Forum: Concursuri Gala Laureatilor Concurs Iarnaaa - Sectiunea BIJUTERIE

  • blanitza
    blanitza

    Dragii si dragele mele,
    Iata si cel mai frumos moment din toate - GALA LAUREATILOR - Bijuterie!!!
    Sper ca v-ati imbracat la frac si rochie lunga, pentru ca eu deja am intins covorul rosuuuuuu, de la mine, pan' la voi, asadar, SA VINA PREMIILE!!!

    M-am gandit ca-i musai sa fiu ordonata si didactica, special pentru a nu scapa ceva din vedere, daca totusi se intampla sa uit ceva, va rog sa ma iertati, boieri dvs., agitatia, numaratoarea si toate celelalte mi-au luat destul de mult timp.

    In urma voturilor liber exprimate, numarate, rasnumarate, verificate si de noi, dar si de echipa Breslo, s-a procedat la anularea a 5 voturi, unul pentru ca a cuprins 4 creatii, cand regula a fost de maxim 3, iar 4 voturi, deoarece au fost date de pe conturi-clona. Va rugam sa nu va suparati, cei in cauza, insa precizasem foarte clar aceste lucruri in regulament.

    CREATII CASTIGATOARE CONCURS BIJUTERIE

    LOCUL I - Creatia nr. 9 (21 voturi) - Colier www.breslo.ro/Product/Prima-zapada---Concursul-forum-Iarnaaaa--Sectiunea-bijuterie_519265
    Anita - magazin www.breslo.ro/Shop/anitabdesign

    LOCUL II - Creatia nr. 19 (15 voturi) - Set www.breslo.ro/Product/Set-colier-si-cercei-pt.CONCURSUL--anotimpuri-IARNA_530334
    Cristina - magazin www.breslo.ro/Shop/fairdealing

    LOCUL III - Creatia nr. 2 (14 voturi) - Set www.breslo.ro/Product/Set-Craiasa-zapezii-colier-si-cercei_512215
    Silvia - magazin www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    Acesta fiind podiumul, sa trecem acum la lista interminabila de premii, cat si de premianti. Voi scrie in dreptul fiecarui castigator CE si DE UNDE comanda, astfel incat sa iesim cu bine la capat din aceasta trebusoara.

    Inca ceva, in concurs am avut un numar de 10 debutanti, respectiv : camelia.handmade, Crisanda, Magdicipaulagina, Gabys, Tuberoze, fairdealing, PiXalia, ClestisorulVesel, Cattie si Aidaalex.
    Pentru acest lung sir de creatori care au debutat in Concursurile Breslo alegandu-l pe-al nostru, avem cate un premiu, dupa cum urmeaza :

    PREMIUL DE DEBUT BIJUTERIE marge la creatoarea ClestisorulVesel, si iata ca numele i-a purtat noroc, deoarece este impresionant acest premiu, si lui Gheorghitza trebuie sa-i multumim pentru el - placa de bijuterit si set colier+cercei din beril "Smarald Opac", iar numele si adresa castigatoarei vor fi trimise iubitului nostru George, special pentru a i se trimite premiul.

    Urmatoarele debutante au fost trase la sorti prin RNG si vor primi cate un pachet de materiale puse la dispozitie de iubita noastra Diana - magazin www.breslo.ro/Shop/forHOPE

    Crisanda, Magdicipaulagina, Tuberoze, PiXalia, Cattie, Aidaalex, florinalung. Primele 3 vor comanda premiul din magazinul Silviei - magazin www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove
    Urmatoarele - PiXalia, Cattie, Aidaalex, florinalung - imi vor trimite mie mesaj cu nume si adresa pentru a le putea trimite cate un pachet din cele 4 primite de la Diana.

    Sa trecem acum la premiile mari ale creatiilor de pe podium :

    LOCUL 1 - 70 RON + 30 RON MATERIALE;
    LOCUL 2 - 50 RON + 25 RON MATERIELE;
    LOCUL 3 - 30 RON + 20 RON MATERIALE.

