Forum: Bug-uri galerii

  • magdad
    magdad

    mi s-a intamplat de cateva ori ca din galerii cand le revedeam lipseau produse si a trebuit sa pun altceva ca sa pot salva lista.
    e un bug sau e altceva, s-a vandut produsul sau a fost retras din magazin, sau altceva?

    20.12.2010, 20:08:59
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Eu stiu ca in galerii exista acele 4 produse de rezerva, care devin vizibile daca un produs din galerie se vinde.
    Cand spui ca "revedeai" galerii, e vorba de galerii gata salvate sau inainte de salvare, in timp ce le editai?
    Din galerii nu ar trebui dupa salvare sa lipseasca niciodata produse pentru ca daca ceva se vinde, intra un alt produs din "rezerve". Nu stiu insa ce se intmapla daca se vand mai mult de 4 produse, dar e o sansa mica :)

    21.12.2010, 00:29:27
  • magdad
    magdad

    le revead in sensul ca in acele trei zile cat sunt valbile ma mai uit pe ele din contul meu (jos) nu neaparat dintre listele de galerii ale paginii. mi s-a intamplat de cateva ori, intrebam din curiozitate.

    21.12.2010, 11:02:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Da, atunci cred ca produsele care lipsesc s-au vandut. Ar fi intresant sa verifici odata chestia asta. (intrand in magazinul respectiv)

    21.12.2010, 16:33:18
  • magdad
    magdad

    e greu sa-mi amintesc produsele din lista...dar acum imi amintesc gentuta cu reni din magazinul tau Cinnamon pe care o pusesem in lista cred iarna pe zapada...
    nu stiu daca e exact aici locul dar cum iti traduci tu numele CinnamonCloves?

    21.12.2010, 17:01:40
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Uite, gentuta cu reni nu mai e momentan in magazin, e cu stocul 0 (fiindca am venit in vacanta acasa si nu pot sa car dupa mine tot stocul de produse). Deci e normal sa dispara din liste. Probabil ca si celelalte produse care au disparut s-au vandut - ceea ce e bine! :D

    Numele complet e defapt Cinnamon & Cloves, adica scortisoara & cuisoare, condimentele mele preferate :))

    21.12.2010, 21:04:45