Forum: Saluta comunitatea Hei, Breslo!

  • lifeiscolourl
    lifeiscolourl

    Hei, Breslo!

    Ma numesc Dinu Larisa-Maria, insa toata lumea imi spune Larisa sau Lari. Mi-as dori foarte mult ca intre noi sa existe o relatie apropiata, sa putem discuta despre imbunatatirea magazinelor si produselor noastre.

    Sunt in zodia balantei, deci automat sunt o persoana vesela si optimista. Am descoperit acest minunat site cu aproximativ un an in urma, insa numai acum mi-am facut curajul sa imi postez micile cioburi de univers.

    Sunt nerabdatoare sa ne cunoastem!

    28.06.2011, 13:21:16
  • kiti
    kiti

    Bine ai venit in comunitatea noastra Life, sa ne spui si noua cum te cheama sa stim cum sa ne adresan ca lifeiscolourl este cam lung.Daca te pot ajuta cu ceva poti sa intrebi pe forum sau si mai bine printr-un mesaj privat.

    02.07.2011, 23:23:56
  • lifeiscolourl
    lifeiscolourl

    Multumesc mult pentru intampinare, Kiti. Ma bucur nespus de mult sa pot spune intr-un final ca fac parte din comunitate. E un sentiment inaltator pentru mine.

    Si da, ai dreptate, nickname-ul meu este ceva mai lung, asa ca imi puteti spune Larisa.

    Abia astept sa ne cunoastem :)

    03.07.2011, 23:06:56
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Bun venit Larisa,iti doresc succes cu cioburile tale de univers!!!!

    04.07.2011, 12:33:53
  • lifeiscolourl
    lifeiscolourl

    Multumesc mult, Jewelswithlove !

    04.07.2011, 19:32:48
  • kittenhood
    kittenhood

    Larisa, desenele tale sunt f f f dragute!
    Bine ai venit si mult succes!

    05.07.2011, 13:55:27
  • lifeiscolourl
    lifeiscolourl

    Iti multumesc mult, mult, mult , kittenhood! Iti doresc si tie mult succes in tot ceea ce faci :)

    05.07.2011, 17:54:24