Forum: Concursuri GALA "GEOMETRISM"

  • abysor
    abysor

    Vă mulțumesc tuturor pentru spectacolul de forme și culori cu care ne-ați încântat privirea! E timpul sa aflăm câștigătorii.
    Punctajul total al fiecărei lucrări a fost calculat adăugând câte 5 puncte din oficiu pentru încadrare în tema, originalitate și impresie artistică la punctele obținute în urma votării publice.
    Sa nu mai prelungim suspansul… iată numărătoarea voturilor:
    (Ordinea datelor : Număr lucrare Număr voturi Puncte moderator Punctaj final)

    1 9 5 14
    8 5 5 10
    27 6 5 11
    2 2 5 7
    5 3 5 8
    3 4 5 9
    10 2 5 7
    4 1 5 6
    15 3 5 8
    6 6 5 11
    7 0 5 5
    11 4 5 9
    9 5 5 10
    16 3 5 8
    12 7 5 12
    17 4 5 9
    13 7 5 12
    14 5 5 10
    18 4 5 9
    19 3 5 8
    20 11 5 16
    21 4 5 9
    22 5 5 10
    23 10 5 15
    24 2 5 7
    25 12 5 17
    26 4 5 9
    28 12 5 17
    Pentru ușurința vizualizării, am păstrat ordinea lucrărilor din topicul de votare.
    Felicitări câștigătorilor, voi reveni cu podiumul și festivitatea de premiere maine dimineață.

    01.07.2016, 22:25:41
  • abysor
    abysor

    Și acum podiumul :
    Locul 1, doi premianți :
    - lucrarea 25 înscrisă de SUGESTIVE - www.breslo.ro/item/cercei-color-block-argint-925-si-rasina-colorata-1620127
    - lucrarea 28 înscrisă de Dichisshop - www.breslo.ro/item/bratara-din-piele-cu-margele-geometry-1582874
    Locul II:
    - lucrarea 20 înscrisă de Inglass - www.breslo.ro/item/copac-spectrum-din-sticla-colorata-si-cupru-obiect-decorativ-handmade-1619836
    Locul III:
    - lucrarea 23 înscrisă de FierForArt - www.breslo.ro/item/geometrii-botanice-1619956
    Felicitări premianților!
    Distributia premiilor:
    Locul 1, magazin SUGESTIVE va primi premiul oferit de www.breslo.ro/abysor : www.breslo.ro/item/bijuterii-din-rasina-set-de-bijuterii-cu-bratara-si-cercei-rezervat-pentru-concursul-geometrism-in-desfasurare-p
    Locul I, magazin Dichisshop va primi premiul oferit de www.breslo.ro/abysor - www.breslo.ro/item/bijuterii-din-rasina-set-de-bijuterii-cu-bratara-si-cercei-rezervat-pentru-concursul-geometrism-in-desfasurare-pe-forumul-breslo-1623125

    Locul II, magazin INGLASS – premiu oferit de www.breslo.ro/3cot - www.breslo.ro/item/colier-crosetat-cu-margele-de-nisip-abstract-rezervat-1613975 și premiul oferit de www.breslo.ro/balanmiha72 - www.breslo.ro/item/accesoriu-multifunctional-concurs-forum-1613884

    Locul III – magazin FierForArt – premiul oferit de www.breslo.ro/E.boutique: www.breslo.ro/item/colier-cuburi-rezervat-concurs-geometrism-premiu-pentru-locul-3-1613702 și cel oferit de www.breslo.ro/balanmiha72: www.breslo.ro/item/dulceata-de-ardei-iute-220g-1295787

    Un alt sponsor important, echipa Breslo , oferă fiecărui ocupant al podiumului câte un premiu devenit deja o tradiție a concursurilor organizate aici: 7 campanii promo pe Prima Pagina pentru fiecare castigator.
    Lista continuă cu alte două premii:
    1. Premiul pentru debut, oferit de www.breslo.ro/E.boutique: www.breslo.ro/item/colier-cu-pandantiv-agat-rezervat-concurs-geometrism-premiu-pentru-debut-1622356 va merge la: nette - www.breslo.ro/item/colier-din-margele-de-nisip-native-wild-rezervat-pentru-concurs-1611144
    2. Premiul pentru clientul votant, oferit de www.breslo.ro/3cot: www.breslo.ro/item/bratara-crosetata-cu-margele-de-nisip-bicolor-rezervat-1620545 va merge la www.breslo.ro/CristinaL2
    Premiile vă așteapta, vă invit să le revendicați.
    Vă muțtumesc tuturor pentru participare și vă doresc o vară plină de realizări!
    Acestea fiind spuse, predau ștafeta câștigatorilor, cărora le revine sarcina organizării concursului viitor.

    02.07.2016, 09:43:49
  • abysor
    abysor

    Acum am vazut ca linkul catre premiul oferit magazinului SUGESTIVE nu functioneaza, asa ca revin cu corectura necesara: www.breslo.ro/item/bijuterii-din-rasina-set-de-bijuterii-cu-bratara-si-cercei-rezervat-pentru-concursul-geometrism-in-desfasurare-pe-forumul-breslo-1610150

    02.07.2016, 09:48:41
  • abysor
    abysor

    Am uitat un premiu: Premiul pentru prima lucrare înscrisă în concurs oferit de www.breslo.ro/abysor : www.breslo.ro/item/colier-din-rasina-cu-flori-naturale-rezervat-concurs-forum-premiu-pentru-prima-lucrare-inscrisa-in-concurs-1614290 va merge la Suzana: www.breslo.ro/asulikeit3
    Felicitari!

