Forum: Idei si sugestii Functie cautare in forum

  • queensoft
    queensoft

    Exista aceasta functie ??
    Eu nu am gasit-o nicaieri.

    10.10.2012, 10:43:24
  • gemsgems
    gemsgems

    Nu, din câte stiu eu.

    10.10.2012, 16:46:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    SI eu imi doresc asta de mult...

    12.10.2012, 19:02:29
  • lypp
    lypp

    alooooooooo ! este cineva care sa ma auda? unde este functia de cautare ???? nu se pot viziona mii de produse [ furnituri] pentru a gasi ce am nevoie ! va rog repuneti functia.,multumesc.

    21.10.2012, 21:22:10
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @lypp: functia de cautare pentru produsele de pe Breslo functioneaza foarte bine; o gasesti in coltul din stanga sus.

    21.10.2012, 22:30:03
  • bibidesign
    bibidesign

    in forum cum va descurcati?
    intri intr-un topic, comentezi si apoi stai si cauti in mii de subiecte. daca-ti mai aduci aminte cum se numea topicul e rezonabil, dar daca ai si uitat unde ai comentat/intrebat e greu sa te intorci..
    pe alte forumuri ai optiunea de a fi anuntat prim mail atunci cand ti se raspunde intr-un topic in care activezi...

    25.10.2012, 18:58:34
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Pentru Forum, am propus mai de mult functia "Modifica" functie care ar permite corectarea unui mesaj deja postat. De vasemenea, bara de cautare sa fie si sus.
    Poate ne ajutati...
    Mi se pare ca exista riscul ca dintr-un site clar, usor de navigat prin el, sa se transforme incet -incet, intr-un stufos. Poate ma insel eu.

    26.10.2012, 01:13:40
  • 4handmade
    4handmade

    De ex as vrea sa caut pe forum ceva legat de targurile care se organizeaza la sala Dalles... Oare ne poate ajuta cineva existe o cautare in forum...?
    Am mai facut si alte propuneri legate de imbunatatirea site-ului,dar nu stiu daca au fost bagate in seama.

    26.10.2012, 14:52:36
  • iris07
    iris07

    va rog sa activati functia de cautare, vizionare **materiale**..nu pot gasi ce caut, nu functioneaza..multumesc !

    29.10.2012, 22:39:41
  • iris07
    iris07

    poate reveniti la formatul anterior , era excelent , puteam cauta si alege tot ce aveam nevoie, multumim !

    29.10.2012, 22:42:42
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @iris07: ca sa cauti printre materiale, mergi in casuta "cauta" din coltul stanga sus. Daca dai click pe "cauta" se deschide un meniu unde selectezi "materiale". Apoi scrii in locul lui "cauta" materialul dupa care cauti, de ex. baza brosa: www.breslo.ro/Search/?searchQuery=baza+brosa&searchType=supplies

    30.10.2012, 23:23:46
  • bibidesign
    bibidesign

    revin cu propunerea de a atasa o functie de "cautare" in forum.
    sunt mii de subiecte aici si e din ce in ce mai greu sa vezi daca ceea ce te intereseaza s-a mai discutat deja.

    deasemenea ar fi utila si functia de atentionare pe mail atunci cand ti se raspunde la subiectul in care esti implicat in forum...

    aceste posibilitati nu sunt aberatii,exista pe mai toate forumurile si ar fi f interesant sa aflam macar de ce nu se poate si aici...

    10.05.2013, 08:42:05