Forum: Concursuri GALA LAUREATILOR pentru sectiunea Moda si Vestimentatie - Concurs PRIMAVARA

  • soso07
    soso07

    Am ajuns si la partea mult asteptata : balul de sambata seara ...
    Sunteti cu totii invitatii mei !!! Nu vreau sa lungesc si mai mult asteptarile voastre, asa ca intru repede in subiect :)

    LISTA DE CREATII inscrise / punctajul juriului / punctajul publicului (nr. voturi) :

    1. forHOPE www.breslo.ro/Product/Mamaruta-cu-noroc_590138
    (51 / 1)
    2. carmenn www.breslo.ro/Product/POSETA--CROSETATA--PARTICIPA-LA-CONCURSUL-PRIMAVARA-MODA_591113
    (63 / 4)
    3. carmenn www.breslo.ro/Product/PELERINA--CAMP-DE-VIORELE-PARTICIPA-LA-CONCURSUL-PRIMAVARA-MODA_599000
    (63 / 4)
    4. cattie www.breslo.ro/Product/BeeZzzzz-rezervat_599400
    (55 / 1)
    5. Larraange www.breslo.ro/Product/concurs--vandut--compleu-chirca--inceput-de-primavara_618377
    (101 / 4)
    6. Larraange www.breslo.ro/Product/concurs--vanduta-inceput-de-primavara_618345
    (88 / 1)
    7. corainadori www.breslo.ro/Product/ARMONIE-IN-ALB-SI-VIOLET---FREE-FORM---PTCONCURS-ANOTIMPURI-PRIMAVARA--SECTIUNEA-MODA-SI-VESTIMENTATIE_602198
    (78 / 3)
    8. gemsgems www.breslo.ro/Product/Flori-albe_603989
    (86 / 11)
    9. raresucul www.breslo.ro/Product/rochita-crosetata_604158
    (56 / 3)
    10. FIMARC www.breslo.ro/Product/Bambus--Blue-Roses_606252
    (78 / 8)
    11. Live www.breslo.ro/Product/Roz-nflorit-Sau-nflorat-PARTICIP-LA-CONCURSUL-PRIMVARAAA-seciunea-Mod-i-vestimentaie_608036
    (76 / 2)
    12. Apollonia www.breslo.ro/Product/Cu-o-floare-nu-se-face-primavara_610130
    (72 / 6)
    13. DelOv www.breslo.ro/Product/Concurs-Anotimpuri---PROMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-by-DelOv_611162
    (110 / 6)
    14. maraikedc www.breslo.ro/Product/Delicate-Spring---Concurs-Anotimpuri-Primavaraaa---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_613297
    (51 / 3)
    15. gemsgems www.breslo.ro/Product/Coroni---Participa-la-Concurs-Anotimpuri---PROMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_613393
    (78 / 1)
    16. corainadori www.breslo.ro/Product/1970---HIPPY-SI-SOARE---costumas-pentru-zile-pline-de-soare_614674
    (93 / 2)
    17. forHOPE www.breslo.ro/Product/Craiasa-Primaverii-REZERVAT_614792
    (70 / 2)
    18. Imaginative-Art www.breslo.ro/Product/Brau-de-violete---momentan-rezervat-concurs_617080
    (69 / 4)
    19. raresucul www.breslo.ro/Product/set-crosetat-pentru-fetite_617066
    (59 / 6)
    20. vselea www.breslo.ro/Product/Jacheta-primavara_617211
    (50 / 0)
    21. vselea www.breslo.ro/Product/Vestuta-primavara_617215
    (42 / 1)
    22. carla69 www.breslo.ro/Product/Geanta-In-gradina_617925
    (75 / 5)
    23. Live www.breslo.ro/Product/Floricic-flutura-n-iarba-de-pe-ima-PARTICIP-LA-CONCURSUL-PRIMVARAAA_618199
    (66 / 3)
    24. vintagesiactual www.breslo.ro/Product/Springs-Charm_618388
    (84 / 6)
    25. Jewelswithlove www.breslo.ro/Product/Pulover-Smarald_618544
    (78 / 4)
    26. carla69 www.breslo.ro/Product/Set-crosetat-pentru-fetite-disponibil-la-comanda_618777
    (81 / 6)
    27. meda www.breslo.ro/Product/Concurs---PRIMAVARA---rezervat_618801
    (67 / 3)
    28. Ipipura www.breslo.ro/Product/Tricou-pentru-Concurs-Anotimpuri---PROMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_619034
    (96 / 4)
    29. aidaalex www.breslo.ro/Product/Brau-si-gentuta-Participa-la-concursul-Primavara-sectiunea-Moda-si-vestimentatie-Rezervat_619051
    (63 / 5)
    30. ani www.breslo.ro/Product/Geanta-cu-panselute--pentru-concurs-PRIMAVARA_619059
    (66 / 2)
    31. PixAlia www.breslo.ro/Product/Tricou-pictat-Primavara_619343
    (71 / 5)
    32. bijouxdemonange www.breslo.ro/Product/Curcubeu-de-primavara---guleras-si-brose-crosetate--Participa-la-concursul-Primavara-sectiunea-Moda-si-vestimentati_619441
    (73 / 7)
    33. aidaalex www.breslo.ro/Product/Geanta-cu-panselute-Participa-la-concursul-Primavara-sectiunea-Moda-si-vestimentatie-Rezervata_619615
    (82 / 6)
    34. Ipipura www.breslo.ro/Product/Tricou-pentru-Concurs-Anotimpuri---PRIMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_619716
    (86 / 6)