    Materialele oferite ca premii aici, se vor alege din magazinul-sponsor
    GabrielaBijoux - www.breslo.ro/Shop/blanitza
    Banii se vor trimite in cont, asadar astept mesaj din partea fiecareia cu nume titular de cont si numar de cont, pentru a va trimite premiul in bani. Va rog mult, nu conturi de ING, pentru ca au comisioane obraznice la depunere de bani in cont.

    Tot pentru locul I, magazinul
    www.breslo.ro/Shop/hobbytools
    ofera unelte speciale de bijuterie in valoare de 1 milion, lucru pentru care-i multumim din suflet.

    De asemeni, locul I primeste un frumos premiu si din partea echipei Breslo, pentru care-i multumim - 5 campanii publicitarepe pagina Breslo la alegere. Maine voi trimite echipei Breslo mesaj pentru acordarea acestui premiu.

    Premiu pentru COMPLEXITATE este oferit creatiei nr. 26
    Colier www.breslo.ro/Product/ColierColoana-infinitului-alb_535832
    Carla - magazin www.breslo.ro/Shop/carla69
    Acest premiu absolut special este oferit de George, si va fi la alegere - un sirag de margele FOARTE SCUMPE, sau suma de 125 Ron. Astept mesaj cu optiunea.

    Premii Teoshop - selectate prin RNG
    1. Creatia nr. 4 - Carmen - magazin www.breslo.ro/Shop/carmenn
    30 Ron materiale;
    2. Creatia nr. 7 - Nagual - magazin www.breslo.ro/Shop/nagual
    40 Ron materiale;
    3. Creatia nr. 21 - Gemsgems - magazin www.breslo.ro/Shop/gemsgems
    50 Ron materiale.
    Se vor comanda in magazinul www.breslo.ro/Profile/Teoshop
    specificandu-se la comanda ca reprezinta premiu la Concurs Iarnaaa. De-altfel, voi trimite si eu maine mesaj, precizand numele castigatorului si suma.

    Premii Dana86 - selectate prin RNG
    1. Creatia nr. 22 - Ligia - magazin www.breslo.ro/Shop/aigile
    35 Ron materiale;
    2. Creatia nr. 14 - Apollonia - magazin www.breslo.ro/Shop/Apollonia
    35 Ron materiale.
    Se vor comanda in magazinul www.breslo.ro/Shop/dana86
    specificandu-se la comanda ca reprezinta premiu la Concurs Iarnaaa. De-altfel, voi trimite si eu maine mesaj, precizand numele castigatorului si suma.

    Premiu SophiesShine - selectata de Sophie
    50 Ron materiale pentru creatia cu nr. 2
    Set www.breslo.ro/Product/Set-Craiasa-zapezii-colier-si-cercei_512215
    Silvia - magazin www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove
    Premiul va fi comandat din magazinul www.breslo.ro/Shop/SophiesShine
    specificandu-se la comanda ca reprezinta premiu la Concurs Iarnaaa. De-altfel, voi trimite si eu maine mesaj, precizand numele castigatorului si suma.

    ALTE PREMII :
    1. Premiu pentru prima creatie inscrisa in concurs - sectiunea Bijuterie, merge la camelia.handmade, si se va comanda din magazinul-sponsor.
    GabrielaBijoux - www.breslo.ro/Shop/blanitza

    2. Premiu special pentru Diana - forHope
    Magnet "Craiasa Zapezii" - se comanda din magazinul-sponsor www.breslo.ro/Shop/soso07

    3. Premiu Surpriza se acorda creatiei cu nr. 3 - Dana - magazin www.breslo.ro/Shop/sognami
    Oferit de magazinul-sponsor GabrielaBijoux - www.breslo.ro/Shop/blanitza
    Astept mesaj cu nume si adresa.

