• ChocoDiva
    ChocoDiva

    Desi sunt de ceva vreme pe breslo, m-am obisnuit mai greu cu forum-ul. Asa ca acum va cer parerea :D Ce ziceti?
    www.breslo.ro/Shop/ChocoDiva

    18.01.2012, 19:19:52
  • gemsgems
    gemsgems

    Buna! :D

    Sunt foarte dragute bijuurile asamblate de tine! ^_^

    Eu as lasa ceva mai mult spatiu intre obiect si marginile fotografiei.

    Spor in continuare! :D

    30.01.2012, 14:47:42
  • betty.bijuterii
    betty.bijuterii

    Mie bijuteriile mi-au placut dar trebuie sa faci ceva cu fotografiile. Nu trebuie sa lucrezi decat la luminozitate si contrast. Daca nu ai imagini bune, nu faci nimic, oricat de frumoase ar fi bijuteriile. Si este pacat pentru ca ai bijuterii dragute... Chiar daca faci fotografii la lumina naturala, ele trebuiesc prelucrate. Si, asa cum a spus si gemsgems, lasa spatiu mai mult spre marginea fotografiei. In rest... Bine ai venit si mult succes!

    31.01.2012, 23:23:52
  • luthelo
    luthelo

    Fara suparare, dar nu inteleg legatura nick ului cu produsele; Eu sincer ma asteptam sa gasesc dulciuri sau cosmetice naturale sau cel utin bijurii care sa ma duca cu gandul la asta :)

    Spor la vanzare

    03.02.2012, 12:04:29
  • ChocoDiva
    ChocoDiva

    Multumesc frumos pentru sfaturi, voi incerca sa le aplic cat mai bine de acum incolo. Nu sunt inca familiarizata complet cu partea de fotografii, insa ma voi stradui ca ele sa arate din ce in ce mai bine. :)

    Cat despre denumiri (si nu, in niciun caz nu m-am suparat, ca doar din parerile altora invatam), ideea mea era sa dau un nume oarecum "abstract" fiecarei piese, insa care sa se lege cu ce are piesa in sine de aratat. Sa scriu un simplu "cercei cu funda", sau "colier cu pandativ" mi se parea usor banal. Am incercat sa ii creez o mica "povestioara" fiecarei piese, legand-o de concepte si lucruri cu care seamana si la care duce cu gandul. :)

    04.02.2012, 12:02:00