Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback, va rog. Contez pe voi! :)

  • izabelajurasko
    izabelajurasko

    Buna. Sunt incepatoare pe-aici si am ajuns, deja, sa petrec ore intregi pe acest site. Astept orice sugestii si critici vizavi de magazinul meu si de produsele expuse. Contez deci pe voi! ;) Multumesc anticipat.

    Izabela

    31.05.2012, 14:07:13
  • blanitza
    blanitza

    Draga Izabela, ti-am facut o vizita prin veselul tau magazin, piese superbe, poze frumoase, spor la treaba si la vanzari!! Aaaa, si bine-ai venit pe Breslo!!!

    01.06.2012, 14:48:46
  • gemsgems
    gemsgems

    Mi se pare totul OK. :D Ai poze bune, descrierile dau destule detalii (nici mie nu-mi plac descrierile lungi :P). Poate n-ar strica sa treci lungimile la toate, am vazut ca unele coliere n-au lungime trecuta, si poze pe model, tot la coliere. :P

    Eu incerc sa scriu toate materialele folosite, mai ales cand e vorba de metale, pentru multi oameni e important daca sunt pretioase sau nu. :D

    Bafta!

    01.06.2012, 14:55:46
  • izabelajurasko
    izabelajurasko

    @blanitza: multumesc pentru aprecieri si pt urarea de bun venit :) conteaza f mult pt mine in acest moment. sper sa inceapa in curand si vanzarile. pana una, alta insa, ma bucur ca un copil pentru fiecare vizualizare/admirator care ajunge prin magazinul meu. :P
    @gemsgems: nu am trecut lungimile la coliere intrucat ma gandeam ca, la fiecare comanda, sa-i cer clientei masura dorita, sistemul de montare (lant, colier sau snur) si ulterior sa fac modificarile de rigoare. poze pe model la coliere nu am intrucat mi-e greu sa ma fotografiez singura :))) in curand intentionez sa-mi achizitionez un "gat" :P , adica un suport si atunci clar voi face si astfel de poze. cat despre metale, momentan folosesc doar no-name-uri :)) cand va fi cazul de argint sau nu mai stiu ce pietre, le voi trece garantat! ;) multumesc pt sugestii.
    apropo, despre preturi ce ziceti? ceva sugestii in acest sens? va multumesc si spor la treaba/vanzari si voua!!!

    02.06.2012, 01:17:17
  • gemsgems
    gemsgems

    Ai dreptate cu sistemul de prindere. :P Si eu mai fac asa cu unele. :D

    Preturile mi se par OK. :D Stiu ca la inceput e mai greu sa stabilesti valoarea. Eu inca nu cred ca reusesc sa fiu destul de obiectiva. :)) Dar in timp cred ca o sa ajungem la preturile corecte. :P

    Iar poze eu tot singura imi fac si parca nu ies asa urate. :)) Dar de curand am capatat un trepied si e de mare ajutor, ca acum pot sa le fac si mai de departe. :D

    02.06.2012, 01:24:27