Forum: Saluta comunitatea hello tuturor!

  • sbrigitte
    sbrigitte

    bine v-am gasit!eu sunt noua pe aici, dar imi place si voi mai sta.imi place ce am vazut, abia astept sa schimbam idei si sugestii.sbrigitte.

    14.12.2009, 22:19:34
  • asa.imi.place.mie
    asa.imi.place.mie

    bine v-am gasit si eu! ca si sbrigitte, si eu sunt destul de noua pe site. am mai cumparat cateva ceva, dar desi ma tenteaza ideea de-ami face un magazin, inca nu m-am decis. consider totusi ca e locul potrivit sa va laud pentru o comunitate foarte activa si reusita in general!!!

    26.12.2009, 20:51:58
  • danafin
    danafin

    Salut pe toata lumea de pe-aici! E super site-ul, desi sunt foarte noua pe aici imi place, as vrea doar sfaturi de la veterani, cam cum putem sa vindem ceva facut de manutele noastre si ce documente legale trebuie sa avem inainte de asta.

    04.01.2010, 08:27:08
  • enchantedbeads
    enchantedbeads

    Buna ziua si bine v-am gasit. Mi-am reactivat contul pe Breslo!!! Il deschisesem anul trecut dar pentru ca locuiesc in SUA am avut dileme in legatura cu posibilitatile de plata. Imi pare bine ca acum putem sa folosim Paypal, atat pentru achitarea taxei lunare catre Breslo, cat si pentru vanzari. Imi place aici la Breslo, e un site prietenos si usor de accesat. Va invit sa-mi vizitati magazinul si sa reveniti din cand in cand pentru ca voi adauga zilnic produse noi. Abia astept sa va vizitez si eu!

    13.05.2010, 16:48:36
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    Bine ati venit, d-nelor si d-relor :) Sfaturi de la veterani puteti cere si aici pe forum, dar si urmarind articolele publicate zilnic pe blog.

    Spor la toate!

    cu prietenie,

    Raluca
    proprietar Casa cu cadouri

    31.05.2010, 22:31:42