• rosegarden
    rosegarden

    Salutare! ..eu sunt mai uituca din fire, si mai dau si a doaua, treia..a nustiu-catea oara clic pe inimioara la cate un produs ce-mi place...sau intentionez sa-l cumpar..si sa nu uit de el......deci mai dau un clic cand il revad si am uitat ca e deja la favorite...asa ca fain frumos imi dispar de tot din lista!!!
    acum de exemplu caut cu disperare un guler crosetat -griuliu-pe gat stil eduardian......nu mai stiu ce nume avea, al cui era....doar ca avea pretul de 16 lei....si avea un fel de floare in relief in fata...e ..dupa cate imi amintesc de el..am tot cautat..crosetate, etc... se pote sa fie vandut deja..dar nici magazinul nu-l mai stiu..sa pot comanda......
    Deeeci.inapoi la problema:..nu se poate ca atunci cand dam clic de mai multe ori, sa nu se intample nimic? adica daca e deja in lista cu favorite...sa nu mai dispara produsele?????

    se poate seta ceva in setarile sitului....stimate "Breslo"?????!!!!
    Ajutooor!

    02.01.2013, 17:54:50
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Buna rosegarden,

    La primul click pe inimioara produsul intra la favorite. La al doilea click se scoate de la favorite - sistemul e voit asa, ca sa poti scoate rapid ceva de la favorite daca de ex. ai dat click din gresala pe inimioara si nu vroiai sa adauga produsul la favorite.

    Problema e de fapt ca "marcarea" unui produs favorit e foarte "subtila" (se transforma inimioara dintr-un gri deschis in gri inchis). Daca ar fi ceva mai vizibil, nu ai da click de mai multe ori pe inimioara, pentru ca ai vedea dintr-o privire daca este un produs deja favorit sau nu.

    Discutam despre marcarea diferentiata a produselor favorite aici: www.breslo.ro/Forum/fav-sau-nu_topic_8918

    02.01.2013, 20:10:47
  • rosegarden
    rosegarden

    ce bine ar fi......

    03.01.2013, 15:56:23
  • foxyilina
    foxyilina

    si eu astept cu nerabdare rezultatele.

    03.01.2013, 21:55:35