    CLASAMENTUL JURIULUI :
    Locul I (110 puncte) - 13. DelOv www.breslo.ro/Product/Concurs-Anotimpuri---PROMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie-by-DelOv_611162
    Locul II (101 puncte) - 5. Larraange www.breslo.ro/Product/concurs--vandut--compleu-chirca--inceput-de-primavara_618377
    Locul III (96 puncte) - 28. Ipipura www.breslo.ro/Product/Tricou-pentru-Concurs-Anotimpuri---PROMAVARAAA---Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie_619034

    CLASAMENTUL PUBLICULUI :
    Locul 1 (11 voturi) - 8. gemsgems www.breslo.ro/Product/Flori-albe_603989
    Locul 2 (8 voturi) - 10. FIMARC www.breslo.ro/Product/Bambus--Blue-Roses_606252
    Locul 3 (7 voturi) - 32. bijouxdemonange www.breslo.ro/Product/Curcubeu-de-primavara---guleras-si-brose-crosetate--Participa-la-concursul-Primavara-sectiunea-Moda-si-vestimentati_619441.

    PREMIEREA (diferentiata pe criteriile juriului si votul publicului ) :

    Incep cu alegerea publicului.

    Premiul HELENE
    Premiu in bani, oferit cu dragoste de sponsori care-au dorit sa ramana anonimi.
    Numele Helene vine din limba greaca si inseamna Lumina, asadar acest premiu se doreste a fi un gest deosebit pentru Lumina pe care ne-am impartasit-o unii altora pe intregul parcurs al acestui concurs, si mai ales in perioada Pastelui, pe care l-am petrecut impreuna.
    Helene 1 - 50 Ron - gemsgems www.breslo.ro/Shop/gemsgems (lucrarea nr. 8)
    Helene 2 - 30 Ron - FIMARC www.breslo.ro/Shop/FIMARC (lucrarea nr. 10)
    Helene 3 - 20 Ron - bijouxdemonange www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange (lucrarea nr. 32).

    Acest premiu poate fi convertit in materiale din magazinul www.breslo.ro/Shop/blanitza sau trimis ca bani prin virament bancar (vorbiti cu Gabitza - Blanitza).

    Si acum marile PREMII :

    Locul I - DelOv www.breslo.ro/Shop/DelOv (lucrarea nr. 13 - cu noroc :)
    MASINA DE CUSUT oferita de www.breslo.ro/Shop/hobbytools
    30 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/blanitza
    50 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/dana86
    60 RON - produse oferite de www.breslo.ro/Shop/soso07
    Un premiu oferit de castigatoarea premiului I BohemianSin (editia de IARNA) - www.breslo.ro/Shop/BohemianSin
    5 campanii publicitare oferite de ECHIPA BRESLO !!!

