Forum: Feedback pentru magazinul tau Hop si eu! Astept parerile si criticile voastre despre magazinul meu :-D

  • funksbyraloo
    funksbyraloo

    Orice critica este binevenita. Promit sa nu ma supar :-)

    11.12.2009, 23:43:28
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Raloo, pe bune, nu prea e nimic de criticat :)))

    Mie imi plac super mult pozele tale, mai ales cele cu cerceii pe cana! Lov'em! Si mi-au mai sarit in ochi avatarul si bannerul, mi se pare ca se potrivesc la fix cu produselesi stilul tau.
    Nu prea imi vine nimic in minte de imbunatatit, poate doar sa scrii cate ceva despre povestea produselor in descriere? La cat de faine sunt, sigur au o poveste in spate...dar nu e musai sa schimbi asta!

    So...keep up the good work :)

    12.12.2009, 00:43:17
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Imi place pofta de viata pe care mi-o inspira fiecare vizita in magazinul tau...iar brosele cu ata sunt de'a dreptul pur si simplu originale!

    12.12.2009, 01:39:41
  • redbijoux
    redbijoux

    Eu nu ma dau in vant dupa seedbeads,tu ai niste produse super dragute... Serios! Imi plac pt ca sunt foarte colorate si atent 'dikisite'.
    :)

    12.12.2009, 01:52:06
  • funksbyraloo
    funksbyraloo

    Merci tuturor pt cuvintele frumoase.

    Dar am o intrebare pt voi: mi s`a spus ca accesoriile mele sunt prea colorate, copilaresti chiar. Sunteti de aceeasi parere?
    Credeti ca ar trebui sa incerc sa le fac mai sobre?

    12.12.2009, 17:47:03
  • redbijoux
    redbijoux

    Eu nu cred ca ar trebui sa le faci mai sobre! De ce sa le faci asa cum sunt probabil vietile multora (sobre, monotone, tipice)? Parerea mea este ca tocmai culorile le fac frumoase...

    12.12.2009, 19:47:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Pfff...mie imi plac foarte mult culoruile tale! Eu una nu le-as schimba deloc.
    Daca ai insa senzatia ca multi clienti se plang de culori poate ai putea incercasa faci niste produse in culori mai neutre sa vezi cum merg.

    Eu personal prefer insa culorile de acum :)

    12.12.2009, 22:42:01
  • z0z0le
    z0z0le

    Si ce e rau in accesoriile copilaresti? NIMIC! Traim in Romania,avem nevoie de ceva care sa ne insenineze viata si accesoriile tale par a fi facute special pentru asta!
    Mie imi plac culorile,sunt vii,dar nu neon asa ca nu au aspectul ala de kitch(cred ca asa se scrie:)))
    Tine`o tot asa, e foarte bine!

    13.12.2009, 11:51:58
  • aglaia
    aglaia

    Heya!

    Ce-ar fi sa incerci si cercei in stilul broselor rotunde cu margelute? sau (combinat margelute) cu fire? Sau chiar si bratari compuse dintr-unul sau mai multe discuri colorate, coliere (super-misto cele pe care le ai)? :D Chestiile astea te definesc (asa desene din fire nu am mai vazut pe breslo) si sunt si f faine, asa ca de ce sa nu le valorifici mai mult? Iar culorile alege-le asa cum iti place, io zic ca le alegi tare bine :)

    Cu bine si mult spor,
    Aglaia

    13.12.2009, 14:12:08
  • funksbyraloo
    funksbyraloo

    ;)) merci
    Chiar m`am gandit sa fac bratari sau coliere cu mai multe discuri sau figuri pe care sa le decorez cu fire. Promit sa ma apuc de treaba cat de curand. :-D

    Si mai e o problema: comenzile foarte putine. Aveti si voi problema asta?

    13.12.2009, 16:40:30
  • alinapanait
    alinapanait

    eu sunt de parere ca ai un magazin foarte coerent.
    produsele sunt bine evidentiate, si din cat am "rasfoit" eu, nu mi se pare ca exista situatia in care descrierea sau imaginea sa nu te lamureasca in legatura cu produsul respectiv.
    legat de cat de sobre sa fie sau nu... depinde ce te reprezinta. eu cred ca abordarea pe care ai ales-o deocamdata, e cat se poate de potrivita, dar asta nu inseamna ca nu poti sa incerci sa faci accesorii SI pe niste nuante mai nedefinite ,(sau mai sobre, cum vrei tu sa le zici :P - poate in felul asta sunt mai usor de asortat si deci mai accesibile ) si abea apoi o sa vezi daca se rezolva problema cu numarul de comenzi .

    13.12.2009, 16:50:50
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Eu zic asa, sa nu te schimbi niciodata, doar in cazul in care evoluezi dar pe aceeasi linie pt ca in fond si la urma urmei asta te reprezinta, asta esti tu si te adresezi unei anumite categorii de persoane, persoane care iti adora bijuteriile asa cum sunt(BTW foarte dragalase, pline de viata si cel mai important UNICE). Nu putem sa atingem toate categoriile de =consumatori=pentru ca persoanele sunt diferite prin definitie si tuturor ne place alt soi de produs!Si nu eu nu am vanzari insa imi place sa mesteresc diverse asa ca o sa continui!In congluzie KEEP UP WITH THE GREAT WORK!

    13.12.2009, 18:21:49
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Buna !
    Vreau sa-ti spun ca mie imi place mult stilul tau ,explozia de culori si cu placere zabovesc pe la tine prin magazin.
    Iti doresc spor la creat si abia astept sa vad ce mai mesteresti.

    14.12.2009, 16:28:06
  • funksbyraloo
    funksbyraloo

    Va multumesc din suflet pentru sfaturi si aprecieri.
    E adevarat, BohemianSin, fiecare cream ceea ce ne reprezinta. Chiar daca poate o sa incerc si culori mai sobre, pata de culoare va ramane acolo,tocmai pentru ca ma reprezinta.
    Inca o data multumesc pentru cuvintele frumoase si astept in continuare sugestii, critici, orice, de la oricine doreste sa mi le ofere.
    :-*

    16.12.2009, 19:49:42