    4. Premiu Special "Pirite Dementiale" pentru Gheorghitza, cu toata dragostea si admiratia. Se comanda din magazinul-sponsor
    GabrielaBijoux - www.breslo.ro/Shop/blanitza

    5. Premiu Inedit - se acorda creatiei cu nr. 33 - Colier www.breslo.ro/Product/Colier-I-follow-rivers_546770
    Eugenia - magazin www.breslo.ro/Shop/BohemianSin
    Astept mesaj cu numele si adresa.

    6. Premiu Dulce - se acorda creatiei cu nr. 23 - Cercei www.breslo.ro/Product/Caldura-casei_534360
    Alexandra - magazin www.breslo.ro/Shop/Buburuzacughetute
    Astept mesaj cu numele si adresa.


    Premii pentru clienti
    In concursul nostru au votat 11 clienti, iar cu ajutorul RNG am selectat 3 dintre dumnealor, si anume - Pupi, andreea.dan si duchess292004 - care vor comanda urmatoarele premii :
    Pupi - cerceii www.breslo.ro/Product/Cercei-aurii_511254
    din magazinul-sponsor www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove
    andreea.dan si duchess292004, la alegere cerceii oferiti ca premiu de magazinul-sponsor GabrielaBijoux - www.breslo.ro/Shop/blanitza
    www.breslo.ro/Shop/blanitza/Premii-Concursuri_34027

    Dragii si dragele mele, scriu si compun de 4 ceasuri, iertati-ma ca m-am lungit atat, insa a meritat sper, din tot sufletul, s-o sarbatorim pe Iarna-Regina, care-a acum ninge cu ochi mari la fereastra mea, surprinsa si fermecata de maiestria si talentul ce l-am admirat in fiecare creatie. FELICITAAARI SI BRAVOOO!!!

    17.02.2012, 00:02:44
  • RonaBijoux
    RonaBijoux

    Bravo si tie, si tuturor participantilor!
    Covor am vazut, rochie lunga am, da' sampanie dai?

    17.02.2012, 00:15:58
  • carla69
    carla69

    Cand am vrut sa merg la culcare,a venit surpriza,m-ati facut sa plang.Multumesc.De cand am vazut premiul oferit de Gheorghitza,mi l-am dorit,dar n-am crezut ca-l voi castiga cu atatea frumuseti inscrise in concurs.Am citit de vreo 4 ori sa nu gresesc...multumesc

    17.02.2012, 00:25:42
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    blanitzo,
    multumim pentru acceptul tau de a coordona acest concurs.
    Fetele care te-au secondat, si-au onorat cu brio responsabilitatea.
    Felicitari Tripleta de Aur!

    Felicit toti concurentii si in cazul in care exista vreun concurent
    care ramane cu o umbra de nemultumire, il rog sa ramana cu partea
    frumoasa a gandului ca a participat la un concurs greu dar frumos.

    17.02.2012, 00:26:31
  • blanitza
    blanitza

    Carla scumpa, chiar ai avut rabdare sa citesti pana la sfarsit, c-am scris un pogon... Felicitari, iubita, din toata inima!!!

    17.02.2012, 00:27:12
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Nu stiu cum e treaba cu smapania (cam tarziu sa ne imbatam), dar cu prajiturile de gala vin eu. Si nu, nu va dau din premiul meu dulce (Multumeeeeeeescccc) ci o sa vin chiar eu cu propriile briose, ciocolata si fursecuri.
    Bravo fetelor!!! Si multumesc si eu pentru premiu! Ati fost grozave in organizare!

    17.02.2012, 00:29:18
  • carmenn
    carmenn

    Felicitari organizatoarelor,concurentilor,sponsorilor si premiantilor...multumesc pentru premiu celor care au ales lucrarea mea si MAG.TEOSHOP.

