Forum: Anunturi & Noutati Faceti cunostinta cu noii Moderatori ai Forumului Breslo! :)

  • Breslo
    Breslo

    Dragi Breslasi, faceti cunostinta cu cele mai noi membre ale echipei Breslo!

    Eliana de la Etnoware si Alexandra de la Buburuzacughetute vor fi de acum inainte noile moderatoare ale Forumul Breslo!

    Eliana si Alexandra vor fi legatura directa intre Forum si Echipa Breslo, asigurandu-se ca informatiile importante ajung rapid la noi si mentinand o atmosfera frumoasa, prietenoasa si creativa pe Forum.

    Urati-le succes!

    O zi minunata in continuare!
    Echipa Breslo

    20.01.2015, 11:00:54
  • DragomirOctavia
    DragomirOctavia

    Bravo, foarte frumos.

    20.01.2015, 11:25:36
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Bine v-am gasit, dragi Breslasi!

    Daca aveti probleme urgente, nu uitati ca puteti sa ma apelati si prin mesageria Breslo - astfel voi identifica mai repede situatiile problematice ale voastre si voi incerca sa le rezolv, impreuna cu echipa Breslo.
    Orice problema are solutia ei, asadar nu intrati in panica daca ceva nu functioneaza la un moment dat - in cel mai scurt timp se rezolva, important este sa le semnalati :)

    Va doresc mult spor in ceea ce faceti fiecare si sper sa aveti cat mai putin nevoie de ajutorul meu :P

    20.01.2015, 11:38:05
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Bine v-am regasit si eu!

    In cazul in care intampinati probleme, ma puteti contacta si pe mine fie prin mesagerie, fie aici pe forum si va ajut cu drag!
    Creativitate si spor va doresc!

    21.01.2015, 08:52:17
  • daisy.jewelry
    daisy.jewelry

    Am o intrebare tehnica: Daca am de raportat ceva (un bug, o problema, etc) cum este mai bine? Sa scriu direct pe mail echipei sau sa scriu pe forum si moderatorii forumului sa se duca la echipa cu problema mea?

    Care varianta este mai rapida?

    23.01.2015, 11:43:44
  • HomeGifts
    HomeGifts

    Felicitari fetelor si mult succes noua tuturor!

    30.01.2015, 19:53:06
  • CasaRetro
    CasaRetro

    Buna seara, cum procedez pentru a-mi redeschide magazinul pe care il am pe acest site? In ultimele luni nu a mai fost activ, insa acum doresc sa il activez si nu reusesc, din pacate.. Am apasat butonul "Vinde" insa imi apare un mesaj:
    Shop Closed
    Please contact us
    This shop was closed. If you feel there was an error, please contact us and we will get back to you shortly! For contact informations you can use the contact button at the bottom of this page.

    Ce trebuie sa fac pt a redeschide magazinul?
    Mersi!!

    31.01.2015, 23:55:31
  • Twiners
    Twiners

    Buna dimineta si bine v-am gasit!.Am si eu o nelamurire si poate gasesc raspuns aici.Mi-am facut contul pe Breslo de ceva timp,dar nu reusesc sa postez poze,primesc mesaje ca ar fi prea mare dimensiunea pozelor ,am incercat cu aparat de fotografiat ,cu telefonul,dar tot nimic.Daca stie cineva cum si cu ce ar trebui sa fac pozele pentru a le putea posta,va rog sa ma ajutati!V a multumesc!

    01.02.2015, 09:48:21
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    @Twiners, te rog sa postezi mesajele de acest gen in sectiunea Suport Breslo.
    Pentru a posta fotografii pentru produse este necesar ca acestea sa aiba dimensiune mai mica de 2MB. Telefonul si aparatul foto fac de obicei poze mai mari ca si dimensiune si este necesara redimensionarea lor intr-un program.

    02.02.2015, 14:20:23