Forum: Subiecte de afaceri handmade life?

  • ladybeads
    ladybeads

    stiu ca e un topic din vechiul forum, dar am sperat ca il putem relua. ador povestile de succes de pe si cred ca ne-ar face bine la moral, mai ales in perioada asta de tranzitie dupa criza , sau cum as putea sa o numesc sa auzim povesti de succes de la noi.

    13.01.2010, 18:42:46
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Eu sunt relativ noua pe breslo si nu stiu ce s-a scris pe vechiul forum. As vrea chiar sa aud povesti de succes care sa ma incurajeze putin, pentru ca vanzarile mele aici sunt yoc :(. Ma intreb daca e locul potrivit, sau poate ceva nu-i in regula cu "magazinasul".
    As vrea sa aud despre inceputuri, despre cum s-a nascut succesul, despre cum a fost incurajat sa intre in casa voastra si cum a fost alintat astfel incat sa ramana

    14.01.2010, 11:13:12
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    Eu cunosc persoana din spatele "SmallPaintings" si ii admir perseverenta cu care isi urmeaza pasiunea. Sunt sigura ca in spatele succesului nu sta niciun secret, doar munca, munca si iar munca. Puterea de a incepe, puterea de a nu dispera cand rezultatele nu apar imediat, puterea de a merge mai departe si a te reinventa cat mai des.
    Ar fi fain, daca ar vrea sa ne povesteasca despre ea, dar pana atunci, am gasit un interviu in revista HighPixel (nr4) in care povesteste despre cariera de ilustrator.

    http://highpixel.blogspot.com/search/label/livia%20coloji

    18.01.2010, 23:26:19