Forum: Suport Breslo Helloooooo

  • AnidaBijoux
    AnidaBijoux

    Pot vorbi cu cineva din echipa Breslo, referitor la taxa platita si magazinul suspendat? Si asta, cu toate ca v-am trimis confirmarea platii.

    29.03.2011, 22:48:33
  • speranta2010
    speranta2010

    Eu te vad....... magazinul nu e suspendat ....o veste buna?

    29.03.2011, 23:05:47
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    Speranta, e vorba de magazinul meu..., iar Anida e sora mea... :) A platit si pentru magazinul meu si pentru al ei, in aceeasi zi. Al meu e suspendat, iar ea inca n-a scapat de atentionarea Breslo.
    Tipam amandoua si pe aici si pe mail, dar... inutil, fir-ar a naibii de treaba si de seriozitate breslasa!!

    29.03.2011, 23:08:51
  • AnidaBijoux
    AnidaBijoux

    Cinnamon, aici nu m-ai blocat!
    Pentru cei care intra aici: un magazin a fost blocat, pentru ca echipa Breslo nu-si citeste email-urile. Iar cand am "tipat" pe forum, pentru a fi auzite, ni s-a blocat accesul la comentarii de catre CinnamonCloves.
    Ce este asta?
    Asa repara Breslo greselile sale?
    Pana la urma, nu noi platim pentru ca Breslo sa existe?
    Trebuie sa fiu umilita de Cinnamon pentru a mi se rezolva o problema?
    Acum, probabil, voi fi blobata.

    30.03.2011, 00:20:31
  • AnitaDamacus
    AnitaDamacus

    Inteleg ca esti suparata, stiu ca "echipa Breslo" cateodata se poate misca taaaare greu, dar Cinnamon este singurul admin care mai trece pe aici, si chiar nu ai dreptate sa te superi pe ea de data aceasta, pentru ca nu te-a cenzurat. Pur si simplu nu are rost sa deschizi 3 thread-uri pentru exact aceeasi problema, pentru ca nu se va rezolva mai repede.

    Deci a inchis 2, si a lasat 1 subiect deschis (fii serioasa, doar nu crezi ca "a uitat" sau "n-a observat" acest subiect), tocmai ca sa-ti poti expune problema, dar sa nu te repeti inutil. (In general, pe forumuri, deschiderea a mai multor topicuri pe aceeasi tema s-ar putea considera spam.)

    30.03.2011, 11:16:05
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Multumesc Anita, exact asta am incercat sa explic si eu ieri seara pe privat :)

    @ Anida: dupa cum spuneam, inteleg perfect problema, dar rezolvarea nu consta in a deschide cat mai multe mesaje pe forum in care se repata obsesiv aceleasi chestii. In alta ordine de idei, eu vad ambele magazine active....

    30.03.2011, 13:55:18
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    Totu-i bine cand se termina cu bine...:), dar, cu toate astea, eu am avut de pierdut. Magazinul meu a fost suspendat 1 zi...
    Nu cautam vinovatii, ci vroiam doar o rezolvare a problemei, insa nimeni nu parea a ne baga in seama. Apoi, neintelegerea cu inchiderea celor 2 topic-uri... si uite-asa, in loc sa ne vedem de margelit (si alte cele), punem intrebari si asteptam raspunsuri... ;) :P
    Gata, haideti la treaba! :)) Sa avem spor!
    Multumesc! ;)

    Ana-Maria

    31.03.2011, 00:27:51
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Sa ne intelegem, nu a fost nicio "neintelegere" cu inchiderea celor doua topicuri. Oricine se apuca sa bombardeze forumul cu mai multe subiecte pe aceeasi tema trebuie sa se astepte ca subiectele superfluue sa fie inchise/sterse.

    Inteleg ca e cat se poate de neplacut sa ai magazinul inchis 1 zi chiar daca ai platit la timp, dar asta nu este o scuza sa spammen-esti forumul si cu atat mai putin sa trimiti mesaje cat se poate de agresive adminilor (adica mie). Cu atat mai mult cu cat adminii forumului nu se ocupa de activarea magazinelor.

    Toata chestia asta mie mi-a lasat un gust foarte amar si incep sa ma intreb serios daca nu ar trebui sa ma las de moderat.

    31.03.2011, 17:16:06
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    Cand am spus "neintelegere", m-am referit la faptul ca sora mea, Anida, nu a inteles adevaratul motiv pentru care au fost inchise cele 2 topic-uri. Nu era o noua "acuza" pentru tine... Dimpotriva, tie iti multumisem pentru interventie.
    Intentia n-a fost nicidecum sa spam-uim forumul..., nici macar nu am stiut ca se poate interpreta astfel. Nu suntem noi prea familiarizate cu forum-urile si nu stiam ca astea sunt "regulile" lor de baza...
    Din partea noastra, nu era decat un semnal de alarma, doar... doar o citi cineva ceva pe aici si ne-o auzi si pe noi. Atata tot. Despre cine/ce administreaza/activeaza..., crede-ma habar n-aveam si poate tocmai de aia si ceream niste informatii, nu?
    In sfarsit..., mult prea mult zgomot... Imi pare rau ca ai ramas cu un gust amar..., nu asta era intentia.
    Numai bine!

    Ana-Maria

    01.04.2011, 10:50:26