Forum: Suport Breslo EROARE LINK CATRE MAGAZIN DE PE BLOG SI FACEBOOK

  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    buna,
    se mai lucreaza la platforma noua?
    Nu stiu cum e la altii, insa la mine linkul magazinului de pe blog si facebook, nu deschide pagina magazinului de pe Breslo. Cum rezolvam asta? multumesc!

    01.12.2014, 19:17:02
  • user86682
    user86682

    aceasi problema o am si eu.
    am linkul nou...
    dar in schimb am foarte mult de munca... linkul vechi il am pe toate site-urile, toate descrierile la poze... sunt mii
    ca sa nu mai spun de cartile de vizita care le au vechii clientii si alti oameni care le au in posesie

    02.12.2014, 09:25:02
  • carmendana
    carmendana

    Acelasi lucru si la mine.... Unde mai pui ca mi-a fost schimbat numele magazinului din "carmendana" in "carmendana1" si, desi am trimis mailuri, nimeni nu se oboseste nu sa repare ceva ci macar sa imi dea vre-un raspuns...

    02.12.2014, 10:31:17
  • AndiBede
    AndiBede

    Salut fetelor, eu le-am scris pe mesageria privată și am primit un răspuns că se rezolvă partea cu blog/facebook. Acum sper că în timp util.

    La partea cu numele noi ale magazinelor să nu vă faceți griji, nu aveți nimic de făcut, ei vor face redirecționare automată de la link-urile vechi către cele noi. Cele vechi vor funcționa în continuare ca link-uri, doar pagina finală va avea link-ul nou. Are sens ce zic? Căutați ”redirectionare 301” pe google și o să găsiți mai multe explicații despre ce înseamnă.

    02.12.2014, 13:37:54
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    multumim Andibede!

    02.12.2014, 14:28:33
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    Buna PushDesign!
    link-ul nou de unde il ai? ti-a reusit manevra? functioneaza? cum fac sa aflu link-ul nou la mine? mersi anticipat!

    18.12.2014, 03:48:25
  • Breslo
    Breslo

    Beautician.TS, ti-am scris pe mail. Aplicatiile Breslo pentru blog si Facebook sunt momentan dezactivate.

    Nu exista nici un link care sa le faca sa functioneze. Le poti dezinstala pana cand vor aparea versiunile noi.

    Daca nu la asta te referi, te rugam sa ne trimiti niste printscreenuri pe [email protected] din care sa ne dam seama exact despre ce e vorba.

    Multmim si zi frumoasa!

    18.12.2014, 14:22:52