Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback "The art of Murmu"

  • Murmu
    Murmu

    Hey everyone!! in sfarsit mi-am deschis si eu magazin pe Breslo si as vrea sa aflu parerea voastra despre el orice critica si sfat e constructiv/a..Stiu ca unele poze nu sunt bune datorita aparatului meu care este pe cale de disparitie:) insa cam asta il am acuma..restul sunt facute cu aparatul imprumutat:))
    Astept sugestii. Mersiiii!!:*

    25.04.2011, 14:00:54
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    Poate nu-s eu cea mai in masura sa acord feed, vesnica debutanta precum ma aflu, dar mi s-a parut trist mesajul asta micut ramas fara raspuns...
    Mie imi place arta ta, ma dau in vant dupa desenele in miniatura, seria Alice e delicioasa, sunt sigura ca iti vei gasi si alti admiratori, care s-o si cumpere;)
    Nu ti-ar strica ceva promovare mai agresiva, postari de produse mai dese si desigur poze bune, ca sa-ti puna munca in valoare (stiu ca stii, stiu ca-s in aceeasi situatie:))))
    Succes!

    28.04.2011, 16:40:19
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Stii cum e, no news is good news, asa ca daca nu s-a inghesuit nimeni sa dea sugestii e de bine :)

    Mie mie se pare ca in ultimul timp ai facut poze mai bune, asa ca poate ar fi o idee sa refaci pozele primelor brose postate, care nu-s chiar geniale (de exemplu aici: www.breslo.ro/Product/Laccordeoniste--Colectia-A-french-touche_352092)

    In rest, Breslo pune la dispozitie 4 poze pe produs, de ce nu le folosesti? Poti pune poze din mai multe unghiuri, iar tablourile ar fi avantajate de o poza care sa le arate in "actiune" (puse frumos pe perete sau pe o comoda, langa o masuta cu un buchete de flori) etc.

    28.04.2011, 17:01:49
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Ah si inca ceva: in magazin la diverse produse scrii ca fac parte din colectia X si Y; de ce nu faci pentru fiecare colectie o categorie in magazin? Stiu ca nu ai inca multe produse si ai zice ca nu e nevoie, dar mie mi se pare ca adauga o nota de profesionalism.

    28.04.2011, 17:04:05
  • Murmu
    Murmu

    In primul rand ma bucur f mult ca am si raspunsuri, in al doilea rand mutlumesc f mult ptr sfaturi si suport. am sa urmaresc fiecare sfat pas cu pas!! chiar m-ati ajutat mult!!! orice e bine venit!!:*..bine...exceptand injuriile:)))

    28.04.2011, 18:16:17