Forum: Bug-uri Design magazin - probleme

  • snowdrop
    snowdrop

    Buna ziua! De curand am descoperit o problema. Am intrat sa ma uit in magazinul meu, de pe alt calculator, deci nu m-am mai logat. Si am vazut ca magazinul apare cu vechiul design. Eu cand ma loghez si intru in magazinul meu, am si fundal si banner. Cand am intrat si nu m-am conectat, aparea dupa vechiul design. Nu aveam bannerul pe care il am acum si nici fundalul. Aveti idee din ce cauza? Am cautat si alte magazine, am crezut ca doar la mine apare asa, dar la toate celalalte magazine apare la fel. Nu au fundalul, si nici bannerul, acestea aparand in mod normal atunci cand sunt logata. Si ma gandeam ca ar fi fost bine sa vada si ceilalti, care nu sunt logati, spre exemplu, magazinul exact asa cum este el. Multumesc!

    29.06.2012, 13:55:18
  • gemsgems
    gemsgems

    Nu este un bug. :) Este ceva stiut. Noul format Breslo nu apare inca pentru clienti, ci numai pentru vanzatori. Este inca in faza de testare, ca sa zic asa, si de aceea numai noi putem vedea. Nu are rost sa apara schimbarea si la clienti cata vreme nu este totul pus la punct.

    29.06.2012, 14:23:29
  • snowdrop
    snowdrop

    Aaa, am inteles. Nu am stiut. Multumesc pentru lamurire, credeam ca este o problema. :)

    29.06.2012, 15:30:55