Forum: Bug-uri Furnituri - Materiale tesaturi - afara !!

  • tiktakro
    tiktakro

    De fiecare data cind vreau sa caut noutati in categoria Furnituri- Materiale/tesaturi, ma arunca afara la pagina home . Este obositor sa iau pagina cu pagina din categoria generala Furnituri ca sa vad citeva materiale/tesaturi....Acelasi lucru se intimpla si pentru categoria Modele/tipare din aceeasi categorie....
    Se poate "repara " ?
    Multumesc.

    07.02.2011, 12:49:32
  • TimeToCraft
    TimeToCraft

    vin si eu cu rugamintea de a se interveni pentru aceasta mica "reparatie". cu siguranta sunt destui clienti care doresc sa cumpere si tesaturi de pe Breslo. pe mine ma afecteaza in mod direct pentru ca as fi si interesata sa cumpar anumite tesaturi, dar si pentru ca am la vanzare asa ceva si cred ca e destul de greu sa le cumpere cineva daca respectiva categorie din "furnituri" ii este inaccesibila.
    multumim anticipat!

    07.03.2011, 23:01:14
  • tiktakro
    tiktakro

    A trecut mai bine de o luna de cind am sesizat acest "bug" si ...nimic ! ma scoate din sarite sa caut in cele 1523 pagini de furnituri citeva tesaturi ! cred ca am sa renunt....:(

    08.03.2011, 21:26:28
  • kiti
    kiti

    Aceeasi problema o am si eu dar numai la calculatorul de la servici nu si acasa unde am avut in schimb alte probleme pe care la sfatul lui Cinnamon le-am rezolvat integral prin schimbarea browsului.Am trecut de la Opera la Google chrom.Incearca si tu si daca nu rezolvi scrie un mail la echipa breslo . Succes.

    11.03.2011, 07:03:44
  • tiktakro
    tiktakro

    Google Chrom folosesc de multa vreme....dar oare nu in orice browser ar trebui sa mearga struna ? :D

    11.03.2011, 13:32:19
  • kiti
    kiti

    Nu intotdeauna.Eu am facut schimbarea si totul pare ca nou. Incearca.

    11.03.2011, 15:54:43
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @tiktakro: o sa raportez si eu Bug-ul.

    In legatura cu browserele, frumos ar fi daca ar merge stuna pe orice browser din lume :)) Din pacate, daca pe un browser anume apare un bug (deobicei IE este vinovatul principal, dar uite ca si la Opera sunt probleme) si statisticile arata ca numai 1% din vizitatori folosesc acel browser, e mult mai eficient ca acei 1% sa isi schimbe browserul decat sa pierdem ore de programare incercand sa rezolvam bug-ul - ore care ar putea fi investite in activari de conturi, sa zicem :D:D

    Puteti sa-mi spuneti daca Bug-ul persista, si daca da de pe ce browsere pls?

    11.03.2011, 17:29:05
  • tiktakro
    tiktakro

    Am re-incercat acum citeva secunde :
    - cu Google Chrom 10.0.648.127 - ma scoate inapoi la home,
    - cu IE 8 - idem .

    Din pacate se intimpla acelasi lucru si pentru : Furnituri - Modele/Tipare.

    Multumesc pentru sprijin, CinnamonC.

    11.03.2011, 20:00:38
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    eu am materiale care se potrivesc la aceasta categorie, acolo le-am si bifat , dar din moment ce nu se deschide, stau si ma intreb unde apar produsele mele? e o problema, de ce nu se rezolva?
    ar fi minunat daca ar functiona si aceasta categorie

    28.03.2011, 20:53:32
  • tiktakro
    tiktakro

    Daaa....ar fi minunat :D. Da'pina atunci insa, nu ne ramine decit sa "rasfoim" cele 1637 pagini de Furnituri pina dam de materiale/ tesaturi !! :))

    01.04.2011, 15:26:45
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Sorry, eu chiar am raportat. Mai stam cateva zile sa vedem daca nu se rezolva.

    01.04.2011, 15:30:09
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    multumim cinnamon :)

    03.04.2011, 10:15:08
  • ARTNOWANDEVER
    ARTNOWANDEVER

    Am deschis un magazin de curand..sper sa va placa!!Dar, din pacate,multe din produsele postate reprezinta materiale-tesaturi...Intampin aceeasi problema,produsele din aceasta categorie nu pot fi vizualizate in categoriile afisate pe site!Pot sa sper ca se va rezolva ac. problema?Multumesc!

    10.04.2011, 10:32:02
  • RuxishConcepts
    RuxishConcepts

    Materiale-tesaturi este acum disponibila. Ne cerem scuze pentru intarziere.

    13.04.2011, 21:41:41