    17.02.2012, 00:29:39
  • carla69
    carla69

    Multumesc,acum pot sa merg la culcare,daca mai pot sa dorm.Felicitari tuturor castigatorilor ,participantilor si organizatorilor,m-ati facut sa-mi doresc sa fiu mai buna(in toate)

    17.02.2012, 00:30:22
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Carla, te rog sa imi trimiti pe privat adresa exacta si un numar de telefon.
    Felicitari!

    17.02.2012, 01:22:07
  • carmenn
    carmenn

    neatza! inca o data scuze, Rona....sunt o uituca...

    17.02.2012, 07:53:44
  • cattie
    cattie

    Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor si MULTUMESC organizatorilor ca mi-au dat posibilitatea sa lucrez pentru prima data in viata mea cu margelute.
    Fara aceasta sectiune nu cred ca as fi avut curajul :)

    17.02.2012, 08:28:39
  • carla69
    carla69

    Blanitzo,ai pus premiile dar nr. de voturi la fiecare lucrare nu-l pui?

    17.02.2012, 08:32:19
  • sognami
    sognami

    Felicitari tuturor, multumesc blanitza pentru premiu, dupa cum a inceput se anunta o zi superba :)

    17.02.2012, 08:35:37
  • anitabdesign
    anitabdesign

    Multumesc, multumesc , multumesc! Pentru invitatie si initiativa, pentru cei care au votat si pentru participanti ca au fost atat de creative! Concurs de nivel inalt, frumos si chiar ne-a adus iarna! Multumesc din nou si sper sa ne intalnim in curand la o alta editie, favoritul meu PRimavara, la care astept sa va ofer premii:)

    17.02.2012, 08:40:14
  • soso07
    soso07

    Acum am reusit sa ajung in fata calculatorului. FELICITARI tuturor si la aceasta categorie, poate cea mai stralucitoare, asa cum ii sta bine iernii.
    Dar nici PRIMAVARA nu se va lasa mai prejos :)

    17.02.2012, 09:02:43
  • Pupi
    Pupi

    Multumesc frumos pentru premiu. Desi afara e cumplit pe la mine, premiul mi-a incalzit inima.

    17.02.2012, 09:47:48
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Intr-un final am reusit sa ajung si eu la calculator.Am lipsit motivat,dar m-am pus la curent cu tot ce s-a scris!
    Impresii?A fost unul dintre cele mai reusite concursuri de pe breslo,cu o desfasurare mare de forte,cu premii multe si bogate,creatorii au luat f in serios participarea iar atmosfera a fost cea care ar trebui sa fie mereu.

    Multumesc f mult celor care m-au votat si multumesc pt premii!Sunt ca un copil in fata vitrinei cu jucarii,surescitat de alegere:))
    George,Gabi,Rona-a fost o placere sa cunosc mai bine oamenii din spatele avatarului si ma simt onorata de legatura care s-a creat intre noi!

    Sa aveti in sfarsit de saptamana asa cum vi-l doriti!

    17.02.2012, 10:05:10
  • blanitza
    blanitza

    Va multumesc si eu din suflet ca ne-ati dat ocazia sa admiram si sa ne minunam zi de zi, intr-adevar, mai c-as crede ca doamna Iarna a luat initiativa noastra drept invitatie de-a mai sta pe-aci, si se arata in toata FRUMUSETEA EI, vorba lui Arghezi, parca :
    Niciodata Iarna nu fu mai frumoasa... - in versul original este vorba de "toamna"...
    Cattie, esti un om de mare CARACTER, si-ti multumesc pentru mesajul tau, legat de debut. Asadar, in aceasta dimineata l-am pus din nou in functiune pe domnul RNG, si-avem un nou castigator la Debutanti, si anume :
    Premiu debut - pachet materiale oferit de Diana - forHope
    Creatia nr. 13 - 13. Colier www.breslo.ro/Product/Colier-Amurg-de-iarn-rezervat-momentan-pentru-concurs_523618
    Gabi - magazin www.breslo.ro/Shop/GabyS
    Felicitari!!!
    Draga Anita, multumim din inima pentru placerea estetica pe care ne-a oferit-o creatia ta, cat despre oferta de sponsorizare a unor concursuri viitoare de pe forum, este primita calduros, Bravoooo!!!!
    Carlo, la ora 12 azi-noapte, pe cand realizam acest topic-mamut de premii, crede-ma ca eram pe goana, pe goana sa-l scriu, in consecinta iata de ce n-a aparut si listingul de voturi, dar esti invitata mea sa-l faci tu, te rog, daca n-ai rabdare pana diseara, cand il voi expune eu.

