Forum: Bug-uri Eroare la conectare de cand au inceput modificarile

  • DouaMainiDibace
    DouaMainiDibace

    Ma conectez de pe Chrome si in afara de cateva zile minunate, in continuu cand ma conectez imi apare acest mesaj precum ca Breslo a intampinat o eroare va rog reveniti, si cand dau inapoi de doua ori si inca o data click pe Breslo, intru deja conectata. Ok, dar ma intreb: clientii mai grabiti sau care nu se descurca bine cu navigarea cum reactioneaza daca le apare eroarea asta de mai multe ori...?

    18.04.2012, 20:06:40
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Si mie imi apare mesajul de eroare deseori.
    Nu la conectare (eu am salvate datele si ma conecteaza automat)...dar de multe ori cand vreau sa intru pe site imi apare mesajul de eroare...

    19.04.2012, 16:46:34
  • blanitza
    blanitza

    Si eu am salvate datele, dar la conectare, de 2 zile ma trimite tot timpul sa ma loghez din nou...

    19.04.2012, 17:34:46
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    ... si nu stiu daca ati observat, SITE-ul merge mult mai greu...
    Cand trec de la cumparaturi inapoi la magazin... e un chin.
    Pozele produselor se desfac foarte greu ca inainte.
    La orele 02 in fiecare noapte iese din serviciu...
    Sa fie numai la mine problema cu NET-ul?

    23.04.2012, 23:25:10
  • havin
    havin

    nu, si eu am probleme si am o conexiune super super rapida. inainte n-aveam nici probl la conectare (acum din 5 conectari 4 sant cu eroare), nici nu mi se incarcau asa greu pozele ( si aveam o conexiune normala).

    28.04.2012, 16:31:52
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Problema inca persista! Si e suparator!
    Erori, pagina se incarca greu, pozele uneori la fel...
    Fac si eu ca havin: am netul foarte bun! deci nu e de la net!
    Si da, cum spune Gheorghitza, la ora 2 noaptea este mentenanta ca nu mai ai acces la breslo pentru o vreme. Si e frustrant, ca eu la ora aia de obicei mai am treaba.
    Am sa trimit un mail :)

    11.05.2012, 23:45:04