• stanka
    stanka

    Mi-e dor de galerii :))
    Stie cineva daca o sa mai fie? Breslo, eu vreau galeriile. Decat sa fie o zi si ceva aceleasi produse pe prima pagina, prefer galeriile. Mai vrea cineva?

    25.01.2016, 11:47:28
  • ristiana
    ristiana

    Si eu sunt de aceeasi parere. Parca altfel era prima pagina cu galerii :)

    25.01.2016, 18:14:28
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Subscriu celor scrise mai sus!

    26.01.2016, 09:46:38
  • Elentamente
    Elentamente

    Si mie imi lipsesc... Erau o parte din sufletul Breslo, implicau dincolo de "hai sa vindem" si "hai sa facem bani".

    27.01.2016, 02:35:51
  • anitabdesign
    anitabdesign

    Da, si eu vreau inapoi! A fost atat de frumos sa faci colectii si sa vezi colectii bine alese, ...pardon galerii. Dar eu le consideram colectii. Colectii de vise, dorinte, sau inspiratii si culori sau forme etc. Deci doresc si eu inapoi!

    30.01.2016, 00:17:18
  • GyaDesign
    GyaDesign

    Si eu mi-as dori sa revina !

    05.02.2016, 17:29:18
  • blanitza
    blanitza

    Daaa, fetele, erau cateodata galerii atat de poetice sau nebune, zurlii, or tematice - pe culori sau anotimpuri, ce sa mai, era un deliciu sa te plimbi prin ele, comunicam la pagina respectiva intre noi, se alegeau nume sugestive, aveam creatori preferati de galerii, chiar aveam o activitate vizual-creativa si de alt tip decat cea specifica, pentru care ti-ai deschis magazin. Imi lipsesc atat de mult, iar prima pagina, fara ele, mi se pare foarte statica, fara nicio miscare, daca mai dau si peste chilotii de la curt, atunci chiar m-am procopsit!!!

    05.02.2016, 19:41:31