Forum: Concursuri Gala laureatilor- Concursul Toamna - Moda si Vestimentatie

  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    A sosit momentul sa dezvaluim tuturor... nerabdatori din fire, rezultatele mult asteptate! Iata deci roadele muncii voastre:

    03.12.2013, 21:24:52
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Juriu:
    Sorina Dumitrescu www.breslo.ro/Shop/Soso07
    Mihaela Dîrvăreanu www.breslo.ro/Shop/mielena
    Sabina Stan absolventa Facultatea de Arte Plastice - sectiunea Moda

    Punctajul maxim ce putea fi acordat de juriu = 75 de puncte
    1. www.breslo.ro/Product/Esarfa--guler-Foxy--Concurs-Toamna--Moda_1025765 (carmenn) 66 (19 pct public+57pct juriu)
    2. www.breslo.ro/Product/Frunze-de-toamna_1025766 (Dragomir Octavia)60 (3pct public + 57 pct juriu)
    3. www.breslo.ro/Product/Culori_1025770 (Dragomir Octavia)66 (7 pct public+59 pct juriu)
    4. www.breslo.ro/Product/Esarfa-Dovlecel-Moda-Toamna-Concurs_1026560 (carmenn)51 (2pct public+49pct juriu)
    5. www.breslo.ro/Product/Traistuta--Concurs-Toamna-Moda_1033437 (carmenn) 60 (1 pct public+59pct juriu)
    6. www.breslo.ro/Product/Balerini-crosetati-Struguri-de-toamna_1030181 (alexida) 70 (5 pct public+65pct juriu)
    7. www.breslo.ro/Product/JACHETA-CACIULITA-SI-OCHELARITOP-GUN---PILOT-participa-la-concurs-Toamna---Moda-si-Vestimentatie_1030703 (corainadori) 61 (3 pct public+58pct juriu)
    8. www.breslo.ro/Product/Fular-crosetat-crem-bej-Dochia_1034422 (NicoleCeaMov) 64 (5pct public +59pct juriu)
    9. www.breslo.ro/Product/Hai-la-Focul-lui-Sumendru_1036703 (mielena)
    10. www.breslo.ro/Product/Rochie-Crizanteme-galbene---Participa-la-Concursul-Toamna---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1037659(bookgirl) 65 (5 pct public +60 pct juriu)
    11. www.breslo.ro/Product/Balerini-crosetati-Ghinde_1039590 (alexida) 77 (11 pct public + 66 pct juriu)
    12. www.breslo.ro/Product/esarfa-cri-cri-cri--toamna-gri_1040085 (onitzy) 59 (8 pct public + 51 pct juriu )
    13. www.breslo.ro/Product/guler-toamna_1042154 (onitzy) 62 (6 pct public + 56 pct juriu)
    14. www.breslo.ro/Product/Gulerglugaponcho-gri_1042705 (onitzy) 53 (6 pct public + 47 pct juriu )
    15. www.breslo.ro/Product/Dumitra_1044087 (mielena)
    16. www.breslo.ro/Product/Tree-dress-UNICAT-HANDMADE_1046212 (CoRiMai) 82 (12 pct public + 70 pct juriu)
    17. www.breslo.ro/Product/CACIULITA---GULER-participa-la-concurs-Toamna---Moda-si-Vestimentatie_1046996 (corainadori) 66 (2 pct public +64 pct juriu)
    18. www.breslo.ro/Product/Fusta-tip-valnic_1048880 (mielena)
    19. www.breslo.ro/Product/Carcei-de-toamna_1049322 (Dragomir Octavia) 71 (6 pct public + 65 pct juriu)
    20. www.breslo.ro/Product/Set-traditional-etno-Oltenia---fular-caciula-manusi_1049623 (NicoleCeaMov) 71 (6 pct public + 65 pct juriu)
    21. www.breslo.ro/Product/Guler-regal_1059948 (alexida) 51 (0 pct public + 51 pct juriu)
    22. www.breslo.ro/Product/Mare-inspumata-toamna_1068804 (nicolebiju) 40 (2 pct public + 38 pct juriu)
    23. www.breslo.ro/Product/Foggy-Lace---Earf-Concurs-Toamna_1069545 (aigile) 65 (5 pct public + 60 pct juriu)
    24. www.breslo.ro/Product/Fancy-Autumn---guler-fular-Concurs-Toamna_1069534 (aigile) 74 (6 pct public + 68 pct juriu)
    25. www.breslo.ro/Product/maple-skirtparticipa-la-concursul-d-p-forumtoamnasectiunea-moda_1069595 (rosegarden) 86 (14 pct public +72 pct juriu )




