Forum: Feedback pentru magazinul tau Feedback va rog si in magazinul meu

  • bbenyci
    bbenyci

    Bine v-am gasit sunt foarte noua si m-am chinuit foarte mult sa pot incarca cateva poze...as vrea sa va rog sa ma sfatuiti ce pasi trebuie urmate ca sa pot sa fiu si eu vizitata,nu am reusit sa incadrez produsele mele in categorii nu a mers , nu stiu de ce.
    Astept pareriile, sugestiile voastre.
    Ps. Ma bucur ca am descoperit aceasta comunitate . Va doresc succes.

    08.02.2013, 13:53:22
  • bbenyci
    bbenyci

    In mod special ma interesesaza ce parere aveti de produse si cum estimati preturile? vi se par mari? sincer se lucreaza foarte mult pe ele dar astept si opiniile voastre. Va doresc o zi buna.

    08.02.2013, 13:55:29
  • bbenyci
    bbenyci

    Multumesc frumos

    08.02.2013, 19:23:33
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    La prima vedere am si eu o sugiestie: daca as cumpara ceva comestibile de pe Net as vrea sa stiu in orice caz ce ingrediente sunt folosite.
    Termeni ca "biscuiti" sunt un pic cam vagi.

    Si as include in orice caz informatii despre alergeni cunoscuti, cum ar fi daca poate contine urme de alune.

    08.02.2013, 22:41:16
  • bbenyci
    bbenyci

    multumesc frumos de sfaturi CinnamonCloves, am sa tin cont de ele. Spor iti doresc cu magazinul tau. Sa aveti un weekend placut.

    09.02.2013, 12:35:33
  • handmadeCouture
    handmadeCouture

    Cred ca ar fi bine de stiut cu cat timp inainte de livrare ii pregatesti si cat termen de valabilitate au.

    09.02.2013, 21:25:38
  • bbenyci
    bbenyci

    Multumesc frumos de sfaturi handmadeCouture, ai mare dreptate. Cred ca e foarte important acest lucru. Sunt noua si am emotii, nu stiu cum sunt apreciate daca va plac sau nu, si am inclus multe informatii dar am uitat ce este cel mai important. Multumesc am sa trec si timpul de "garantie" si timpul de prepararea inainte de livrare..
    Sa aveti o seara frumoasa.

    11.02.2013, 19:38:34
  • pasyart
    pasyart

    Buna, dragii mei!
    Desi mi-am deschis magazinul din dec 2012, nu am reusit pana in prezent sa va
    salut si sa indraznesc sa va aduc in atentie modestul meu magazin Pasyart Boutique (pasiunea pentru arta - pasiune care mie una mi-a creat dependenta!!!).

    Ei ce parere aveti? Merita muna depusa? Cum vi se par produsele mele, dar preturile? Va cer prea mult, daca indraznesc macar sa va chem in vizita la mine?

    O zi fericita si plina de satisfactii va doresc tuturor!

    Multumesc anticipat!
    Pasy!!!

    13.02.2013, 11:30:56