    17.02.2012, 10:18:19
  • Apollonia
    Apollonia

    Un concurs deosebit de imbelsugat, in ciuda iernii!
    Multumesc pentru premiu si felicit toti castigatorii, participantii si organizatorii!

    17.02.2012, 10:41:00
  • Teoshop
    Teoshop

    Felicitari tuturor!
    Organizatorilor pentru timpul si efortul depus,iar participantilor pentru creatiile superbe.Ma refer aici la toate cele 3 sectiuni ale concursului IARNA.
    Greu sa alegi DOAR 3 produse intre atatea frumuseti...
    Astept castigatorii sa-si ridice premiile.

    17.02.2012, 11:51:12
  • ClestisorulVesel
    ClestisorulVesel

    Dragii mei dragi, nu vad bine tastatura, am ochii impaienjeniti de lacrimi de emotie si recunostinta. Cuvintele sunt sarace si nu s-au inventat inca cele potrivite pentru a exprima real ceea ce simt in aceste clipe. M-am inscris la acest concurs cu timiditate, fara gandul vreunui castig, altul decat onoarea de a ma afla printre creatori atat de priceputi si experimentati. Si m-am trezit teribil de imbogatita sufleteste si...material!! Gabi, blanitza scumpa si calduroasa, iti multumesc din inima pentru incurajarile tale! Gheorghita...nu am cuvinte...sa spun doar ,,multumesc" pentru premiul oferit e prea putin; sunt coplesita, sunt impresionata si marturisesc cu toata fiinta mea ca sunt cel mai fericit om astazi!
    Tuturor va multumesc pentru...TOT! Si tuturor FELICITARI!

    17.02.2012, 12:05:07
  • fairdealing
    fairdealing

    MUltumesc f.mult,pt aceasta oportunitate de cunoaste oameni minunati,care se pun la dispozitia altora cu timpul,banii si energia!Multumesc tuturor celor care m-au votat,si am o dorinta(de fapt,de cand m-am inscris la acest concurs)mi-am dorit k in cazul daca voi castiga-indif.ce sa ofer Dianei Hope,este opersoana deosebita,luptatoare,cu un suflet mare,muncitoare,un exemplu pt.mine si ar putea fi pt.toti cei ce ce se lupta cu probl.

    17.02.2012, 12:08:50
  • PixAlia
    PixAlia

    Felicitari tuturor, a fost un concurs foarte frumos! Multumesc pentru premiu...daca am inteles bine:)) O zi frumoasa tuturor!

    17.02.2012, 12:32:56
  • andreea.dan
    andreea.dan

    Felicitari tuturor castigatorilor, si va multumesc frumos pentru premiu!
    Asteptam si alte concursuri de acest fel!

    Cu drag, Andreea

    17.02.2012, 12:39:55
  • forHOPE
    forHOPE

    Felicitari si din partea mea tuturor!!! A fost un concurs magnific, de vita nobila, un concurs regal. Le multumesc si eu din inima celor care m-au votat, ii multumesc din inima scumpei Sorinutza ( am cel mai dulce premiu :D ) si.....

    SA CURGA CIOCOLATA !!!!!!!!!!! :D

    17.02.2012, 14:09:49
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari tuturor! A fost un concurs frumos. :D Si multumesc si eu pentru premiu! A fost o surpriza placuta! :D

    17.02.2012, 14:58:24
  • aidaalex
    aidaalex

    Felicitari si multe multumiri pentru organizatorii si sponsorii accestui minunat concurs!
    Felicitari tuturor concurentilor!

