Forum: Bug-uri Feedback de la clienti

  • anitabdesign
    anitabdesign

    Buna tuturor, ati mai patit ca un client a vrut sa dea feedback da nu a gasit cum? Ca de un timp clientii mei se plang ca nu pot da fedback doar citi. Este vreo diferenta inte acordare feedback la cumparatori si la cei care au magazin? Multumec pt. lamurire!

    24.09.2015, 15:58:39
  • EtnoWare
    EtnoWare

    anitabdesign feedback-ul se lasa la fel, cred ca doar sunt incepatori pe Breslo si trebuie indrumati putin :D

    29.09.2015, 20:47:08
  • danadi
    danadi

    Buna ziua !
    Am facut o comanda aseara, optand pentru PLATA RAMBURS. Azi dimineata , vanzatorul mi-a scris ca dat fiind ca nu are niciun feedback de la mine, trebuie sa platesc in avans. In primul rand nu mi se pare normal sa ma conditioneze dat fiind ca am ales una din optiunile oferite de vanzator. In al 2-lea rand, inteleg sa dau un feedback dupa ce vad daca marfa e exact ce am platit. Am renuntat la comanda pentru ca nu dau bani in avans, mai ales cand intr-un fel optez si altfel mi se cere sa platesc. Multumesc !

    02.10.2015, 10:04:02
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Eu cred ca este vorba de o neintelegere . Probabil vanzatorul a vazut ca nu ai feedback-uri si pentru garantia lui ti-a cerut plata in avans. Nu este normal sa iti ceara sa ii lasi feedback inainte sa livreze si inainte sa ai produsul .

    21.10.2015, 20:24:50