• Handmadewithlove.by.M
    Handmadewithlove.by.M

    :( Am primit o comanda,pe care am onorat-o,pachetul l-am trimis acum 8 zile,am tot dat msg persoanei respective,dar nu mi-a raspuns. Am avut incredere pentru ca are un feedback de 100 % pozitiv. Pana acum nu mi-a venit rambursul,deci banuiesc ca ma voi trezi in cateva zile cu pachetulretur:( Nici nu stiu ce sa fac...

    25.01.2013, 09:10:08
  • ciuhat
    ciuhat

    Nu te impacienta . Mai asteapta vreo 2 zile . Poate nu a ridicat coletul imediat .
    Eu am alta problema . Cand vreau sa adaug un produs la sectiunea a 4 "vinde " nu imi intra pe macheta , ramane blocat pe "categorii " . Incerc de 2 zile si degeaba . Am mai patit asa dar a durat o zi . Ce pot sa fac ?

    25.01.2013, 09:23:08
  • Marmotescu
    Marmotescu

    am mai patit-o si eu, si au venit pana la urma banii. ajunge cam in2-3 zile(depinde unde ai trimis), poate sa il ridice in 10 zile, poate sa amane si sa plateasca magazinaj(am vazut pe cineva facand asta cand puneam pachet la posta),plus pana vin banii inapoi. daca intr-o saptamana nu vin mergi la posta si si ntreaba

    25.01.2013, 09:25:13
  • Marmotescu
    Marmotescu

    ciuhat, verifica la categorii sa setezi categoriile obligatorii breslo. daca nu merge de ex la bijuterii poti sa incerci sa il bagi la accesorii(ca ex), am patit si eu sa nu mearga deloc intr-o categorie

    25.01.2013, 09:26:37
  • tiny.treasures
    tiny.treasures

    Si eu am patit sa ridice pachetul dupa doua saptamani dupa ce l-am trimis si banii sa imi ajunga peste inca o saptamana. Iar la mesaje pe breslo s-ar putea sa nu iti raspunda pentru ca nu verifica casuta sau mailul sa vada notificarile. Si eu zic sa mai astepti putin si dupa aia sa intrebi la posta de bani sau de pachet

    25.01.2013, 10:50:11
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Si eu am avut o clienta fidela, mai comandase in cateva randuri de la mine, care si-a ridicat coletul dupa cele 10 zile . O rugase pe doamna de la posta sa nu ii trimita coletul inapoi si l-a ridicat, spre bucuria mea, dupa vreo 2 saptamani, a platit magazinaj...:) Sau la fel, sunt clienti care ridica coletele in ultima zi, a 10 -a. Deci mai ai inca speranta :)

    Succes.

    25.01.2013, 11:01:09
  • Handmadewithlove.by.M
    Handmadewithlove.by.M

    Multumesc mult pentru sfaturi fetelor!!! Mai astept!:)

    25.01.2013, 13:11:19
  • gemsgems
    gemsgems

    Incearca sa dai telefon daca a lasat numar. :P Eu nu fac niciodata asta, dar daca as fi in situatia ta as face-o ca sa ma linistesc. :D

    25.01.2013, 13:16:56