    Multumesc pentru premiul oferit la aceasta sectiune, dar nu pot sa-l primesc pentru ca nu cred ca sunt debutanta, eu am spus ca sunt incepatoare in confectionarea bijuteriilor, dar am mai participat la concursuri pe forum.

    17.02.2012, 15:14:31
  • crisanda
    crisanda

    Multumiri tuturor celor prezenti intr-un asa concurs minunat!

    17.02.2012, 15:18:43
  • forHOPE
    forHOPE

    Gaby iubita, mi-am amintit: unde e cel mai important premiu? COSUL CU CIOCOLATA?????????????????????????

    17.02.2012, 15:37:40
  • carla69
    carla69

    Sa fie mareeeeeeeee ca vin si eu!!!

    17.02.2012, 15:40:53
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Wow, felicitari!!!
    Un concurs cu adevarat spectaculos!!! Mi-a placut faptul ca, desi mi-a fost greu, m-am hotarat extrem de greu la 3 alegeri! Mi-a fost greu sa "renunt" la multe, multe din creatii!!! Stiluri diferite, dar otusi calitate de exceptie!

    17.02.2012, 15:46:27
  • carmenn
    carmenn

    buna!multumesc celor care m-au votat si organizatorilor pentru tot ceea ce au facut ca aceste concursuri sa poata oferi nu numai premii dar si lucrari frumoase si gazduire pentru noi concurentii...

    17.02.2012, 17:48:58
  • blanitza
    blanitza

    Draga Aidaalex, multumesc foarte mult pentru onestitatea ta, iti face cinste si te onoreaza. Asadar, cum lista debutantilor a fost lunga aici, iata ca avem un nou castigator selectat cu ajutorul binecunoscutului RNG, pentru a oferi si cel de-al patrulea pachet de materiale oferit ca premiu de scumpa Diana.
    Premiul va pleca spre camelia.handmade, impreuna cu delicatele floricele din sidef, oferite de mine pentru prima creatie inscrisa in concurs.

    Draga Diana, tu ai multa, multa dreptate, a fost vorba de premiu COS CU CIOCOLATA, si l-am uitat la cautare, uita-m-ar necazurile, iti multumesc fff mult ca mi-ai reamintit!!! Bineinteles ca odata cu premiul in materiale, oferit pentru locul I la sectiunea Arta Plastica si Decoratiuni, va veni si prietena ta cea mai buna - CIOCOLATA - spor la savurat si margelit!!!

    18.02.2012, 00:40:59
  • PixAlia
    PixAlia

    Pai stati asa ca acu inteleg...pai nici eu nu mai sunt debutanta inseamna, ca am participat la concursul cu insectele...oricum premiul principal pentru mine e provocarea la concurs si creatiile participantilor care mi-au incantat ochii. O zi frumoasa!

    18.02.2012, 12:21:39
  • forHOPE
    forHOPE

    Draga mea Gabi, eu am vrut doar sa iti amintesc de cos...nu am batut nici un apropo...desigur, ma incanta maxim premiul dulce:D Iti multumesc din inima!!! Insa, daca pe bune e vorba despre un cos cu ciocolata, ar fi mai frumos sa se imparta mai multor participanti, nu? Nu un cos intreg pentru o singura persoana...parerea mea...

    18.02.2012, 12:33:04
  • blanitza
    blanitza

    Diana draga, cum vrei tu asa sa fie, ciocolata everywhere!!!
    Faza e ca ne trezim cu premii din belsug, si noi trebuie musai sa le dam, asadar, cum Diana imi place cum decide, doua premii pentru debut se vor transforma in Premii Vesele, prin delicatete si cinstea creatoarelor PiXalia si Gabys, care ne-au comunicat ca acesta nu este primul concurs pe forum la care participa. Va multumesc din inima, fetelor, decizia va onoreaza, si cele doua Premii Vesele, constand in pachete cu materiale, plus ciocolatele, se duc spre :
    Laurafloare si Kjoco, dupa cum mi-a spus mie un domn RNG.
    Va rog sa-mi trimiteti mesaj cu nume si adrese.

