Forum: Feedback pentru magazinul tau Iata-ma-s si eu!!!

  • Agatha1
    Agatha1

    Buna,dragilor! Am inceput si eu sa expun ceva in magazin si as fi vrut ,daca vreti,sa-mi dati ceva sugestii de imbunatatire. Multumesc!

    02.03.2010, 14:33:29
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    ceau, Agatha
    ai lucrusoare dragute in magazin dar pozele nu le pun in valoare
    imaginea magazinului ar avea de castigat daca ai folosi un fond (background) unitar ca stil, care sa le sublinieze calitatile- incearca ori sa nu mai blitzui manechinul de plastic, pentru ca arata cam lucios in poze, ori sa le pozezi pe modele (si -si) :)
    si ai mai putea lucra putin la avatar (culori mai luminoase si contrast mai mare) precum si sa adaugi un banner asortat- la partea asta te pot ajuta cu idei.

    Ralu
    Casa cu cadouri

    05.03.2010, 15:26:43
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Buna !
    Mie imi plac lucrurile facute de tine ,dar sustin punctul de vedere al Ralucai .
    Manechinul ala crem face ca produsele sa paleasca si sa nu mai fiu atenta la produse .
    Cred ca ar fi mult mai bine daca ai cauta un manechin mai artagator cae sa-ti puna in evidenya produsele.
    Iti doesc succes si o Primavara fumoasa!
    Oana

    08.03.2010, 14:44:47
  • Agatha1
    Agatha1

    Va multumesc pentru sfaturi,am sa incerc sa tin seama de ele,insa nu prea ma pricep la tehnica digitala si am putin timp sa-i dedic.Oricum am sa fac ceva!!!

    11.03.2010, 14:01:37