Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback pentru un incepator va rog :)

  • Shookadesign
    Shookadesign

    Buna tuturor...
    deci si am salutat lumea in sectia BINE AI VENIT pe forum, din pacate nu prea am primit raspunsuri deloc :(
    Dar asi fii tare fericita daca ati vizita micul meu magazin si mi-ati da sugestii si in general un feedback sa vad si eu daca fac lucrurile cum trebuie?

    ms mult
    ShOOka Design

    18.01.2012, 17:52:23
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Salut Shooka,

    am muatat intrebarea ta in sectiunea corecta de feedback.
    Mie personal mi se pare de multe ori prea incarcat fundalul pe care il folosesti. As renunta la majoritatea obiectelor de decor si la faldurile materialului. Cred ca materialul pe care il folosesi e perfect pentru fundal daca il pui in 2 straturi neted aranjate.

    In magazin (deci nu cand intri pe produs in sine) pozele sunt croppenite de catre Breslo si de multe ori ti se "taie" o bucata esentiala din produs. In schimb, apar in poza diverse obiecte decorative care nu sunt neaparat importante. Incearca sa faci cel putin o poza format landscape (vertical) in care sa centrezi produsul si sa o folosesti pe aceasta ca prima poza.

    Ca idee, mie cel mai mult imi place prezentarea de aici: www.breslo.ro/Product/Inel-Pinkish-Butterfly_526739

    18.01.2012, 20:17:30
  • luthelo
    luthelo

    Imi plqc mult articolele, numele si logoul. Keep up doing the good work!

    03.02.2012, 12:06:10