Forum: Idei si sugestii feedback-ul ca si inainte

  • Arzar
    Arzar

    Oare de ce nu mai putem vedea la rubrica feedback al unei persoane sau magazin cine anume lasa feedback si imaginile cu produsele cumparate sau vandute, inainte puteam vedea si numele persoanei sau a magazinului care lasa mesajele si imagini.S-ar putea reveni la forma initiala?

    29.10.2012, 13:40:58
  • 4handmade
    4handmade

    Da, si eu ma gandeam ca era bine cand vedeam numele magazinelor...

    29.10.2012, 19:47:15
  • eluneara.bijoux
    eluneara.bijoux

    apare numele magazinului/clientului doar in cazul feedbackului negativ din cate stiu, a mai fost o discutie pe aceasta tema(din ce imi aminesc). Si sincer,daca totul a mers "ca la carte" nu cred ca are relevanta cine ce a cumparat...interesul e de a vedea clientii/vanzatorii "cu atecedente negative" :)

    29.10.2012, 19:53:23
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Exact, la feedback nu apar numele persoanelor decat pentru feedback negativ sau neutru. Pozele cu produsul pt care se lasa feedback le gasesti in continuare langa textul cu feedback.ul (in dreapta).

    Au fost cazuri in care unii vanzatori au trimis tintit mesaje tututor clientilor care au cumparat din magazine concurente, pentru a-i convinge sa cumpere de la ei (si eu fac produsul XY si il vand mai ieftin, cumpara de la mine etc). De aceea pentru feedback pozitiv nu mai apar numele clientilor.

    29.10.2012, 20:33:54