    Premii

    Premiul I :
    in aplauzele publicului si juriului ... rosegarden! cu fustita pictata in culori de toamna, (86 puncte)
    www.breslo.ro/Product/maple-skirtparticipa-la-concursul-d-p-forumtoamnasectiunea-moda_1069595
    Premii oferite:
    www.breslo.ro/Product/Frunze-cu-stropi-de-chihlimbar---Colier--Premiul-I--Concursul-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1065657 oferit de www.breslo.ro /Shop/FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Premiu-Concurs-Toamna---sectiunea-MODA_1045889 oferit de www.breslo.ro/Shop/soso07
    www.breslo.ro/Product/Premiu-concurs-TOAMNA_1033288 oferit de www.breslo.ro/Shop/mielena
    www.breslo.ro/Product/Diploma-pentru-premiile-III-si-III-la-Concursul-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1056240

    Premiul II:
    in aplauzele publicului si ale juriului... CoRiMai !(82 puncte)
    prezenta in concurs cu minunata rochie : www.breslo.ro/Product/Tree-dress-UNICAT-HANDMADE_1046212
    Premii oferite:
    www.breslo.ro/Product/Perle-si-Argint-925---bratara---Premiul-II---Concursul-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1060838 oferit de www.breslo.ro/Shop/FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Brosa-Orhidee-Premiu-Concurs-Toamna-MODA_1066506 oferit de www.breslo.ro/carmenn
    www.breslo.ro/Product/Diploma-pentru-premiile-III-si-III-la-Concursul-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1056240
    www.breslo.ro/Product/Clopotel-de-bumbacel---Premiu-pentru-concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1059345 oferit de FlorinArtBijoux
    Premiul III:
    in aplauzele publicului si ale juriului ... alexida! (77 puncte)
    care ne ofera tuturor sa admiram : www.breslo.ro/Product/Balerini-crosetati-Ghinde_1039590
    www.breslo.ro/Product/Premiul-III---Concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1028934 oferit de FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Diploma-pentru-premiile-III-si-III-la-Concursul-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1056240
    www.breslo.ro/Product/Premiu-special-Toamna---Moda-si-Vestimentatie_1063884 oferit de NicoleCea Mov


    Locul IV:
    La o diferenta mica de punctaj (74puncte) ... aigile! Care ne prezinta un fular - guler in culori Fancy! Aplauze va rog!
    www.breslo.ro/Product/Fancy-Autumn---guler-fular-Concurs-Toamna_1069534
    Premii : www.breslo.ro/Product/Perle-si-iolit---cercei-Premiu-pentru-locul-4-si-5---Concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1067444 oferit de www.breslo.ro/Shop/FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Premiu-special-Toamna---Moda-si-Vestimentatie_1063882 oferit de NicoleCeaMov
    www.breslo.ro/Product/Diploma-concurs-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-1_1056235



    Locul V: La egalitate de puncte (71)...neobositele noastre moderatoare:....
    Dragomir Octavia cu lucrarea: www.breslo.ro/Product/Carcei-de-toamna_1049322
    Premii pentru Octavia:
    www.breslo.ro/Product/Perle-si-iolit---cercei-Premiu-pentru-locul-4-si-5---Concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1067444 oferit de www.breslo/Shop/FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Diploma-concurs-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-1_1056235
    www.breslo.ro/Product/Premiu-special-Toamna---Moda-si-Vestimentatie_1063879 oferit de www.breslo.ro/Shop/NicoleCeaMov
    www.breslo.ro/Product/Clopotel-de-bumbacel---Premiu-pentru-concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1059345
    si NicoleCeaMov cu lucrarea: www.breslo.ro/Product/Set-traditional-etno-Oltenia---fular-caciula-manusi_1049623

