topic_7431

    07.05.2012, 08:22:21
  • carla69
    carla69

    Ce frumoasa prezentare ai facut,Andra!
    Felicitari tuturor!Votarea a fost foarte grea,am amanat-o pana la final,nu reuseam sa aleg ce-mi place mai mult

    07.05.2012, 09:06:45
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Sunt coplesita!Asa un inceput de saptamana,sa tot ai!Multumesc din suflet pt onoarea de a fi una dintre castigatoare!
    Marturisesc cu mana pe inima ca eu imi luasem deja premiul:faptul ca George mi-a votat creatia!A fost o bucurie imensa si,deja,consideram ca n-am petrecut atatea ore degeaba,tot facand schite si schimband,reluand si incercand...
    Multumesc si juriului,si sponsorilor,si celor care au votat pe forum!
    Da,sunt fericita!
    Felicitari tuturor,a fost un concurs de inalta tinuta!
    Andra,calde imbratisari si o reverenta in fata calitatilor tale de moderator-organizator!
    Sa aveti o saptamana minunata!

    07.05.2012, 09:29:38
  • cleopatra5
    cleopatra5

    Felicitari castigatoarelor! Fetelor, creatiile voastre sunt superbe! Si felicitari si tie, Andra, pentru organizarea impecabila a concursului. Va pup pe toate.

    07.05.2012, 09:53:53
  • Kalimera
    Kalimera

    felicitari tuturor! premianti, participanti, juriu, sponsori si votanti! ati fost minunati cu totii! :)
    cryssta :)) multumesc pentru premiu! mi-am inceput minunat saptamana, cu asa o supriza!! aseara ma uitam impreuna cu sor'mea in magazinul tau, sa vedem ce minunatii mai ai :)) multumim!

    07.05.2012, 10:06:42
  • soso07
    soso07

    Mii de multumiri organizatoarei si moderatoarelor, celor care mi-au votat ideile lucrarilor mele si nu in ultimul rand juriului !!!
    Felicitari tuturor participantilor !!!

    Ne intalnim cu taurii :)

    07.05.2012, 10:41:18
  • soso07
    soso07

    Carla, care este fericitul castigator concurent berbec ? Au fost multi berbeci ?

    07.05.2012, 10:43:26
  • blanitza
    blanitza

    Fetelor, ce frumos incepe saptamana, ati fost la inaltime - TOATE SI TOTI - participanti, creatii, organizatori+moderatori, sponsori, votanti, FELICITARI din toata inima!!! Andra draga, tu si echipa ta imbatabila ati reusit inca o editie de exceptie a concursului Zodiac, tot inainte, sa luam Taurul de coarne!!! Tare, tare, tare mi-as dori sa vin si eu!!!
    Ce saptamana extraordinara, as zice ca este Saptamana Galelor, pentru ca maine intindem si noi covorul rosu Primaverii, drept pentru care va invit pe toti, cu mic, cu mare, sa ne calcati pragul!!!
    Maaama, da' stiu ca e frumos si imbelsugat forumul nostru, si-n concursuri, si-n participanti, da' si-n sponsori!!!

    07.05.2012, 10:53:56
  • Textile.art
    Textile.art

    Huh, incep sa-mi revin... :). Si tot nu-mi vine sa cred... Multumesc mult!-mult!-mult! Doamne cate premii!!! Felicitari tuturor! Andra, iti doresc numai bucurii si mult succes in continuare! Poate mai reusesc sa scriu mai tarziu... acum sunt prea bucuroasa!

    07.05.2012, 10:57:54
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Gem, wow, m-ai lasat fara cuvintele!!! Multumesc frumos!!!! Este superb pomisorul si imi place la nebunie!!! Chiar nu ma asteptam!!! Imi place si veverita, e asa dragalasa!!! Iar in cuib sigur se afla ousoare cu idei marete, ai in permanenta idei extraordinare!!! Admirasem pomisorul zilele trecute, insa nu ii citisem povestea! E foarte frumoasa si nu ma asteptam!! Te imbratisez!!

    Carla: sunt convinsa ca a fost foarte greu, si mie mi-ar fi fost extrem de greu sa evaluez!!

    Silvia: felicitari din suflet, ma bucur mult ca ai castigat cu aceasta piesa extraordinara si atent lucrata!! Si felicitari pt curajul de a lucra cu soutache, eu n-am facut decat vreo 2 chestii micute, de genul pandantiv/brosa si nu stiu daca am rabdare sa fac ecva mai amplu :D

    Cleopatra, felicitari si tie, ai o inima extraordinara!!!

    Kalimera, felicitari, sa te bucuri de premiu!

