Forum: Suport Breslo fotografii/imagini magazin

  • ZUZart
    ZUZart

    In primul rand: HELLOOOOOOOOO EVERYBODY! Ma bucur tare mult ca intr-un final am reusit sa "ma conving" sa ma alatur voua, in aceasta lume minunata a handmade-ului! :)
    Si cum, evident sunt la inceput cu toate cele :p, as avea nevoie de putin ajutor din partea voastra; mai exact as vrea sa stiu daca exista anumite conditii de "continut" - sa spunem - a imaginilor pe care le adaugam cu produsele noastre.
    Concret: am voie sa desenez efectiv pe imagini/poze?; am voie sa imi scriu "numele" pe ele?

    MULTUMEEEES!

    Pups and Spor! ;)

    14.12.2009, 21:22:57
  • ladybeads
    ladybeads

    bine ai venit!
    un watermark este chiar o idee buna.pozele trebuie sa fie cat mai clare, sa se inteleaga usor ce vinzi . in rest good luck!

    15.12.2009, 11:18:08
  • ZUZart
    ZUZart

    Multumeeeesc mult mult mult! :)

    15.12.2009, 12:24:53
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Doar sa ai grija ca watermarkul sa fie discret si sa nu incarce poza urat.

    15.12.2009, 14:45:55
  • adeana
    adeana

    Imaginile trebuie sa fie ale tale, nu luate de pe net..
    Poti aplica watermark, o semnatura, explicatii suplimentare ale produsului.. orice consideri tu necesar.
    Este esential sa ai poze bune, incadrate bine si daca te pricepi si editate putin sau mai mult..
    Pe vechiul forum chiar s-a ajuns la o concluzie cum ca produsele fotografiate pe un model vand mai bine.. si cred ca esti si tu de acord ca daca clientul vizualizeaza cat de cat cum i-ar veni lui acel produs, sunt sanse mult mai mari sa cumpere.

    Vanzare buna :)

    18.12.2009, 01:50:57