Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback magazin, va rog!

  • pauwow
    pauwow

    Buna, mi-am deschis magazinul pe breslo in 28.11.2012 iar pana acum am avut o singura vanzare si nu inteleg de ce. Probabil gresesc undeva si nu reusesc sa imi dau seama unde.
    Am nevoie de un feedback din partea voastra. Orice critica sau sugestie e bine venita!
    Multumesc,
    Paula.

    27.01.2013, 00:44:31
  • PersonallyME
    PersonallyME

    Buna Paula,

    Din punctul meu de vedere produsele sunt frumoase si fotografiate bine. Ai putea sa faci o descriere mai detaliata a produselor, poate chiar o poveste. De asemenea, la descrierea magazinului sa scrii cate ceva despre tine, despre produse. In mediul online, imaginea conteaza enorm. Ai putea sa te uiti si aici: www.breslo.ro/Shop/creativebanners . Sper sa te ajute sugestiile mele, desi sunt si eu o incepatoare si inca am multe de invatat.

    27.01.2013, 10:46:52
  • pauwow
    pauwow

    Mersi PersonallyME, m-am gandit ca ar trebui sa am o descriere mai detaliata, o sa fac asta.
    Multumesc pentru feedback.

    27.01.2013, 14:09:48
  • Lucretia
    Lucretia

    Buna.
    Ai un magazin foarte dragut si produse foarte frumoase.
    Si eu mi-am deschis magazinul in noiembrie anul trecut. Pana acum nu am avut multe vanzari pe breslo, mai mult am vandut prietenilor.
    Cred ca dureaza putin mai mult, decat ne-am asteptat initial, pana sa avem vanzari pentru ca dureaza pana te faci cunoscut.
    Iti doresc mult spor si inspiratie in continuare.
    La ce produse frumoase ai cred ca vei gasi in timp cumparatori...de fapt te vor gasi ei pe tine:)

    27.01.2013, 20:50:17
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Da, poze frumoase si produse frumoase.

    Trebuie sa ai rabdare cand e vorba de comert on line. Incearca sa listezi produse noi mereu si clientii vor veni cu siguranta. E mai greu pana ajunge lumea sa te cunoasca, dar ai deja 25 de admiratori, foarte bine. Dar la un moment dat vei avea izbanda :) Succes.

    27.01.2013, 21:19:16
  • pauwow
    pauwow

    Multumesc mult pentru feedback, ma bucur ca va plac produsele mele, sper sa reusesc pana la urma sa ma fac vazuta.

    27.01.2013, 21:58:05
  • pasyart
    pasyart

    Frumoase produsele tale! achiesez la parerea colegilor nostri si le dau perfecta dreptate! Nu dispera, in aceeasi situatie ma aflu si eu si totusi nu sufar, mai ales pt ca nu prea am timp sa le mai postez pe pagina, in propriul magazin, pt ca le-am si vandut in mare parte (prieteni, colegi, cunostinte etc), iar acum lucrez pe comenzi. Sper sa-mi fac timp zilele astea sau de ce nu, noptile si sa mai postez si ultimele produse noi, sa vedeti si creatiile mele de ultima ora. Promit!

    05.02.2013, 15:41:21
  • pasyart
    pasyart

    Am si eu nevoie ca si tine probabil de feedback-uri, dar asta e... Inca ceva aveti idee in momentul in care expira perioada pt inchirierea magazinului, mi se retrag automat breslei din cont, sau nu? pt ca azi imi expira perioada si n-am avut timp sa studiez...

    05.02.2013, 15:44:00
  • ramirod
    ramirod

    Si noi am avut doar cateva vanzari am avut 2 cumparatori iar o fata a luat cele mai multe produse. Am vandut vreo 40 de cercei trandafir pe care ii avem cu 3 lei pe magazin.. Nu stiu daca ii vindea in alta parte sau i-a dat cadou. Oricum de atunci nu s-a mai intamplat nimic chiar daca am facut reclama sau altceva probabil ianuarie e o luna moarta.

    05.02.2013, 17:44:46
  • pauwow
    pauwow

    Incerc sa nu disper dar trece timpul, nu reusesc sa vand nimic dar trebuie sa platesc magazinul de pe breslo si cam ies in pierdere. Mi-am facut si pagina de facebook, incerc sa imi fac reclama cat mai multa dar tot nimic, desi toata lumea imi zice ca produsele sunt frumoase.

    07.02.2013, 00:07:03
  • Handmadewithlove.by.M
    Handmadewithlove.by.M

    Nu te descuraja!Acum e perioada reducerilor din magazine,gasesti haine,accesorii si bijuterii la preturi foarte mici si de aceea nu prea se vinde aici. Eu am intrat prima data pe breslo in decembrie si a fost binisor pentru ca era perioada dinainte de sarbatori,in ianuarie am cam somat pe Breslo,dar acum vad ca s-a mai animat putin treaba! Iti doresc sa ai rabdare si succes!

    07.02.2013, 15:49:45
  • pauwow
    pauwow

    Mersi pentru incurajari Handmadewithlove.by.M, incerc sa raman pe linia de plutire.

    07.02.2013, 23:59:04