    Sorina, felicitari!! Iti doresc sa nu duci niciodata lipsa de idei atatd e furmoase si deosebite!!

    Chiar, au fost mai mult berbeci? ca nu stiu daca a mai fost cineva, de aceea nici n-am scris nimic despre cine e berbecul :p

    07.05.2012, 11:00:08
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Gabita, trecem pragul si la primavara! E asa frumoasa si calduroasa!!
    Eu una am stat azi noapte pana pe la 2 jumate sa finalizez ceva (nu tot colierul, dar ma apropii). Mai tarziu apar si eu :p

    Aranka: felicitari!! Bucura-te si sarbatoreste! :P

    07.05.2012, 11:02:14
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari castigatoarelor, felicitari tuturor participantelor , ne-ati adus lucrari de mare clasa! Desi putine lucrari inscrise, a primat calitatea si nu a fost deloc usor la jurizare, numai uitati-va cat de strans a fost scorul :)! Felicitari Andrei si intregii echipe de organizatori care au reusit sa adune si la editia aceasta sponsori mai mult decat generosi! Bravo si la mai mare!

    07.05.2012, 11:02:34
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Gaby, da, putine dar superbe!!! Sper ca de-acum si numarul lor sa creasca hihihi Vrem sa vedem multe lucrari superbe!! Pentru ca avem multi creatori si multe idei!!!

    07.05.2012, 11:23:25
  • huxley
    huxley

    Acum, ca e pauza la serviciu si am si eu net, am intrat si vreau sa felicit toate fetele care au participat, organizatorii si sponsorii! Aseara, tarziu, cand Andra a publicat rezultatele, am fost asa de bucuroasa, ca a doua oara cand am vrut sa intru nu mai gaseam topicul ( probabil si de oboseala). A fost un concurs minunat, Textile-Art si acum suspin dupa pomisorii tai, Silvia berbecul tau e minunat, Soso mi-a placut tare mult lucrarea ta. Vreau sa multumesc si eu tuturor celor care m-au votat, sponsorilor si organizatorilor. Felicitari tuturor!

    07.05.2012, 11:24:22
  • soso07
    soso07

    Multumesc, fetelor !!! Andra, am gasit si "taurul" potrivit pentru urmatoarea lucrare :) Daca esti curioasa, ti-l spun.

    07.05.2012, 11:56:29
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Felicitari Adela!! O lucrare extraordinara, a meritat tot efortul!! Felicitari!!


    Ia uitati ce bogatie de zodii avem noi aici:

    berbec: Sorina
    taur: Irina (ilupusavei)
    gemeni: Silvia
    rac: Monica
    scorpion: Mirela
    Sagetator: Adela si Cleopatra

    Aranka - nu stiu cand este ziua ta!

    M-am gandit eu acum (si trebuia sa o fac de mult timp!) sa imi fac un calendar cu toate zilele de nastere ale voastre, ca le cam uit :D

    07.05.2012, 11:56:56
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Sorina: daca sunt curioasA... eu sunt curioasa de la natura :))) sunt gemeni :P

    Abia astept hihihi

    07.05.2012, 11:58:04
  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Felicitari tuturor participantelor la aceasta sectiune, au realizat lucrari intr-adevar minunate, a fost greu la jurizare, dar asta e un lucru bun, nu?
    Multe multumiri sponsorilor atat de generosi, si va invitam in continuare si la editia TAUR!

    www.breslo.ro/Forum/Provocari-Breslase-TAUR--PERSONALITATI-CELEBRE-PLANETE-SI-ELEMENTE_topic_7678

    07.05.2012, 12:59:01
  • andysim2005
    andysim2005

    Oooooo, mult prea generoasa descrierea lui darisim. Am avut sansa sa cunosc un organizator foarte bun si un om pe masura, pe Andra. Si in asemenea conditii dai tot ce ai mai bun. Felicitari participantilor si premiantilor. Sunt extrem de incantata de rezultate. Un concurs corect si foarte bine pus la punct. Succes in continuare si ne vedem la concursul cu...tauri !!! Sa vedem ce nascocesc si eu pentru a participa.

    07.05.2012, 13:43:23
  • carla69
    carla69

    O invit pe Aranka sa-si ridice premiul ,adica bufnita,din magazin si de asemenea pe "cea mai buna berbecuta",Sorina.

    07.05.2012, 14:41:20
  • soso07
    soso07

    Uraaa, sunt "cea mai buna berbecuta" !!!

    07.05.2012, 15:27:06
  • soso07
    soso07

    Multumesc frumos , Carla !!!