    Premii pentru Nicole:
    www.breslo.ro/Product/Perle-si-iolit---cercei-Premiu-pentru-locul-4-si-5---Concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1067444 oferit de FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Diploma-concurs-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-1_1056235
    www.breslo.ro/Product/Clopotel-de-bumbacel---Premiu-pentru-concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1059345


    Premii pentru clientii votanti: oferit prin tragere la sorti! Metoda "caciula"


    1. www.breslo.ro/Product/Cercei-Fetia-cu-trandafiri---Premiu-pentru-votani-la-Concursul-TOAMNA---MOD_915482 Aelita - client votant
    2. www.breslo.ro/Product/Rubine-TRIO---cercei-cu-rubine-si-tortite-de-argint-Ag-925---Premiu-pentru-un-client-votant-Concurs-Toamna-sectiunea-Moda_1068257 duchess292004 - client votant



    Alte premii:
    1. . www.breslo.ro/Product/Premiul-Furnicuta-I---brosa-furnicii---premiu-oferit-primei-concurente-inscrise-la-concursul-Toamna-sectiunea-Moda_1026946 pentru carmenn cea mai harnicuta dintre harnicute.... bravo Carmen!
    2. www.breslo.ro/Product/Premiu-Furnicuta-II---Papion-din-dantela-cu-Acvamarin_1026935 pentru Dragomir Octavia! la fel de harnicuta si talentata... bravo Octavia!
    3. www.breslo.ro/Product/Fular-cu-nasturi--INOVATIE---premiu-HOT-pentru-concursul-TOAMNA-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1052635 castigat cu multa truda si prezenta de spirit de ....neobosita ....Sorinaaa! Bravo Sorina!
    4. www.breslo.ro/Product/Perla-cu-7-sateliti--cercei---premiu-pentru-inovatie_1052648 castigat de corainadori. Bravo Corina!
    5. www.breslo.ro/Product/Diploma-concurs-Toamna---sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-1_1056235 toti participantii care nu au urcat pe podiumul de premiere sunt invitati sa comande diploma din magazin!
    6. www.breslo.ro/Product/Clopotel-de-bumbacel---Premiu-pentru-concurs-Toamna-sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_1059345 oferit primelor zece participante, harnicute-albinute care vor primi si un mic ravas-poezie trimis prin mesagerul- clopotel de bumbacel. Primele zece participante au fost:

    carmenn, Dragomir Octavia, alexida, corainadori, NicoleCeaMov, Mielena, bookgirl, onitzy, CoRiMai, nicolebiju.


    Premii pentru juriu:
    Sorina (soso07) si Mihaela(mielena) isi pot alege ORICE BIJUTERIE din magazinul FlorinArtBijoux. O consider o favoare si o mare bucurie sa va placa ceva...Orice...
    Sabina Stan va primi de asemenea o bijuterie dupa gustul ei.
    Premii pentru moderatoare:
    va multumesc celor care v-ati gandit sa imi faceti o bucurie... de fapt o mare bucurie, fiind mereu alaturi de mine!
    Am fost sustinuta moral de toti dintre voi si pentru asta va multumesc!
    Cei care au putut mai mult de atat mi-au aratat pretuirea lor prin gestul de a ma "Premia" pentru rolul de moderatoare.
    Le multumesc:
    Sorinei, lui Carmen si lui Gheorghita. Si tuturor care si-au dat interesul sa participe la Concurs! A fost o mare onoare sa moderez Concursul, dar fara ajutorul si ingaduinta voastra nu as fi reusit!


