Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback please :)

  • user73327
    user73327

    Buna tuturor si bine v-am gasit. As aprecia si eu putin feedback :) Multumesc.

    21.02.2013, 19:08:38
  • oanaroman85
    oanaroman85

    Buna ziua.
    Imi plac foarte mult bijuteriile tale....sunt super dragute.Magazinul arata bine,pozele sunt clare. Parerea mea e ca ar trebui sa adaugi si dimensiunile bijuteriilor.

    22.02.2013, 17:44:29
  • user73327
    user73327

    Multumesc :)

    22.02.2013, 20:51:55
  • gemsgems
    gemsgems

    Hello! :D

    Eu cred ca ar trebui sa lucrezi mai mult la poze. :) Sau mai bine. :P Adica ar trebui macar sa apara tot produsul in poza, nu crezi? :P

    www.breslo.ro/Product/Set-Nature_839043 si www.breslo.ro/Product/Set-Polka-dot-heart_839066 de exemplu... produsele sunt taiate din poze.

    Si toate pozele arata un pic facute in graba. Ar fi bine sa fie si mai luminoase. Daca nu ai lumina perfecta sa le faci direct bine, poti sa le editezi un pic.

    Ar fi pacat sa nu faci poze mai bune, pentru ca unele dintre produse sunt chiar interesante si cred ca ar fi alese si in listele de pe prima pagina. :D

    Eu una nu sunt adepta descrierilor lungi pentru ca mi se par plictisitoare si iau mult timp si cred ca cei mai multi oameni nu le citesc. :P DAR, sunt niste chestii care ar trebui spuse in orice descriere, cum sunt masurile produselor si eventual materialele din care sunt facute. "Bratara si colier de lungime medie" e foarte vag... nu imi dau seama care e aceasta lungime medie. :P

    Toate astea cer un pic de timp in plus, bineinteles. :) Daca poti sa-l scoti de undeva, cred ca va merita sa-l folosesti in directia asta. :P

    22.02.2013, 22:33:57
  • gina2006
    gina2006

    buna seara! ce sa zic...sunt putin trista,ca vreau si eu sa-mi promovez putinele lucruri ce le am in magazin,sunt la inceput,stiu ca pozele nu sunt chiar ok,dar eu sunt o optimista si lucrez in continuare(ador ceea ce fac),o sa pun cat mai multe produse,dar un feedback,mi-ar prinde bine,intotdeauna cele mai bune sunt criticile,pentru ca eu de acolo invat sa-mi repar greselile. va multumesc,o seara buna!

    22.02.2013, 23:43:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Apropo de ce a scris gems mai sus, incearca sa mergi pe idea pozei de aici (dar cu produsul vizibil in intregime, nu taiat): www.breslo.ro/Product/Set-Bile-tomnatice_838893

    Gasesti aici doua articole despre cum sa faci poze mai bune: www.breslo.ro/blog/?s=cum+pozam+bijuterii
    Aici inveti sa editezi pozele: www.breslo.ro/blog/cum-sa-editezi-o-poza-cu-picnik
    Si in rest gasesti aici mai multe sfaturi utile de marketing: www.breslo.ro/blog/category/cum-sa/pastila-de-marketing-cum-sa

    23.02.2013, 15:23:38
  • user73327
    user73327

    Multumesc frumos.

    24.02.2013, 19:42:14
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Foarte frumoase bijuteriile tale !

    Ti-as recomanda si eu sa dai niste luminozitate pozelor . Succes !

    25.02.2013, 19:37:06