    Locul II - Larraange www.breslo.ro/Shop/Larraange (lucrarea nr. 5)
    25 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/blanitza
    30 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/dana86
    50 RON - produse oferite de www.breslo.ro/Shop/soso07
    Un premiu oferit de castigatoarea premiului II anitabdesign (editia de IARNA) - 70 RON pentru bijuterii din magazinul www.breslo.ro/Shop/anitabdesign

    Locul III - Ipipura www.breslo.ro/Shop/Ipipura (lucrarea nr. 28)
    20 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/blanitza
    20 RON - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/dana86
    40 RON - produse oferite de www.breslo.ro/Shop/soso07
    Un premiu oferit de castigatoarea premiului III aidaalex (editia de IARNA) - www.breslo.ro/Product/Anemone--Rezervat-Premiu-special--la-concursul-Primavara-sectiune-Bijuterie_615175

    DEBUTANTE la acest concurs au fost urmatoarele :
    Larraange
    corainadori
    DelOv
    vselea
    meda.

    PREMII PENTRU DEBUT :
    100 lei - materiale oferite de www.breslo.ro/Shop/cryssta pentru cea mai frumoasa lucrare de debut (aleasa de ea) - o invit sa aleaga dintre debutante si anuntam in timp util :)
    www.breslo.ro/Product/Premiu-Insir-te-Margelute---Concurs-Anotimpuri---Editia-Primavaraaa_622894 - oferit de blanitza merge la meda www.breslo.ro/Shop/meda
    30 RON - produse din magazinul www.breslo.ro/Shop/soso07 merge la corainadori www.breslo.ro/Shop/corainadori

    PREMII PENTRU CLIENTI :
    www.breslo.ro/Product/Cheita-primaverii---Premiu-pentru-un-client---Concurs-Primavara--Moda-si-vestimentatie_615218 - oferit clientului Dr. Sorinutza www.breslo.ro/Profile/Dr.Sorinutza
    www.breslo.ro/Product/Cerceii-Portretul-Unei-Doamne---Premiu-Clienti-Sectiunea-Moda-si-Vestimentatie---Concurs-Primavaraaa_609256 - oferit clientului Pupi www.breslo.ro/Profile/Pupi
    35 RON cheltuiti in magazinul www.breslo.ro/Shop/blanitza oferit de RonaBijoux www.breslo.ro/Shop/RonaBijoux pentru mihacryss www.breslo.ro/Profile/mihacryss

    PREMII SPECIALE :
    www.breslo.ro/Product/Pandantiv-Rhyolite-Nugget-Fatetat-REZERVAT-Premiu-Concurs-PRIMAVARAAA_590603 - pentru prima inscriere in concurs - Diana forHope www.breslo.ro/Shop/forHOPE

    Premiu de consolare www.breslo.ro/Product/Premiu-special-la-concursul-PRIMAVARA---Sectiunea-Moda-si-vestimentatie_602790 oferit pentru vselea www.breslo.ro/Shop/vselea

    Premiu pentru penultimul loc - o bratara oferita de RonaBijoux www.breslo.ro/Shop/RonaBijoux pentru vselea www.breslo.ro/Shop/vselea

    Premiu www.breslo.ro/Product/Premiu-special-la-concursul-PRIMAVARA---sectiunea-Moda-si-vestimentatie_602794 pentru carmenn www.breslo.ro/Shop/carmenn

    Premiu www.breslo.ro/Product/Premiu-special-la-concursul-PRIMAVARA---sectiunea-Moda-si-vestimentatie_617265 pentru corainadori www.breslo.ro/Shop/corainadori

    Premiu www.breslo.ro/Product/BROSA-IRIS-PREMIUL-OFERIT-LA-SECTIUNEA-MODA-UNEI-LUCRARI_600668 oferit de carmenn pentru aidaalex www.breslo.ro/Shop/aidaalex

    Premiu www.breslo.ro/Product/Set----bratara-si-cercei-Delicate-like_616286 oferit de aigile www.breslo.ro/Shop/aigile Carlei69 www.breslo.ro/Shop/carla69

    Premiu pentru locul IV 35 RON cheltuiti in magazinul www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove oferit de RonaBijoux www.breslo.ro/Shop/RonaBijoux pentru corainadori www.breslo.ro/Shop/corainadori

    Premiu www.breslo.ro/Product/Cutie-plastic-pentru-mrgele-accesorii-PREMIU-PT-CONCURS_607974 oferit de Live www.breslo.ro/Shop/Live Silviei www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    Premii constand in trei pachetele de materiale oferite de Diana forHope www.breslo.ro/Shop/forHOPE urmatoarelor creatii alese de ea : nr. 5 Larraange, nr. 27 meda si 30 ani
    Premiu o bijuterie oferita tot de Diana forHope pentru creatia nr. 8 gemsgems.