    De asemenea le multumesc si sponsorilor mentionati pe parcurs, mai precis:

    Sorinei www.breslo.ro/Shop/soso07,
    Mihaelei: www.breslo.ro/Shop/mielena
    Carmen : www.breslo.ro/Shop/carmenn
    Gabrielei: www.breslo.ro/Shop/GabyS si
    Nicoletei : www.breslo.ro/Shop/NicoleCeaMov

    care au inveselit si diversificat paleta de Premii pe care am putut sa o ofer.


    Si, pentru ca nimeni din cei care mi-au fost alaturi nu poate fi uitat la impartirea darurilor pe care "Mosul le va aduce in case si suflete tuturor",

    Gheorghita va fi rasfatat cu un set de decoratiuni pentru impodobit bradul (lucrate bineinteles de mine).

    03.12.2013, 21:27:27
  • mielena
    mielena

    Eu fac cu plecaciune si admiratie gestul aplauzelor, in fata tuturor participantilor acestei sesiuni.
    Felicitari ocupantelor podiumului: Lenke, Cori, Alexida! Un podium frumos, colorat de toamna, delicat.
    Aplauze si pentru Florina, care s-a incumetat sa tina trena acestui concurs cu gratie si ospitalitate maxima! :)

    03.12.2013, 21:49:20
  • soso07
    soso07

    O incantare ... un tablou de TOAMNA admirabil !!! Florina, ai fost la inaltime, chiar daca ai avut emotii ... de Toamna, fireste :)))
    Multumim tuturor fetelor care s-au incumetat sa faca posibila aceasta GALA prezentata pe covor ruginiu !!! Si felicitarile mele :)
    Si ce-mi vazura ochii ... guleras pufos :) Cat rasfat - si bijuterie ! Florina, o imbratisare din partea mea !!!

    03.12.2013, 21:54:45
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Gratie? Mielena esti tare draguta... si gratioasa sigur esti! Eu, la cele 85 de Kile ale mele nu pot sa fac nici macar o reverenta cumsecade!

    Iti multumesc pentru gestul nobil (ca tot veni vorba de reverente...) de a ma ajuta cu jurizarea! Nu o scoteam la capat doar cu doua jurate, sunt sigura de asta!

    Ramane sa te hotarasti la premiu!

    03.12.2013, 21:56:09
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Flortina, nobletea unui suflet va fi intotdeauna rasplatita si asa va fi si in cazul tau.
    Ai adus multe bucurii participantilor si in sufletele noastre ale celorlati sutinatori ai concursului. Multumesc din toata inima pentru premiu.

    03.12.2013, 23:12:23
  • carmenn
    carmenn

    feliciari!

    04.12.2013, 07:34:42
  • DragomirOctavia
    DragomirOctavia

    Felicitari fetelor care sunt pe podium si multumesc pentru premii Florina.

    04.12.2013, 07:36:40
  • user75871
    user75871

    Felicitari tuturor! Mi-a facut o mare placere sa particip la toate "ANOTIMPURILE",dar acesta care tocmai s-a incheiat ,"TOAMNA" m-a provocat intr-adevar si a rezultat rochita "TREE DREES".
    Multumesc din suflet pentru premiu si pentru atmosfera calda a acestor concursuri!
    Sorina,m-ai incurajat in "PRIMAVARA" si mi-ai spus ca aici suntem ca intr-o familie...Ai dreptate!
    Multumesc Florina si Carmen pentru premiu.Mihaela ma bucur ca ne-am intalnit si cunoscut.
    Felicitari si multumiri tuturor! Cu drag,Corina.

    04.12.2013, 09:29:17
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Felicitari Rosegarden! si cori si alexida
    si tuturor participantelor :)

    Multumesc pentru cercelusi (pe care i-am admirat de cand i-ai postat) si pentru clopotel, ca bradutul meu e cam gol :)

    Multumesc, multumesc!

    04.12.2013, 09:59:55
  • carmenn
    carmenn

    sa-mi spuneti cine este debutanta sau debutante sa ofer brosa...:)

    04.12.2013, 10:32:11
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari, fetelor! A fost o Toamna minunata :)!

