Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback pentru http://www.breslo.ro/Shop/deealexx

  • deealexx
    deealexx

    www.breslo.ro/Shop/deealexx

    Am redeschis magazinul de atata timp... si nu am nicio comanda de la o persoana complet straina. Tot ce am dat, am dat la cunoscuti pe care i-am rugat sa-si faca cont pe breslo.

    promovez magazinul pe Facebook..am pagina cu 181 like-uri :) putine, dar totusi sunt cateva...

    01.10.2013, 14:33:02
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Magazinul e frumos, produsele sunt frumoase, dar ti-as recomanda sa adaugi mult mai multe produse in magazin, lucrusoare diverse, pentru mai multe gusturi. Incearca sa listezi in fiecare zi, macar un produs nou.

    Poate mai au si alti utilizatori alte recomandari. Mult succes !

    01.10.2013, 15:35:02
  • foxyilina
    foxyilina

    Buna! Ma dau si eu putin cu parerea:) Ramona are dreptate, trebuie sa mai diversifici "oferta". Vad ca te pricepi foarte bine sa faci floricelele alea frumoase, insa cred ca trebuie sa treci la urmatoarea etapa. Si anume sa le integrezi intr-o compozitie mai elaborata, poate sa faci buchete de mireasa, poate bentite, centuri... etc. Mai comina-le cu margelute, sau alte materiale si cu siguranta vor iesi niste lucrusoare foarte frumoase.
    Imi place mult husa pentru telefon, te sfatuiesc sa mergi pe aceasta idee si tehnica, si nu doar pentru huse.
    Poate si un pic la poze daca mai lucrezi.. succes garantat :D Spor!

    01.10.2013, 16:51:41
  • deealexx
    deealexx

    Multumesc pentru sfaturi! Sunt utile! O sa incerc sa le urmez cat mai repede..

    01.10.2013, 22:24:45
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Si mie mi-a sarit in ochi :) husa pentru telefon :)Succes!

    01.10.2013, 22:28:26
  • deealexx
    deealexx

    tot prost imi merge pe breslo ... :-

    03.11.2013, 20:02:41
  • LIDI
    LIDI

    Buna ziua!
    Trebuie sa ai rabdare ,deoarece fiecare produs isi are cumparatorul .
    Ramona si Foxylina au dreptate.
    Si eu sunt noua in casa "Breslo", incerc sa invat din sfaturile altora si mai am multe de aprofundat.

    04.11.2013, 09:53:56
  • deealexx
    deealexx

    Buna..incerc sa am. Multumesc de sprijin!

    04.11.2013, 11:20:00
  • casutedepapusi
    casutedepapusi

    BUNĂ!
    Eu am propria filosofie despre achiziţii.Niciodată nu mă panichez când merg la cumpărături,nu-mi fac planuri chiar dacă merg să-mi cumpăr haine ,mobilă etc..
    Mi-am mobilat toată casa,SECOND HAND,fără un plan exact,dar când am văzut o anumită piesă de mobilier am ştiut că va fi a mea... s-au potrivit şi dimensiunile la fix,mă refer la bucătărie unde este mai greu ţinând cont că este pe colţ.
    În anumite cazuri nu am avut bani şi a trebuit să aştept şi mai bine de o lună...dar nu s-a vândut,m-a aşteptat pe mine.
    Cred că asta este valabil pentru toţi,toate sunt predestinate doar că unii nu stau să-şi piardă timpul filosofând....ca mine :)))).
    Nu trebuie să disperi,niciodată...va apărea câte un cumpărător pentru fiecare obiect,dacă ai suficientă răbdare.

    21.11.2013, 12:14:13
  • deealexx
    deealexx

    am mai adaugat noutati. am inceput sa fac proiecte mai mari.

    28.11.2013, 12:59:32