    Premii oferite de mine :
    www.breslo.ro/Product/Premii-pentru-organizare---moderare-concurs-PRIMAVARA_622614 colegelor de "munca" : Gabitza, Diana, Ligia
    www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-o-fetita---Printesa-Papadiilor---nepotica-lui-Gheorghita_622620 - lui Gheorghita pentru devotamentul cu care ne-a sustinut "munca"

    Mai spre final, sa ma laud si eu ca am fost premiata de :
    Gabitza, cattie, aigile, Diana si Gheorghita.

    Si nu in ultimul rand vor primi din partea mea, pe langa multumirile pentru participare, si cate un premiu www.breslo.ro/Product/Premii-pentru-cei-care-nu-au-castigat-alte-premii----Concurs-PRIMAVARA_622626 :
    cattie, raresucul, Live, Apollonia, maraikedc, Imaginative-Art, vintagesiactual, PixAlia.

    Cu speranta ca nu am omis niciun nume si cu rugamintea de a cititi cu atentie unde va regasiti premiile, eu va multumesc din tot sufletul tuturor si va doresc multa inspiratie si pentru concursurile ce vor urma.

    Cu drag,
    Sorina

    12.05.2012, 22:48:32
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Yuhuu ce-i aici !!!! Felicitari tuturor castigatorilor, !! Au fost piese numai una si-una!!
    Si multe felicitari organizatorilor, moderatoarei si sponsorilor!!

    12.05.2012, 23:39:03
  • forHOPE
    forHOPE

    Felicitari din toata inima tuturor!!!
    soso, te astept cu pernele!!!! :-*

    12.05.2012, 23:44:28
  • cattie
    cattie

    Felicitari :)

    12.05.2012, 23:45:45
  • aigile
    aigile

    Mai, eu am inteles sa tot vorbim pana acum, da' de-acum sa mai vorbesca PREMIANTIIIIIIIIIIIIII!Mai spun doar...FELICITARI!

    12.05.2012, 23:54:18
  • soso07
    soso07

    Asta incercam sa zic si eu. Or fi adormit cu totii in asteptarea Galei ? Pai ce facem cu atata sampanie ? De cand visez eu sa fac o baie in sampanie :)))

    13.05.2012, 00:02:19
  • soso07
    soso07

    Sau au baut sampania inainte de rezultate :)
    Noapte buna va doresc si mai vedem de dimineata cum ne organizam cu premiile !

    Felicitari inca o data tuturor participantilor si mii de multumiri sponsorilor !!!

    13.05.2012, 00:09:15
  • aigile
    aigile

    Baia e in ciocolata, sampania se bea (at least 'chez moi'!)...

    13.05.2012, 00:10:48
  • Live
    Live

    Felicitări LA DOAMNELE câştigătoare! Săru' mâna lu' doamna Sorina pt premiile dă participare! Pupa-m-aş pt frumosul punctaj pe care l-am obţinut, fir-aş mândră de mine, na!:))

    13.05.2012, 00:16:35
  • panteraroz2
    panteraroz2

    Hai ca nu toata lumea doarme, mai sunt si pasari de noapte ... unii fac baie in ciocolata ... sau in sampanie ...sau ce-o fi :)) Oricum, felicitari intregii echipe si aici - participanti, moderatori, juriu, public - maxime felicitari si pupici tuturor!

    13.05.2012, 00:18:31
  • carla69
    carla69

    Da,si eu ma benoclez pe aici desi nu mai vad nimic.Pe maine!!!

    13.05.2012, 01:04:11
  • carmenn
    carmenn

    felicitari fetelor si multumim sponsorilor si organizatorilor!

