Forum: Idei si sugestii Galerii Cumparaturi

  • rosalie89
    rosalie89

    Buna ziua!
    Am observat ca ati modificat structura galeriilor de cumparaturi, o initiativa foarte buna din punctul meu de vedere :) Insa ati omis sa scoateti label-ul care anunta introducerea a 20 de produse in galerie. Acum intra doar 15 in loc de 20, deci notificarea aceea nu mai este corecta. Nu este ceva vital dar am zis sa va anunt pentru orice eventualitate!

    In rest tineti-o tot asa! Toate cele bune!

    12.03.2014, 12:17:06
  • PovestidinSticla
    PovestidinSticla

    Am si eu o intrebare.
    Am postat 15 produse intr-o galerie + cela 3 de rezerva.
    M-am trezit ca unul din cele 15 produse a fost inlocuit cu unul din cele de rezerva.
    Si produsul inlocuit nu era vandut.Iar poza era suficient de frumoasa.
    De ce s-a intamplat acest lucru ?


    Plus ca mai dispar din galeriile care sunt in timp(3 zile).
    Mi se afiseaza ca postate,dar nu le gasesc .Una da si una ba ......

    O fi ceva vrajit . :-)

    14.03.2014, 09:50:51
  • user21
    user21

    o nedumerire in genul asta am avut si eu cu putin timp in urma.
    care anume sunt produsele de rezerva? pentru ca eu am vazut ca apar toate in galerie.

    si explicatia disparitiei cred eu ca e simpla - cel putin in cazul galeriei mele, cel mai probabil se vanduse un produs, ca era o gaura [si galeria nu mai era vizibila in lista galeriilor], situatie care s-a remediat cand am adaugat alt produs, sa fill in the gap.

    lucru pe care, desigur, nu o sa il mai fac - sa pandesc daca se vinde ceva din galerie , sa completez, ca sa fie vizibila.

    14.03.2014, 19:05:13
  • decoart3
    decoart3

    Da, acelasi lucru l-am patit si eu. Imi apar 15 produse si atat... iar daca se da vreunul , locul ramane gol. Mi-am vazut galerii publicate abia dupa 2 luni si jumatate. Si uitasem ca le facusem.... oare acum cum va fi? Ca-n atata timp e posibil sa dispara mai bine de jumatate dintre ele.... ori nu vor mai aparea deloc, ori vor fi inlocuite de alte produse alese de breslo. Asadar, idea pe care am creat-o eu se pierde...

    15.03.2014, 10:17:43