    18.02.2012, 14:18:13
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    blanitzo,
    aici nu santem la noi acasa asa ca nu ne cunoaste nimeni.
    Hai sa te imbratisez si sa te pup fata minunata ce esti.
    Cred ca toata lumea este de acord ca daca nu acceptai sa
    organizezi si sa iti asumi raspunderea acest concurs,
    impreuna cu RonaBijoux si Jewelwithlove, nu era nimic.
    Cu toate ca si tu ai problemele tale (si nu putine)
    nu ti-a lipsit o secunda zambetul pe pe buze.
    Felicitari speciale si Domnul sa te ajute in tot ce faci!

    18.02.2012, 15:40:48
  • blanitza
    blanitza

    Nici tie, Gheorghitza drag, nici macar o clipa nu m-am simtit singura sau depasita de situatie, in acest concurs complicat datorita numarului de sectiuni si-a perioadei lungi de timp. Piritele vrajite te-asteapta!!!

    19.02.2012, 00:25:56
  • carmenn
    carmenn

    neatza!spuneti-mi si mie ceva despre piritele astea...de unde se pot procura....foarte frumoase sunt intr-un colier...

    19.02.2012, 09:30:06
  • pieseornamentale
    pieseornamentale

    felicitari tuturor premiantilor si ai felicit si pe ceilalti participanti pentru ca toate creatiile sunt minunate

    19.02.2012, 15:26:19
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Felicitari castigatorilor, organizatorilor si tuturor celor pe care nu i-am putut vota!

    La inca trei editii, Blanita!!

    Si multumesc mag. Teoshop pentru neasteptatul premiu! Dar daca domul RNG asa a vrut...

    19.02.2012, 20:31:28
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    nagual,
    Multumim!
    Si cu aceasta ocazie,
    felicitam inca odata eforturile
    magazinelor de furnituri:

    Blanita
    hobbytools
    Dana86
    Teoshop
    SophiesShine


    magazinelor handmade:
    forHOPE
    soso07
    Jewerwithlove

    iertare daca mi-a scapat cineva...

    19.02.2012, 20:48:39
  • carla69
    carla69

    Chiar,cand se deschide concursul "Primavara"?

    19.02.2012, 21:00:26
  • cattie
    cattie

    Cred ca dupa 1 martie,cand vine primavara :)
    ...in calendar

    19.02.2012, 21:03:10
  • soso07
    soso07

    Gabitza - blanitza, nu scapi asa usor :)

    19.02.2012, 23:31:03
  • carmenn
    carmenn

    neatza! am uitat...multumiri dnului RNG....

    20.02.2012, 06:42:28
  • carla69
    carla69

    Am primit premiul,sunt superbe margelele,e prima data cand pipai acvamarin,multumesc Gheorghita!!!

    22.02.2012, 15:33:48
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Este rasplata meritata pentru munca ta!
    Sper sa porti Acvamarinul macar cu dragostea care ti-a fost trimis.
    Am sa-ti trimit un mesaj detaliat despre proprietatile acestei frumoase pietre.

    22.02.2012, 19:29:55
  • carla69
    carla69

    Multumesc.Sigur ca am sa-l port cu mare placere si cu mandrie.Deja ma gandesc la combinatii,si..la o bluzita crosetata pentru vara potrivita la culoare

    22.02.2012, 19:48:24
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Asteptam noi creatii de la tine.
    Dar mai intai sa te insanatosesti rapid,
    sa ajungi la forma in care esti cunoscuta.

    22.02.2012, 19:52:05