    02.07.2016, 09:54:24
  • Dichisshop
    Dichisshop

    Uau! Sunt absolut impresionata de rezultatele finale! Avand in vedere faptul ca m-am inscris in ultimul moment, iar competitia a fost pe cat se poate de stransa.. mi-a fost greu sa cred ca voi reusi! Va multumesc din suflet tuturor si ii felicit pe toti ceilalti participanti! Ma simt onorata sa impart locul pe podium cu SUGESTIVE - o creatoare extraordinara! si imi doresc din suflet sa reusim sa organizam urmatorul concurs pe masura asteptarilor voastre (toti colegii nostri de breasla - participanti au votanti).

    Multumesc din suflet, ABYSOR pentru premiul pe care ai ales sa il "construiesti"! (parca a fost creat special pentru mine :D simt ca mi se potriveste!) a fost un concurs inspirat, iar tema atat de vasta si de necuprins :) incat au putut fi inscrise lucrari din diferite categorii, o tema ce a putut fi abordata printr-o sumedenie de tehnici!
    poate.. singura parere de rau o am pentru faptul ca nu au fost multi participanti.. pe o parte inseamna ca sunt ocupati si asta e bine, dar pe de alta parte.. poate ar trebui sa pretuim mai mult ideea de comunitate (aici ar fi valabil si pentru mine.. de multe ori ratez "momentele speciale din breasla..)

    Tuturor va doresc muuult succes pe viitor (si sunt convinsa ca aveti parte de el - oamenii care se implica si pun pasiune in ceea ce fac, atrag numai energii pozitive in jurul lor!) si va multumesc, pentru ca mi-ati inseninat ziua!

    02.07.2016, 13:22:38
  • asulikeit3
    asulikeit3

    Multumesc din suflet pentru permiul acordat de abysor
    www.breslo.ro/abysor voi purta cu mare drag ca si restul produselor castigate si la alte concursuri .Multumesc tuturor care m-au votat ,multumesc organizatorilor pentru realizarea acestui concurs asa de colorat prin tematica aleasa .SA ne intalnim cu bine la noul concurs.!

    02.07.2016, 19:06:05
  • 3cot
    3cot

    Va multumim tuturor concurentelor pentru bucuria pe care ne-ati adus-o.
    Felicitari castigatoarelor si, nu in ultimul rand, Danei pentru ca ne-a oferit acest concurs minunat!

    03.07.2016, 10:21:47
  • 3cot
    3cot

    @inglass si @CristinaL2, va invit, cu drag, in magazin sa va comandati premiile.

    03.07.2016, 10:24:11
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    Yuppy! Multumesc mult pentru voturi! Si ma bucur sa impart podiumul cu Dichisshop si frumusetea ei de bratara!
    Ma bucur tare si de premiul oferit de Abysor, ca sunt cu gandul la el de cand a inceput concursul :D. Si nu stiu cum, dar e exact pe sufletelul meu, pe culorile mele si normal, pe geometria mea...
    Am revenit de curand pe Breslo dupa o pauza de cativa ani buni si l-am gasit... hm... sa zicem, putin altfel decat il stiam. Cam ca societatea din zilele noastre... mai individualist, mai orientat catre rezultate si mai putin catre comunitate. Iar comunitatea era ce iubeam cel mai mult la Breslo. Ne stimulam unii pe altii participand la provocari, invatam unii de la altii cand ieseam din zona noastra de confort pentru a participa la concursuri... chiar si micile esecuri sunt constructive cand faci parte din ceva mai mare. Deci, cel mai tare ma bucur sa fiu din nou parte din acest ceva mai mare, aceasta comunitate a artizanilor de la care am invatat si vreau sa mai invat o gramada de lucruri. Imi doresc sa o facem mai buna impreuna!

    03.07.2016, 12:50:11
  • abysor
    abysor

    Felicitări, fetelor pentru frumoasele lucrări înscrise în acest concurs!
    Sugestive și Dichisshop, vă aștept în magazin să vă comandați premiile!

    03.07.2016, 18:43:42
  • inglass
    inglass

    Multumesc mult sponsorilor si celor care au interactionat cu acest concurs.
    Deja mi-am ridicat premiul de la 3cot, un colier deosebit, urmeaza sa intru in conctact cu balanmiha72 pentru cel de-al doilea premiu.

    03.07.2016, 21:59:46
  • balanmiha72
    balanmiha72

    Felicitari tuturor concurentilor!
    Felicitari casigatorilor!
    Felicitari moderatoarei!!!
    Imi face o mare placere sa ofer premiul pentru locul II. Poate fi comandat aici: www.breslo.ro/item/accesoriu-multifunctional-concurs-forum-1613884

    04.07.2016, 09:23:20
  • E.boutique
    E.boutique

    Felicitari tuturor ! Invit si eu pe Fierforart si Nette sa-si ridice premiile!

    04.07.2016, 21:02:08
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Mulţumesc şi eu şi cu întârziere pentru un concurs frumos şi pentru premiile pe măsură. Felicitări câştigătorilor, participanţilor, moderatorilor!

    Următorul concurs este deja pe punctul de a fi lansat în spaţiu. Vă sugerez să adunaţi ideile colorate şi materialele inspirate pentru că se anunţă o temă splendidă :)

    08.07.2016, 09:34:49