    04.12.2013, 10:38:24
  • rosegarden
    rosegarden

    Felicitari tuturor!..concurente+echipa de soc!

    si cum se spune? mustele se prind cu miere....m-ati prins.....dupa otetul primit de la breslo, voi ramane datorita voua...macar o vreme...
    acum decembrie va fi asa...doar cu numele, pt ca am intrat in vacanta fortata inainte sa se afiseze posibilitatea platii pe o luna...asa ca redeschid magazinul abea in ianuarie...iar de maine intru cu el in vacanta..asa ca fetelor!! Florina,Mihaela,Gaby! VENITI DACA SE POATE AZI IN MAGAZIN, SI COMANDATI PREMIUL SURPRIZA PENTRU VOI...DACA NU VEDETI MESAJUL DIN TIMP, IMI LASATI MESAJ CU ADRESA VOASTRA!...aoleu am scris cu capslocks....
    deci va stept..va multumesc inca o data pentru tooot!

    Florina, tu te rog sa comanzi de 2 ori ..unul si pentru Sabina!

    04.12.2013, 12:57:42
  • rosegarden
    rosegarden

    Carmen...era sa te uit....vin-o si tu sa-ti iei premiul de la mine...(mai ales pentru favorita mea vulpita!...chiar credeam ca va fi pe podium...:)))pentru mine cel putin..roscovana reprezinta foarte bine toamna, este un accesoriu excelent ,extravagant ,calduros, practic si frumos...plus ca tehnica nu este de neglijat...delocdeloc...:))

    www.breslo.ro/Product/la-revedere-toamnapremiu-surpriza-echipei-de-toamna_1078269

    04.12.2013, 13:53:11
  • rosegarden
    rosegarden

    apropo...acum eu trebuie..ar trebui..pot?...sa mediez "iarna"? sectiunea moda?..la inceput de ianuarie?
    :)
    :D
    ;)

    04.12.2013, 13:59:13
  • soso07
    soso07

    Rosegarden, mai este un loc liber la etapa de IARNA :) Ca sa incheiem acest mare concurs care s-a desfasurat pe o perioada de doi ani, Florina a avut o idee grozava - sa fie cate doua moderatoare la fiecare sectiune. Te invit in topicul "Five o'clock" sa stabilim ce si cum facem perechile ;)

    04.12.2013, 14:39:19
  • corainadori
    corainadori

    Buna fete si baieti! Pe aici sunt clinchete de clopotei si observ sub brad cadouri! Oooo!!!Sunt multe si arata frumos! Florina, pentru mine a venit deja Mos Niculae cu cercelusi si clopotel numai bun de pus pe brad. Sunt foarte frumoase si iti multumesc din suflet! Felicitari si pentru celelalte harnicute, Florinei pentru concursul frumos, sponsorilor si tuturor!
    Corina

    04.12.2013, 16:38:37
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Corina...te astept sa faci comanda! Cu toate ca va mai intirzia un pic fiindca "Mosul" are de dat multe cadouri... si e tare batran... si-i tremura si mainile... deh... macar de as fi si eu mai tinerica l-as ajuta mai cu foc...

    Va rog fete dragi sa faceti comanda! Toate produsele sunt pe stoc, cu ambalatul mai sunt probleme....

    Gheorghita mai trebuie sa astepte un pic fiindca "decoratiunile pentru pom" sunt in faza de proiect!