    13.05.2012, 01:10:37
  • carmenn
    carmenn

    Multumesc Sorina pentru premiu si pentru faptul ca ti-a placut pelerina mea.La urmatoarele concursuri voi avea cu ce croseta.

    Si pentru revistele virtuale,nultumesc Blanitza.

    13.05.2012, 01:45:10
  • Larraange
    Larraange

    BUNA DIMINEATA!!nu am dormit toata noaptea , dar mi-am facut o cafea tare buna si acum pot sa spun MULTUMESC ! pot sa continui ce am inceput e greu, dar mai primesti si cate o veste tare buna care te ridica si te face sa visezi mai departe .
    Este prima data cand particip la concursuri cu hainutele mele , asa ca sunt incantata si cu aceasta ocazie felicitari pentru toti visatorii si sa aveti o zi spectaculoasa ,plina de soare si este foarte interesant ce se intampla pe Breslo eu sunt uimita si in acelasi timp bucuroasa , cred ca este prea de dimineata asa ca ne auzim mai tarziu

    13.05.2012, 07:22:02
  • soso07
    soso07

    Buna dimineata ! As fi vrut sa dorm mai mult, dar eram cu gandul tot aici :)
    Mai spun inca o data. Toate participarile la aceasta sectiune sectiune au fost premiate. Asa ca va rog sa vedeti ce anume ati primit si sa incepeti sa comandati !

    13.05.2012, 07:52:04
  • carla69
    carla69

    Felicitari premiantilor si tuturor concurentilor!!Avand in vedere cu cine am concurat,era clar ca podiumul era luat dar sunt super multumita de rezultate.Sa stau in cap si-n coada,sa lucrez zi si noapte,daca n-am fotograf profesionist ,lucrarea nu are o prezentare la inaltime.
    Am inteles ca primesc si eu premiu?Multumesc aigile!!!

    13.05.2012, 08:34:41
  • Pupi
    Pupi

    Multumesc frumos pentru premiu. Cerceii sunt superbi. Sunt norocoasa si sunt fericita. Felicitari pentru asemenea concursuri ce valorifica la maxim creativitatea.

    13.05.2012, 08:59:37
  • maraikedc
    maraikedc

    ... si eu am stat cu ochii pe laptop ore fara numar ... a fost un concurs pe cinste ... felicitari inca odata organizatorilor si tuturor celor implicati!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sorina, multumesc mult pentru premiu! Felicitari !

    13.05.2012, 09:52:04
  • DelOv
    DelOv

    Oauuu... multumesc din suflet pentru premii dar cel mai important pentru mine este aprecierea voastra. Marturisesc ca este primul premiu din viata mea si sunt foarte emotionata! Inca sunt ametitita de mirajul bucuriei si incerc sa ma adun pentru a putea constientiza premiul. Multumesssssscccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!

    13.05.2012, 09:56:47
  • soso07
    soso07

    Stiu ca a fost grea asteptarea (si ne cerem scuze), dar se pare ca a meritat :) A cerut multa atentie PREMIEREA !

    13.05.2012, 10:03:25
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari premiantelor, organizatorilor, moderatorilor, juriului si tuturor participantilor! Nu am avut lucrare inscrisa in aceasta sectiune, dar, in calitate de votant, pot spune ca a fost foarte greu sa ma decid, am vazut piese minunate, pe care le-as purta cu mare drag. Bravo!

    13.05.2012, 11:16:19
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari tuturor, participanti si organizatori! :D

    Premiul publicului a fost o surpriza foarte placuta! :D

    Gabitza si Diana, va multumesc din suflet pentru premii! :)
    Hugs!

    13.05.2012, 11:21:26
  • FIMARC
    FIMARC

    Multumesc si eu tuturor pentru ca a fost cel mai frumos concurs din toate punctele de vedere.Spor la margelit,fimosit,tricotat,cusut,pictat,..........etc.

    13.05.2012, 12:02:53
  • dana86
    dana86

    Felicitari ! Premiantiilor, tuturor celor care au participat si nu in ultimul rand celor care au modelat aceste minunate concursuri. Astept castigatori sa isi ridice premiul din mag. Danas86.

