• raluca29
    raluca29

    Am inceput acum cateva luni pe Breslo cu produse tricotate ,apoi am continuat cu o noutate - bijuterii din fermoar.Mai nou m-am reprofilat si am inceput sa fac genti.Va rog sa imi spuneti daca va plac (sau nu).Accept atat aprecieri cat si critici.Va astept in magazinul meu raluca29.

    03.03.2011, 15:09:34
  • sognami
    sognami

    Buna Raluca,
    din ce ai acum in magazin imi plac:
    www.breslo.ro/Product/Geanta-alb---negru---pret-8-martie-39-lei_313497
    www.breslo.ro/Product/Geanta-plic-cu-flori---pret-8-martie-39-lei_313499
    www.breslo.ro/Product/Colier-fermoar-alb---negru_303929
    www.breslo.ro/Product/Geanta-piele---pret-8-martie-69-lei_309667 (aceasta imi place dar mi se pare prea mare, cred ca as prefera-o la jumatate din marime).
    Spor la lucru si la vanzari! :)

    07.03.2011, 18:29:41
  • raluca29
    raluca29

    Ok, mersi pt aprecieri si sfaturi.

    08.03.2011, 12:33:49
  • vijan
    vijan

    Salut Raluca, mie-mi place:
    www.breslo.ro/Product/Geanta-verde_328517 - e mare si si chic
    www.breslo.ro/Product/Geanta-verde-deschis_305273 - imi place culorile, si faptul ca e din panza si ai adaugat inele din lemn
    Dar mi se pare ca gentutile sunt prea mici..
    Sper ca te-am ajutat :)

    29.03.2011, 21:52:15
  • veronicad
    veronicad

    buna fetelor,
    apreciez si imi place mult ce faceti voi cu manutele voastre harnice,dar ce spuneti de gentile din piele sau nu, care apar acolo in sectiunea genti-posete si care se vede clar,clar ca nu sunt handmade???!

    30.03.2011, 10:33:52
  • raluca29
    raluca29

    Nu stiu ce sa spun de alte genti ,dar despre gentile mele pot spune clar ca sunt facute de mine

    03.04.2011, 19:48:22
  • raluca29
    raluca29

    pt VIJAN
    Iti multumesc ca ti-ai facut timp sa te uiti la produsele mele si sa lasi cateva randuri in tag-ul deschis de mine.Legat de dimensiunile gentilor am incercat pe cat posibil sa fie o gama cat mai diversificata.

    04.04.2011, 09:30:42
  • THEjeweller
    THEjeweller

    Da, Raluca, tind sa cred ca Veronicad are dreptate. Ce cauta acele genti de serie la tine in magazin? No offense, dar pe aici incercam sa lucram handmade. Daca iei furnituri pe care le prelucrezi, le pui aprenta ta prin aplicarea unor adaugiri proprii este una, dar mi se pare ca gentile acelea din vinilin le-am mai vazut pe undeva. Nu o lua decat ca pe o critica mai degraba constructiva. Poate n-ai stiut sau poate esti noua pe aici... Anyway, acolo unde ti-ai pus amprenta se vede :) si e pacat sa le amesteci pentru ca in felul asta nu reusesti sa-ti evidentiezi un stil propriu. Numai bine!

    04.04.2011, 14:23:11
  • raluca29
    raluca29

    Poate ai vazut gentile pe blogul meu.Oricum nu am de ce sa ma contrazic cu nimeni.Fiecare crede ce vrea.Eu stiu ce marfa vand .

    04.04.2011, 16:12:55
  • THEjeweller
    THEjeweller

    Draga Raluca, te citez: "... Mai nou m-am reprofilat si am inceput sa fac genti.Va rog sa imi spuneti daca va plac (sau nu).Accept atat aprecieri cat si critici." Pai vad ca tu accepti doar aprecierile, criticile nu :) pentru ca ... din nou te citez "...Oricum, nu am de ce sa ma contrazic cu nimeni. Fiecare crede ce vrea..." :))))) Nimeni nu a fost rautacios cu tine, ci am incercat sa-ti dam un feedback la solicitarea ta. Daca "fiecare crede ce vrea" si nu te intereseaza ce credem noi... de ce ne-ai mai intrebat? Anyway, daca ai vanzare, asta e un lucru pozitiv si atunci nu are sens sa ne mai ceri parerea, pentru ca lucrurile merg brici. :) Bafta!

    05.04.2011, 08:12:58
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Sper ca discutia de aici sa nu degenereze, altfel va trebui sa inchid subiectul.
    In general, vorbim despre produse non-handmade aici: www.breslo.ro/Forum/Pe-BRESLO-se-vinde-orice_topic_1720

    05.04.2011, 12:24:48
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Interiorul gentilor e ok,dar exteriorul .....
    Fii mai creativa si vino cu ceva nou,extravagant,unic erc.
    Gentile tale ma duc cu gandul la tarabele de prin piete cu marfa de prin Europa.

    14.04.2011, 15:55:05