    07.05.2012, 15:27:39
  • carla69
    carla69

    Esti,sigur ca esti,mereu ma surprinzi.E o nimica toata premiul dar l-am facut cu maaare drag,banuiam eu pentru cine

    07.05.2012, 15:28:22
  • soso07
    soso07

    :)

    07.05.2012, 15:30:26
  • huxley
    huxley

    Carla, vreeeau si eu o bufnitaaa! Te rooog! Vorbesc foarte serios, nu glumesc, imi faci si mie una? Imi place la nebunie!

    07.05.2012, 17:52:11
  • carla69
    carla69

    Acum am vazut,sigur ca iti fac,ma bucur ca-ti place

    07.05.2012, 22:35:01
  • ZOXY
    ZOXY

    FELICITARI TUTUROR !!!.

    08.05.2012, 11:32:45
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    felicitaaaari, fetelor!

    08.05.2012, 12:04:23
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Ce scumpa esti, Simona! Multumesc frumos!! Si spor la lucru!

    Sorina, bineinteles ca esti cea mai buna! Si implicit si cea mai buna berbecuta! :P

    Multumim frumos Zoxy!

    Monica (sugestive) te asteptam cu mare drag si la taur! :P

    08.05.2012, 21:20:52
  • Textile.art
    Textile.art

    Carla, tocmai am primit bufnita. Este o lucrare deosebit de frumoasa, multumesc frumos! deja am si agatat-o de perete sa ma pazeasca si stau sa ma uit la ea si efectiv o admir :)

    11.05.2012, 15:40:48
  • soso07
    soso07

    Si eu am primit toate premiile :) Multumesc mult !!!

    11.05.2012, 15:50:01
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    vin, vin, sunt pe drum deja! doar am un challenge cu mine insami sa particip la toate zodiacele :)

    11.05.2012, 15:57:41
  • carla69
    carla69

    Ma bucur ca ai primit-o si iti place.Daca s-a "sifonat" putin in colet,trebuie doar s-o uzi si sa intinzi firele,se reface imediat.

    11.05.2012, 16:52:36
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Sa va bucurati de premii, fetelor!

    Monica: este super!! Ma bucur sa aud asta!

    Sa vezi provocare pe mine sa le fac pe toate :)))

    Saptamana asta am dormit cam prost, de parca nici n-as fi dormit (de la luna mi se trage... abia astept sa se termine saptamana...) si aseara, vaaai ce era pe capul meu ... de fapt IN capul meu: numai idei, premii, concursuri, teme, sponsori, juriu, planificari pe 2012, etc... o nebunie in capul meu, vorbeam cu mine insami si-mi spuneam: opreste-te ca vreaus a dorm, concursurile maine! :)) nu de alta, dar era 3 :))))

    11.05.2012, 18:30:18
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    hi, hi, daca organizarea de concursuri nu te lasa sa dormi inseamna ca ai cu-adevarat vocatie! noua ne placeeee!

    11.05.2012, 20:07:38
  • carla69
    carla69

    eee,concursul n-o lasa sa doarma....

    11.05.2012, 20:11:41
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Carla, sa stii ca uneori concursul chiar nu ma lasa sa dorm :)))) cam pe la partea cu evaluarea, voturile, premierea, anunturile, noul concurs, actualizare descriere lucrari in magazin si pe facebook... atunci chiar e distractie :))))

    11.05.2012, 20:50:32
  • soso07
    soso07

    Te cred !!! Si eu sunt acum in mijlocul evenimentelor :)

    11.05.2012, 20:52:42
  • carla69
    carla69

    Am glumit,nici eu nu pot sa dorm cand sunt in mijlocul a "ceva" ce ma macina,dar ma gandeam ca ai o anume vizita

    11.05.2012, 21:46:38
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    nuu, as vrea eu!....

    gata vizita, a fost acum o saptamana :D marti dimineata a plecat direct la munca ! peste vreo luna jumate iarasi ...poate ... :P

    11.05.2012, 23:49:37
  • Textile.art
    Textile.art

    Acum am primit premiile si as dori sa multumesc tuturor sponsorilor care au contribuit la acest concurs!

    Am primit cadouri deosebit de frumoase la ambele categorii.
    Sunt magazine serioase si oameni de exceptie! Va doresc mult succes!

    Va multumesc!

    14.05.2012, 17:46:18
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Ma bucur draga mea, ca esti multumita!
    Sa le folosesti cu drag !

    16.05.2012, 13:29:16
  • huxley
    huxley

    Si eu mi-am ridicat ieri premiile de la posta. Sunt foarte incantata de ele si le multumesc inca o data sponsorilor!

    16.05.2012, 18:29:27