    13.05.2012, 12:44:46
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    Superbe toate creatiile voastre, BRAVO tuturor participantilor!!!

    Preferata mea este ,,corainadori,, pe care o astept in magazin sa isi ridice cadoul :)

    13.05.2012, 15:26:19
  • meda
    meda

    Multumesc pentru apreciere! Concursul mi s-a parut foarte antrenant si cu sanse pentru toata lumea. Felicitari tuturor celor implicati: organizatori si participanti. Astept deja urmatoarele editii...

    13.05.2012, 15:29:27
  • corainadori
    corainadori

    FELICITARI SPIRITULUI CREATIV SI SPIRITULUI DE COMPETITIE PREZENT DE-A LUNGUL ZILELOR PE FORUM!
    Sunt pentru prima data intr-un astfel de concurs si pe cuvant: m-am simtit ca la un examen de licenta, cu comisie, cu emotii si sudori reci, in asteptare.
    Felicitari organizatorilor care s-au zbatut pentru noi! Felicit participantii pentru toata seriozitatea de care au dat dovada si MULTUMESC DIN SUFLET CELOR CARE M-AU ZARIT PRINTRE ATATEA FRUMUSETI: SOSO07, CRISSTA, RONA BIJOUX si va promit sa folsesc ceea ce mi-ati oferit in spiritul BRESLO.
    Corina-Dorina

    13.05.2012, 21:39:42
  • Ipipura
    Ipipura

    felicitari tuturor, organizatori, participanti, premianti, clienti:) asta da competitie!
    si nu in ultimul rand multumesc frumos pentru premiu:)
    pup

    13.05.2012, 23:18:48
  • blanitza
    blanitza

    Fetele, mesajele voastre ne merg drept la casa sufletului, pentru ca sa stiti ca aceasta BUCURIE SINCERA a voastra ne motiveaza pe noi, care ne-am implicat in organizare, sa uitam absolut toata grija, si atentia, si durerea de cap, c-am avut si de-astea, la socotit, si impartit, si potrivit!!! In aceste clipe de bucurie sincera, locul plin de foi si tabele si notite devine o amintire draga si frumoasa, a fost MUNCA pe noi, nu gluma!!! Norocul nostru ca vorbeam in retea, ca altfel aveam facturi de milioane la telefon, biata Diana si Ligia si Sorinuta, cred ca s-au saturat de mine pana-n gat!!! Am fost de groaza in ultimele ore, si va multumesc, fetelor, ca m-ati suportat cu stoicism, am avut O ECHPA PE CINSTEEEEE!!!

    14.05.2012, 01:14:56
  • carmenn
    carmenn

    :)

    14.05.2012, 04:44:50
  • aidaalex
    aidaalex

    Felicitari tuturor!
    Multumesc mult celor care m-au votat!
    Invit castigatoarea premiului trei, Ipipura sa comande produse in valoare de 70 lei din magazinul meu.
    Sunt foarte fericita ca voi primi premiul pe care mi l-am dorit cu adevarat, brosa iris de la carmen, a fost o surpriza, multumesc din suflet!

    14.05.2012, 09:44:43
  • raresucul
    raresucul

    Felicit si eu organizatorii,premiantii ,pe toti cei implicati!
    cu mii de multumiri pentru Soso!

    14.05.2012, 18:02:06
  • soso07
    soso07

    Si eu va multumesc !!! Fara voi degeaba intindeam covorul rosu :)

    14.05.2012, 18:10:01
  • carmenn
    carmenn

    seara buna! ma bucur ca-ti place brosa mea,aida,maine o sa merg la posta si pentru tine si pentru cealalta participanta merica sa va pun plicul bine meritat.si urmeaza bufnita sa ajunga la arad,la gheorghitza.scuze dar scriu cu litere mici ca ma enerveaza tastatura asta a mea si scriu si pe intuneric.

    14.05.2012, 23:30:49
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Voi incheia comentariile mele la acest concurs, prezentandu-va cateva aspecte statistice legate de aceasta sectiune:

    1) In etapa precedenta a concursului, "IARNA" s-au inscris pentru concurs 28 de lucrari iar breslasii au comentat subiectul prin 307 mesaje.
    2) In etapa "PRIMAVARA", s-au inscris in concurs 34 de lucrari,
    comentate prin 519 mesaje.
    3) Rezulta o crestere de cca 35%
    a interesului breslasilor fata de aceasta sectiune.

