Forum: Bug-uri fotografii lipsa

  • user21
    user21

    mi s-au facut vreo 2 sesizari [deja] in legatura cu neafisarea fotografiilor unor produse. m-am uitat sa vad ce e in neregula, si am dedus ca e ceva problema, pentru ca din descrierea produselor a caror foto nu se afiseaza am tras concluzia ca sunt produse ori vandute, ori cu stoc zero.

    dupa aceea am observat ca nu se afiseaza fotografii [multe, chiar] nici in sectiunea Portofoliu.

    va rog verificati si rezolvati problema, am incercat sa identific produsele si sa le sterg manual, dar e o munca de Sisif, plus ca nu am timp. sa nu mai mentionez ca nu-mi mai aduc aminte toate produsele pe care le-am uploadat pe breslo, si nici nu mi-ar pica bine sa sterg din greseala produse care cine stie, or fi chiar disponibile.
    merci.

    17.06.2013, 10:34:24
  • nikolla
    nikolla

    Chiar vroiam sa trimit un mesaj magazinului bijuteriiwhatelse sa sesizez faptul ca pe pagina 2 din magazin nu vizualizez toate produsele. Am avut intentia de a crea o galerie si vizitand magazinul am observat aceasta problema. Am intrat si de pe chrome si este exact la fel ; ultimile produse nu au fotografii.
    Rugamintea mea este sa mai verifice si altcineva .Poate internetul meu este ''bolnav'' astazi :)

    26.06.2013, 12:44:10
  • user21
    user21

    well ?

    23.07.2013, 08:31:04
  • arabela
    arabela

    Pff, ced ca e vorba de problema din aprilie: www.breslo.ro/Forum/Lucrari-de-mentenanta_topic_11374

    Si eu am facut cu nervii ca am ramas fara sute de poze, dar se pare ca e iremediabil, si nu iti ramane decat sa te apuci de puricat. Eu am pus totul cu stoc zero, si intr-o zi cu soare daca o sa am nervi o sa repostez toate produsele, caci sa le identific dupa descriere cred ca ar dura mai mult.

    succes

    24.07.2013, 13:44:25
  • user21
    user21

    pe romaneste, when hell freezes over :)

    25.07.2013, 19:14:04