    04.12.2013, 16:56:10
  • aigile
    aigile

    Felicitari tuturor - premianți, participanți, moderatori&sponsori! - cu voi și lucrările voastre melancolia toamnei a fost mai suportabilă...
    Vă mulțumesc frumos pentru aprecierea înnobilată cu un premiu - chiar neașteptat! Să nu vă supărați însă daca nu mă grăbesc să-l ridic - sunt la un fir de păr distanță de-a mă interna din nou cu Ana mea...(de altfel și postările din concurs le-am făcut într-o „evadare” de la Gr. Alexandrescu, cu mustrări de cuget pentru cele câteva minute acordate pasiunii mele!... dar mi-a plăcut atââââât de mult să-ngân cântecul Toamnei cu acul, andreaua sau croșeta!...:(((). Ambele premii sunt la fel de frumoase și vesele - două lucruri de care am cam uitat în ultima vreme, dar sper ca Dumnezeu să le aducă iar în viața noastră - și atunci le voi lua ca pe o promisiune.
    Și, în semn de prețuire pentru creuzetul atâtor minunății, adică al măiestriei și dăruirii celor ce-l mențin ”HOT”, permiteți-mi să trec și gulerașul, și eșarfa cețoasă pe lista premiilor Iernii pregatite să ningă peste noi cu povești de vis!...
    Sănătate și... toate cele bune!

    05.12.2013, 13:32:35
  • soso07
    soso07

    Sanatate multa, Ligia, si Dumnezeu sa va aiba in grija Lui !!! Multumim pentru sponsorizarea etapei de IARNA si te asteptam cu cele mai bune vesti !!!

    05.12.2013, 13:54:07
  • rosegarden
    rosegarden

    Aigile...ne gandin la tine!multa sanatate pentru Ana si putere si rabdare pentru voi!
    va imbratisam! eu si micuta mea

    05.12.2013, 14:12:39
  • aigile
    aigile

    Vă mulțumesc din suflet pentru gânduri bune și urări!Da!, să vegheze Dumnezeu peste noi, toți!XO

    05.12.2013, 14:55:28
  • AlexidaHandmade
    AlexidaHandmade

    Buna dimineata tuturor si oau! Multumesc! Este o surpriza pentru mine sa fiu pe podium, desi pe locul trei pentru mine este foarte important! Va multumesc mult pentru aprecieri, pentru voturi si nu in ultimul rand pentru ca ati oferit continuitate acestui concurs pentru ca noi sa putem participa. As vrea ca el sa continue si la iarna si chiar si in anul care va veni. Nu este numai un concurs, ci este o comunitate, aici este esenta comunitatii Breslo, in aceste concursuri in care noi ne intalnim, ne daruim talentul, ne imprietenim si ne impartasim numai ganduri bune si energie pozitiva. Poate voi parea un pic siropoasa :), insa pe mine una aceste concursuri ma influenteaza mult, imi dau o stare de bine si imi ofera inspiratie.
    Multumescc inca o data gazdei noastre dragi, participantilor pentru lucrarile minunate si nu in ultimul rand sponsorilor care au sustinut acest concurs.
    Frumos cadou de la Mos anul acesta!

    06.12.2013, 09:00:38
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Alexida, te astept sa comanzi premiul! Zgardanul de la Moneasa a strabatut toata tara sa ajunga la Constanta! iar balerinii cu ghindute au cucerit in egala masura si juriul si publicul.

    06.12.2013, 09:05:57
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Sanatate multa aigile! Sa auzim numai de bine.

    06.12.2013, 11:44:24
  • Aelita
    Aelita

    Multumesc pentru premiu! Mos Nicolae este darnic si in acest an.

    06.12.2013, 19:36:27
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Fetelor, sa nu uitati sa dati comenzile! Deja se AMBALEAZA! Imi trebuie adresele...

    07.12.2013, 15:48:00
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Bafta Florina, sa inchei cu bine si aseasta ultima etapa de concurs: decernarea premiilor. Felicitari tuturor si pastrati in amintire acest concurs concurs.

    08.12.2013, 17:52:51
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Multumesc Gheoghita pentru urari...acum nu stiu cum se procedeaza... sunt exact ca un pui de gaina ratacit... sa inteleg ca celor care nu au facut comenzi nu le plac premiile? Sau am jignit pe cineva cu ceva?

    va rog frumos sa ma trageti de maneca... macar sa nu mai fac a doua oara... ca tot m-am bagat ca musca in lapte... sa mai ajut si la moderarea altui concurs.

    10.12.2013, 23:02:10
  • soso07
    soso07

    Florina, poate nu au vazut unele fete ... Eu am mai trimis si mesaje sa le anunt.

    10.12.2013, 23:20:24