    FELICITARI TUTUROR !!!!

    15.05.2012, 00:22:08
  • RonaBijoux
    RonaBijoux

    Pe langa socotelile riguroase ale lui Gheorghita, care arata cresterea interesului fata de concurs, mie mi se pare deosebit de important urmatorul aspect:
    Primavara a avut o crestere spectaculoasa a numarului si a valorii premiilor. Acestea au fost substantiale, cel putin de cateva ori mai mari, ceea ce arata generozitatea membrilor comunitatii, solidaritate, deschiderea catre o idee, prietenie dezinteresata.
    Cu tot dragul, felicit si eu echipa "inflorita" a Primaverii si ma bucur de frumusetea materializarii ei in arta!

    15.05.2012, 00:55:35
  • soso07
    soso07

    Am si eu o statistica :
    - 25 de participanti cu 34 lucrari inscrise
    - 34 premii pentru participanti (acoperire de 100 % - fiecare a primit unul sau mai multe premii)
    - 3 clienti votanti premiati
    - organizatori premiati
    - eu am primit 6 premii pentru moderarea acestui concurs :)
    - primele doua locuri au fost adjudecate de "debutante" in concursuri pe forumul BRESLO.

    Sunt convinsa ca VARA va fi si mai darnica !!!

    15.05.2012, 11:38:48
  • carla69
    carla69

    Multumesc aigile pentru set!E atat de finut,mult mai frumos decat in poze

    17.05.2012, 19:47:06
  • raresucul
    raresucul

    off topic!dar cu mii de multumiri!
    in fiecare dimineata incep prin a face un drum la oficiul postal,binenteles cu bratele pline de colete;zic :sa verific si cutia postala si dau de un aviz,ce sa fie?de obicei trimit si ce am de primit de abia stabilisem dimineata detaliile,asa ca era exclus,pun bine avizul,depun coletele,mai stau si o jumatate de ora sa privesc lucratoarea cum facea ture sa caute mandate,dar de ,de abia ma trezeam,era bine ca scapasem de colete,in sfarsit ma asez la coada sa vad ce-am primit,ridic pachetul,plec grabita si in drum spre serviciu desfac pachetul.....stiti cum fac copii cand primesc jucaria preferata.?!...cam asa am fost eu toata ziua.....multumesc mult Soso!Pentru gest,pentru migala,pentru tot!

    17.05.2012, 19:53:23
  • Live
    Live

    Io declar că vreau să mai particip la concursuri moderate de Soso!!!!!! Azi deja am fost admirată. Datorită unui frumos medalion, desigur, că altfel...nu prea e mare lucru de admirat la mine.:)) Pup doamna!:)

    17.05.2012, 20:37:31
  • Ipipura
    Ipipura

    multumesc frumos pentru premii. au ajuns, au ajuuns:)
    sunt foarte fericita si va multumesc mult:)o seara buna tuturor!

    17.05.2012, 20:50:39
  • soso07
    soso07

    Le-am facut si daruit cu mare drag !!! Sa le purtati cu placere :)

    17.05.2012, 21:09:53
  • Ipipura
    Ipipura

    si cu mare drag vor fi si purtate:) multzu tare

    18.05.2012, 20:27:47
  • DelOv
    DelOv

    Multumesc Sorina, am primit si eu premiul si m-am simtit ca de craciun, cu cizmulitele pline! sa ai un weekend frumos, si multumesc inca o data tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    19.05.2012, 14:31:38
  • soso07
    soso07

    Multumesc, la fel !!! Eu mesteresc pentru concursul cu taurul :)

    19.05.2012, 14:57:15
  • corainadori
    corainadori

    Multumesc mult pentru premii! Sunt frumoase bijuteriile ce le-am primit, iar pentru matase trebuie sa gasesc ceva aparte si voi folosi si unul din acele primite.
    Multumesc inca o data!!!
    Corina-Dorina

    19.05.2012, 19:06:31